Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A fajne te sztuki? :kox:

Można się przy nich zrelaksować :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A fajne te sztuki? :kox:

zielone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A fajne te sztuki? :kox:

zielone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zielone? :shocked:

Opublikowano

A fajne te sztuki? :kox:

zielone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zielone? :shocked:

Lubią byc rozpalone do czerwoności :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hmm :mysli: Ale jak to? :blink:

Opublikowano

Hmm :mysli: Ale jak to? :blink:

no marysia lubi być rozpalana :gwizdanie:
Opublikowano

Hmm :mysli: Ale jak to? :blink:

no marysia lubi być rozpalana :gwizdanie:

A Wy tylko o jednym... Ciągle o d*pach :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi bo nie jestem w temacie, Ragga obszywa już te kierownice? :naughty::decayed:

Opublikowano

Hmm :mysli: Ale jak to? :blink:

no marysia lubi być rozpalana :gwizdanie:

A Wy tylko o jednym... Ciągle o d*pach :wallbash:

:decayed:

Zdrowi są to o czym mają gadać :polew:

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi bo nie jestem w temacie, Ragga obszywa już te kierownice? :naughty::decayed:

na razie to jeździ na spoty ełu do Opola :kox:
Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi bo nie jestem w temacie, Ragga obszywa już te kierownice? :naughty::decayed:

Coś miało drgnąć na początku roku z tego co pamiętam ale trzeba zapytać Raggi :naughty:[br][br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:06_________________________________________________ edmondo :oklaski: :drunk::drinks: [br] sto lat chłopie i zdrowych dupeczek :naughty::kox:

Co jest nie widziałeś trzeba było cytować :bicz: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

edmondo happybday.gif

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 18:09_________________________________________________

Kszyniek kim jest niewiasta z Twojego avatara :?:

Opublikowano

Kszyniek kim jest niewiasta z Twojego avatara :?:

Główna bohaterka jego pamięciówek :decayed:

Ragga obszywa już te kierownice? :naughty: :decayed

Niet.

Opublikowano

Ragga a możesz szepnąć kiedy zaczniecie ??? ( w przybliżeniu ) :slina:

Opublikowano

Ragga a możesz szepnąć kiedy zaczniecie ??? ( w przybliżeniu ) :slina:

Pixi a co obszywamy :D?
Opublikowano

Ragga a możesz szepnąć kiedy zaczniecie ??? ( w przybliżeniu ) :slina:

Pixi a co obszywamy :D?

Chętnie sieknął bym sobie kiere i drążek pikowany :slina: a jakby Ragga wkleił mi s-line na kiere to by był :kox:

Opublikowano

Kszyniek kim jest niewiasta z Twojego avatara :?:

????

aktorką :wink4:

Opublikowano

Pany 22 Janki sie widzimy. Kto ma ochote to zapraszam :naughty:

Opublikowano

Pany 22 Janki sie widzimy. Kto ma ochote to zapraszam :naughty:

Oszalałeś ... tak daleko :wink4:

Opublikowano

:notworthy: Panowie.

Starość nadchodzi, to się nie ma co chwalić ;(

Janki, to trochi daleko jak dla mnie. Ale Ikea Targówek to mam zamiar zaatakować...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.