Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, cwicz cwicz :) Dobrze, ze na razie rozbijasz maszyny tylko wirtualnie. Znam takich ktorzy musieli przejsc przez ten proces na prawdziwym sprzecie. Bardzo to bylo bolesne finansowo :D

Na pewno. Ja już w ciągu 1h rozbiłem chyba całą produkcję śmigłowców na świecie.

Aha, no i FMS slabiutko symuluje wiatr. W prawdziwych warunkach wszsytko sie jeszcze bardziej komplikuje przez boczne podmuchy.

Jak to są słabe, to wolę nie myśleć co jest przy większych.

Dałem sobie dzisiaj spokój, mam dość rzucania pod nosem kur...ami :D

Jutro będę kontynuował. Jak byś Malik był tak miły to z chęcią bym u Ciebie zapożyczył się na te urządzonko do sterowania.

Ciekawy jestem czy na nim łatwiej, bo może tak.

Na klawiaturze jest koszmar. Ja więcej patrzę na klawisze i zastanawiam się niż to potrzeba i przy lądowaniu walę w glebę :> :>

Już teraz się nie dziwię, że Oniak kilka kwiatków skosił :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już teraz się nie dziwię, że Oniak kilka kwiatków skosił :polew:

Pffffff.... elektryczne są dla mięczaków. Moim to łeb up***dala :gwizdanie:

Opublikowano

Już smigam ale nudzi mnie ... wole pełne na PC ... a nie na lapku muszę się męczyć

Opublikowano

O, właśnie zauważyłem, że został mi przyznany status Klubowicza :dance:

I gratulejszyn :thumbup:

Moim to łeb up***dala

Malik przerażasz mnie :shocked::polew:

Opublikowano

O, właśnie zauważyłem, że został mi przyznany status Klubowicza :dance:

gratuluje :oklaski:

Opublikowano

Pffffff.... elektryczne są dla mięczaków. Moim to łeb up***dala :gwizdanie:

Ale brutal z Ciebie :naughty:

Opublikowano

No ale ja fru i latam a nie tam kurvva symulatorki .... cieniasy :D

Opublikowano

No ale ja fru i latam a nie tam kurvva symulatorki .... cieniasy :D

Nie no miszczuniu, nie wątpimy w Ciebie i Twoje umiejętności panowania nad maszyną, ale po prostu szkoda nam kwiatków, bo to one szczególnie odczuły te "fru i latam" :polew: :polew:

Opublikowano

Kwiatki jak kwiatki ale ja cos czuje ze ono helikopterem gania po domu "A" :decayed:

Opublikowano

Albo na odwrót :P

Opublikowano

Albo na odwrót :P

Ja obstawiam wersję Horneta :polew: :polew:

Opublikowano
Albo na odwrót

ale ono nie ma łancucha na nodze takze watpie :wink4:

U ciebie Hornet to pewnie by tak bylo :D

Opublikowano

O, właśnie zauważyłem, że został mi przyznany status Klubowicza :dance:

gratuluje :oklaski:

Dzięki :) Aż chciałoby się napisać "trzeba to opić" no ale niestety wyjeżdżam na weekend i nie mogę wpaść na imprę ;( Wybaczycie? :confused4:

Opublikowano

Sluchajcie mam pytanie....

Czy ktos sie moze orientuje( chodzi o moje a4 b5), bo ja to wogole nie wiem o co kaman :polew:

Czy moja kierownica jest na maly wieloklin(17mm) czy na duzy (26mm)?

Z gory dzieki

Opublikowano

Sluchajcie mam pytanie....

Czy ktos sie moze orientuje( chodzi o moje a4 b5), bo ja to wogole nie wiem o co kaman :polew:

Czy moja kierownica jest na maly wieloklin(17mm) czy na duzy (26mm)?

Z gory dzieki

Ale kochanie żeś klina zabiła :shocked:
Opublikowano

a czemu? nie wiem wiec pytam....

czas wymienic moja pazdziochowata kierownice :polew:

Opublikowano

Czy moja kierownica jest na maly wieloklin(17mm) czy na duzy (26mm)?

Jakoś dziwnie to zrozumiałem - trochę w innym znaczeniu :polew: :polew:

Opublikowano

a czemu? nie wiem wiec pytam....

czas wymienic moja pazdziochowata kierownice :polew:

no zabiłaś bo nikt nie wie :> a kiere wymienić trza to fakt :thumbup:
Opublikowano

chcialabym zalozyc S-line ale nie wiem czy bedzie pasowac,bo ona jest na duzy wieloklin..

ciekawe jak to sprawdzic :mysli:

Opublikowano

chcialabym zalozyc S-line ale nie wiem czy bedzie pasowac,bo ona jest na duzy wieloklin..

ciekawe jak to sprawdzic :mysli:

Miałem kiere S-line w B5 po lifcie, a teraz mam kiere S4 przed liftem :decayed: w/g mnie podejdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.