Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Siema Ragga .... a Ty nie możesz coś wkleić - pamiętam jeszcze niedawno temu coś tam zapodałeś i to całkiem dobrego :good:

Brak czasu Panie Pixi.. :wink4::naughty:

Kali to same jakieś takie półkurwia z twarzy wrzuca :decayed::tongue4:

w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny :tongue4

Centralny - sterujący ? :polew:

pozatym ja piszę o prawdziwym 4X4 gdzie można się wp***dolić w głębszy śnieg niż 15 cm :decayed

Coś kupił ? :naughty:

Opublikowano

Brak czasu Panie Pixi..

nie brak czasu tylko Zooofia za plecami stoi :decayed: :decayed: :decayed: już Ty mi tu nie ściemniaj :naughty:

Opublikowano

ośka to niekiepskie giejostwo :decayed:

bo w takim sniegu trzeba umiec sprzeglo i gaz wciskac :gwizdanie:

w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny :tongue4:

dokładnie za kierownicą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

panowie siedzą banany na wordach mają bo Q myśli za nich, ja śmigam oską i 100% zadowolenia :kox: :kox:

nawet zakopany ślask wczoraj nie był przeszkodą tak że proponuje zamienic quattro na tramwaj ten to dopiero sie trzyma :polew: :polew: :polew:

kolkov widział jak ośka rozratrakowałem miejsce parkingowe :polew: :polew:

Opublikowano

nie brak czasu tylko Zooofia za plecami stoi :decayed: :decayed: :decayed: już Ty mi tu nie ściemniaj :naughty:

Nic z tych rzeczy :decayed:

Jakoś przez ostatnie dni nie mogę ogarnąć się na nic.

To coś kupił za 4 x 4 ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny :tongue4:

jak kogos jara tylko krecenie sie w kolko, to tak :polew:

Opublikowano

nie brak czasu tylko Zooofia za plecami stoi :decayed: :decayed: :decayed: już Ty mi tu nie ściemniaj :naughty:

Nic z tych rzeczy :decayed:

Jakoś przez ostatnie dni nie mogę ogarnąć się na nic.

To coś kupił za 4 x 4 ? :naughty: :naughty: :naughty:

zamieniłem się na Pathfindera na kilka dni ... generalnie jest ok ...tylko spalanie 4-litrówki mnie rozwala :decayed:

Opublikowano

PB, czy dizel?

Opublikowano

PB, czy dizel?

nie ma 4,0 w ON

Opublikowano

To ile Ci pali? 20? :decayed:

Opublikowano

To ile Ci pali? 20? :decayed:

Tyle to na biegu jałowym :naughty:

Opublikowano

zamieniłem się na Pathfindera na kilka dni ... generalnie jest ok ...tylko spalanie 4-litrówki mnie rozwala :decayed:

kox jest co ? :decayed::PB98:

Opublikowano

zamieniłem się na Pathfindera na kilka dni ... generalnie jest ok ...tylko spalanie 4-litrówki mnie rozwala :decayed:

To mówisz, że patrzysz na resztę trzody nieco z góry :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

To ile Ci pali? 20? :decayed:

jak stoi na jałowym to w 20 się mieszczę :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 12:37_________________________________________________

zamieniłem się na Pathfindera na kilka dni ... generalnie jest ok ...tylko spalanie 4-litrówki mnie rozwala :decayed:

To mówisz, że patrzysz na resztę trzody nieco z góry :decayed::kox: :kox:

piękna sprawa ... zmiana pasa nie wymaga żadnego stresu ...coś tam czasem trąbi ale specjalnie nie stresuję się tym :decayed: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________

kox jest co ? :decayed::PB98:

przynajmniej się nie telepie jak te wszystkie niedorobione Waffen-traktoren :decayed:

Opublikowano

przynajmniej się nie telepie jak te wszystkie niedorobione Waffen-traktoren :decayed:

Adasiu..a czy bagażnik jest duży ? :decayed:

Opublikowano

przynajmniej się nie telepie jak te wszystkie niedorobione Waffen-traktoren :decayed:

Adasiu..a czy bagażnik jest duży ? :decayed:

to napisałeś Ty czy Zofia dorwała się do kompa ?? :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.