Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gazowa i indukcyjna jest :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest płyta zasilana ON :) Jest też agregat 2,5 KW więc można mikrofale odpalić :P Trzeba sie wybrac gdzieś na kaukaz , w środku jest jeszcze zbiornik z ciepłą wodą , 2 duże aku , 800 Watt światła z przodu, szperacz xenonowy na pilocika, dwa wygodne wyrka , vebasto ,tel Irydium co ciekawe minuta rozmowy to jakieś 3 zł i zasięg na całej planecie, a z kom w niektórych krajach 20 zł :D Jutro jedzie w Afryke , ciekawe czy przeżyje jak rok temu :D

Opublikowano

sąsiad słyszałem, ze tym iveco to z morgotem na syberie jedziesz :shocked: :shocked:

:> :polew::decayed:

Opublikowano

sąsiad słyszałem, ze tym iveco to z morgotem na syberie jedziesz :shocked: :shocked:

:> :polew::decayed:

On go po prostu charytatywnie wywozi :D:decayed:

Opublikowano

sąsiad słyszałem, ze tym iveco to z morgotem na syberie jedziesz :shocked: :shocked:

:> :polew::decayed:

Robią sobie na drogę całą lodówkę kanapek z pasztetem :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

hehe , nie, ale z zamrażarce jest 40 kotletów i 12 litrów finki :D Podstawa na pustynie :polew:

Opublikowano

a ile to ma mocy?

Opublikowano

a ile to ma mocy?

dobrze, że nie zapytałeś "ile to ma koni?". Bo na to oniak miał jedną odpowiedź :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe milion :D Seria ma 176 KM teraz jakieś 210 , nie sprawdzałem bo masters bał sie o swoja hamownie :D Nie można przesadzić bo jest fap, ale to zupełnie co innego niż w osobówce , max prędkość to jakieś 160 (zdjęty limiter na 110), krótkie biegi , reduktory 1:3 co daje 3x więcej mocy na kołach :D Na pustyni spokojnie 140 nim latałem , a wrażenie jest jakbyś migiem leciał :D

Opublikowano

hehe milion :D

Wersja ocenzurowana :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No ja właśnie wróciłem z odcinków specjalnych w lasach i powiem Ci oniak, że jakby nie drzewa to też bym wszędzie wjechał i to prawie 0 uślizgu tylko troche łapska bolą :kox:

Adrianie za udostępnienie sprzetu :notworthy:

cd383213e08fae4fmed.jpg

Opublikowano

koksik kurfa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

Córka ma we włocławku zawody taneczne

Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą!

Córka ma 11 lat (zboczku :polew: ) :gwizdanie:

to tym bardziej by sie wybrał :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema mordeczki :hi:

Iveco wymiatacz, przejechałbym sie takim. KOX ! :kox:

Opublikowano

witam szPanerów

coś na humorek :decayed:

Szef wrócił z lunchu w bardzo dobrym humorze i zwołał wszystkich pracowników, by wysłuchali kilku dowcipów, które usłyszał. Wszyscy śmiali się do rozpuku, oprócz jednej dziewczyny.

- O co chodzi? - przyczepił się szef - Nie masz poczucie humoru?

- Nie muszę się śmiać - odpowiedziała dziewczyna - Odchodzę w piątek.

Opublikowano
:hi: dzien dobry
Opublikowano

a dobry dobry :hi:

Opublikowano

:hi: dzien dobry

siema opierdalaczu... :naughty: :naughty: :naughty: idź gary pozmywaj :decayed:

Opublikowano

:hi: dzien dobry

siema opierdalaczu... :naughty: :naughty: :naughty: idź gary pozmywaj :decayed:

tak jest panie hrabio juz pedze :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.