Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

:shocked::decayed:

Każdy chętny będzie mógł poupalać Aydaho Patrola czy innego Pathfinder'a :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:naughty:

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

:shocked::decayed:

Każdy chętny będzie mógł poupalać Aydaho Patrola czy innego Pathfinder'a :decayed:

co Ty - ja mam FW - jade na posiadaczy Q popatrzeć ...chyba, że okaże się że najgłosniejsze krowy najmniej mleka dają :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:12_________________________________________________

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:naughty:

.... pytam tylko ale jechać nie mam zamiaru :decayed: :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=kf2coVna7os

Opublikowano

.... pytam tylko ale jechać nie mam zamiaru :decayed: :decayed:

miętki kapeć :kox:

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

:naughty: :naughty:

:thumbup:

W sumie to można pospocić się troche w arkadii, potem pojechać do Janek troche wcześniej, tam sobie zjeść na spokojnie bo nie ma takich tłoków jak w Arkadii a tez jestjedzenie tak że pare żarłodajni obok siebie (burger king, kfc, dominium pizza itd.)

A po jedzonku od razu iść na parking.

Opublikowano

Kali świetny pomysł :good:

To może od razu w Jankach? Pojdziemy opierolić BK a potem placyk :decayed:

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

pewnie tak :)

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

pewnie tak :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

Kali świetny pomysł :good:

To może od razu w Jankach? Pojdziemy opierolić BK a potem placyk :decayed:

też nie głupi pomysł :D

Opublikowano

a ja mam kurfa zapchany nos, gardlo mnie klepie dalej, sprzeglo mam zbyt nowe zeby upalac... nosz kurfa... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam kurfa zapchany nos, gardlo mnie klepie dalej....

ja mam tak od 3ch dni a jeszcze pier... osłony gdzieś pogubiłem :wallbash:

plusem jest jednak to że moja padlina ma nowe kółeczka na lato :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Góral_tz wieeeeeeeeelkie dzięki za transport :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

plusem jest jednak to że moja padlina ma nowe kółeczka na lato :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

poka poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a ja mam kurfa zapchany nos, gardlo mnie klepie dalej, sprzeglo mam zbyt nowe zeby upalac... nosz kurfa... :thumbdown:

bo Ci się zima skończy i znowu Q placu nie zazna :decayed::naughty:

Opublikowano

To może od razu w Jankach?

tak to mysle, że za dużo kombinacji. Ludzie się pogubią bo część przeczyta i pojedzie do Janek a część nie i bedzie sie zastanawiac co tak pusto w Arkadii, po za tym nie kazdemu się chce tam jechać.

Spotkajmy sie normalnie i powiedzmy ok 20.30-21 ruszymy do Janek kto bedzie miał chęć.

Opublikowano

bo Ci się zima skończy i znowu Q placu nie zazna :decayed::naughty:

moje Q co zime zaznaje niejednego placu, rondka, sniegu... w tym roku juz sporo dostalo sniegu pod brzuch :kox:

Opublikowano
  • Autor

poka poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

chooory jestem karwa i siedze w domu :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mam jak przymierzyć :kwasny:

Opublikowano

.............., po za tym nie kazdemu się chce tam jechać.

o własnie :decayed: jak będe miał Q to może się przejadę na marchewkowe pole [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:57_________________________________________________

bo Ci się zima skończy i znowu Q placu nie zazna :decayed::naughty:

moje Q co zime zaznaje niejednego placu, rondka, sniegu... w tym roku juz sporo dostalo sniegu pod brzuch :kox:

dobra dobra - przeca żartuje

Opublikowano

poka poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

chooory jestem karwa i siedze w domu :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mam jak przymierzyć :kwasny:

ale jakies konkretny model czy chińszczyzna ???

no i rozmiar przede wszystkim :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Yo bitches,

To dzis spot w jankach ? Jak koncze robote o 21:00 wiec postaram sie dojechac bo juz sie stesknilem za Waszymi zakazanymi gebami :>

Swoja droga znacie juz moj ulubiony tegoroczny kawałek ? :polew:

Opublikowano

No gites fajosko,że spocik w Jankach. Trzeba pokazać, Pozierowi, gdzie jego miejsce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.