Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ty nie kapelusznikuj tylko wsiadaj w trupa i za***rdalaj do mnie

Opublikowano

:hi:

ty nie kapelusznikuj tylko wsiadaj w trupa i za***rdalaj do mnie

widziałem twojego test pipa :naughty: :naughty: koksik :kox:

Opublikowano

:hi:

ty nie kapelusznikuj tylko wsiadaj w trupa i za***rdalaj do mnie

dopiero sie obudzilem, daj sie kawy napic. zaraz kolosa mam i pozniej wpadne

Opublikowano

dopiero sie obudzilem, daj sie kawy napic. zaraz kolosa mam i pozniej wpadne

ok , niech tak bedzie

widziałem twojego test pipa :naughty: :naughty: koksik :kox:

co ??? chójowy ????

Opublikowano

no i jestem po wymianie sprzegielka i dwumasa... bajka, od razu inne auto.

Poziu cos burczal, ze sprzeglo trzeba dotrzec przed upalankiem na sniegu, prawda to?

Nowej turbiny nie docieralem rok temu :decayed:

Opublikowano

dopiero sie obudzilem, daj sie kawy napic. zaraz kolosa mam i pozniej wpadne

ok , niech tak bedzie

widziałem twojego test pipa :naughty: :naughty: koksik :kox:

co ??? chójowy ????

chcial zabrac ale nie dalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 10:54_________________________________________________

no i jestem po wymianie sprzegielka i dwumasa... bajka, od razu inne auto.

Poziu cos burczal, ze sprzeglo trzeba dotrzec przed upalankiem na sniegu, prawda to?

Nowej turbiny nie docieralem rok temu :decayed:

musi sie dotrzec bo zaraz nastepne bedziesz musial kupic

Opublikowano

chcial zabrac ale nie dalem :gwizdanie:

to świntuszek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Poziu cos burczal, ze sprzeglo trzeba dotrzec przed upalankiem na sniegu, prawda to?

tzn , on musi je dotrzeć w jankach :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

Opublikowano

kufa zajefajna miejscowka tam jest. szkoda moskal ze nie przyjechales. ale oska w konkurencji z evo miala jedynie 8s straty :polew:

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

+palenie :kox: :kox:

kufa zajefajna miejscowka tam jest. szkoda moskal ze nie przyjechales. ale oska w konkurencji z evo miala jedynie 8s straty :polew:

nie mam kórewa czym :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 11:04_________________________________________________z mustim nie przyjade bo do dizli nie wsiadam :thumbdown:

Opublikowano

podobno Oniak ma spora wprawe w docieraniu sprzegla :polew:

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

ty się nie śmiej tylko zrób to jak należy :wink4:

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

ty się nie śmiej tylko zrób to jak należy :wink4:

foty doszly?

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

ty się nie śmiej tylko zrób to jak należy :wink4:

Ale ja już mam dotarte :rolleyes:

- kolor Cię zmylił :wink4:

Opublikowano

Ekspresowe docieranie :kox:

ty się nie śmiej tylko zrób to jak należy :wink4:

foty doszly?

NIE[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________

Ekspresowe docieranie :kox:

ty się nie śmiej tylko zrób to jak należy :wink4:

Ale ja już mam dotarte :rolleyes:

- kolor Cię zmylił :wink4:

fak

:polew:

Opublikowano

fak

:polew:

sie nie możesz przyzwyczaić ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

Jeśli tak - to Ja jestem :good:

Opublikowano

to co Janki dzisiaj ?

:shocked::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.