Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja po przeczytaniu 30 stron stwierdzam że:

:witch1: rządzi i sieje strachem :notworthy:

SebMis :hi:

Nosfer nie pasuje Ci moderator.gif:naughty:

aa. Księgowy z Moskalem będą pukać na zlocie jakiegoś Zielonego :mysli::naughty: :naughty: :naughty::kox:

O jej ...biedny Zielony szkoda że mnie nie będzie :wallbash:

Opublikowano

Ja po przeczytaniu 30 stron stwierdzam że:

:witch1: rządzi i sieje strachem :notworthy:

SebMis :hi:

Nosfer nie pasuje Ci moderator.gif:naughty:

aa. Księgowy z Moskalem będą pukać na zlocie jakiegoś Zielonego :mysli::naughty: :naughty: :naughty::kox:

O jej ...biedny Zielony szkoda że mnie nie będzie :wallbash:

a co poszedłbyś za zielonego :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co to za jakieś spedalone gadki wkręcacie ? :doh1:

Fakt..dawno nikt d*p nie wklejał :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

faktycznie, co najmniej przez 30 stron :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Ragga .... a Ty nie możesz coś wkleić - pamiętam jeszcze niedawno temu coś tam zapodałeś i to całkiem dobrego :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:09_________________________________________________mcm00 dzięki za troskę :tongue4:

Opublikowano

koronne :decayed:

o_seksie.jpg

Opublikowano

Koniec pitolenia:

Two-black-haired-babes-in-micro-thongs-2.jpg

nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że obok stoi boberek na rowerku :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koniec pitolenia:

Two-black-haired-babes-in-micro-thongs-2.jpg

naaaaaaaajsssss :naughty:

Opublikowano
I zebrałeś się dzisiaj z domu pojeździć Iveco?

Musiałem jechać bo stary zajebał betą w krawężnik i dwie fele skasował , Iveco chwilkę sie przejechałem po lesie , kox ,jutro jadę do mastersa na moda :D

Opublikowano

Nie targałem łacha z osiek do tej pory...

ale po tym jak starsza wpadła do mnie pół godziny temu z płaczem, że zakopała się na drodze to się zmieni... :evil: :evil: :evil:

ośka to niekiepskie giejostwo :decayed:

dobranoc :kox:

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

O jej ...biedny Zielony szkoda że mnie nie będzie :wallbash:

a chcesz jechać ???? moze bede miał 1 miejsce wolne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry::pali::kawa:

Ja po przeczytaniu 30 stron stwierdzam że:

:witch1: rządzi i sieje strachem :notworthy:

SebMis :hi:

Nosfer nie pasuje Ci moderator.gif:naughty:

aa. Księgowy z Moskalem będą pukać na zlocie jakiegoś Zielonego :mysli::naughty: :naughty: :naughty::kox:

dobre podsumowanie :good:

Opublikowano

ośka to niekiepskie giejostwo :decayed:

bo w takim sniegu trzeba umiec sprzeglo i gaz wciskac :gwizdanie:

w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny :tongue4:

Opublikowano

Karwa a garaż stoi zagracony!

imag0099medium.jpg

imag0101medium.jpg

Opublikowano

ośka to niekiepskie giejostwo :decayed:

zgadza się :good: mam obecnie prawdziwe 4x4 i jest w pyte ... a jak ma być 2x2 to pstryk i jest tył do bąków :naughty:

Messer Ajdahoł, musze wykopac Twoje posty sprzed kilku miechow jak to uwazales, ze Q jest zbedne do miasta :polew::tongue4:

Dzis o 7:30 wyjechalem z garazu i co... i jedyne dwie drogi wyjazdowe z osiedla zablokowane przez slizgajace sie oski :kox:

Opublikowano

Messer Ajdahoł[/b], musze wykopac Twoje posty sprzed kilku miechow jak to uwazales, ze Q jest zbedne do miasta

a wykop Mikey :decayed: napisałem że Q przydaje się 2 tygodnie w roku ... i teraz rzeczywiście ma swoje 5 minut - kox :kox:

pozatym ja piszę o prawdziwym 4X4 gdzie można się wp***dolić w głębszy śnieg niż 15 cm :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.