Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Edmondo :good: zaryzykuje i się przejadę ... a co było w środę :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wsiadłew w Q :slina:

Opublikowano

namówiłeś mnie :kox:

nie wyglądasz na takiego , którego trzeba namawiać :kox::polew:

Opublikowano

Wsiadłew w Q :slina:

Zaryzykuję ... wezmę apap i po bulu :tongue4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:50_________________________________________________

namówiłeś mnie :kox:

nie wyglądasz na takiego , którego trzeba namawiać :kox::polew:

Namówić to się treba na gorzałkę :kox: ...karnawał przecie mamy :good:

Opublikowano

Namówić to się treba na gorzałkę :kox: ...karnawał przecie mamy :good:

podejrzewam że Kaliego nie bedzie trzeba długo namawiać , poleci standardowy text : "przekonałeś mnie" i po zawodach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Namówić to się treba na gorzałkę :kox: ...karnawał przecie mamy :good:

podejrzewam że Kaliego nie bedzie trzeba długo namawiać , poleci standardowy text : "przekonałeś mnie" i po zawodach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wchodzę w ciemno .... tylko jeden warunek (cebula ze śledziami musi być ) :polew: :polew:

Opublikowano

tylko jeden warunek (cebula ze śledziami musi być ) :polew: :polew:

mam puste wiadro po "śnieżce" mysle ze 10 litrów wystarczy :good:

Opublikowano

tylko jeden warunek (cebula ze śledziami musi być ) :polew: :polew:

mam puste wiadro po "śnieżce" mysle ze 10 litrów wystarczy :good:

Ale żeś przy*ebał :polew: :polew: :polew: To trza wziąć Kokos-a on pomoże nam przy żarciu :good:

Opublikowano

łoooo karwa ale polatałem po okolicznych lasach , kox na maxa , parkingi to syf przy tym :good:

Opublikowano

łoooo karwa ale polatałem po okolicznych lasach , kox na maxa , parkingi to syf przy tym :good:

w Puszczy Kampinowskiej ???? tam chyba nie można :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wsiadłew w Q :slina:

haha

Ale tylko w 130 konne.

Opublikowano

W Józefowie , w lasach pełno śniegu nikt nie jeździ , przepięknie ,pełen ogień :kox:

Opublikowano

W Józefowie , w lasach pełno śniegu nikt nie jeździ , przepięknie , pełen ogień :kox:

audi czy Bullit ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W Józefowie , w lasach pełno śniegu nikt nie jeździ , przepięknie , pełen ogień :kox:

audi czy Bullit ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

albo patrol :naughty:

Opublikowano

Audi daje rade ,jak sie nie powiesi to wyjedzie wszędzie :)

Jutro Patrol i testy Iveco po modach :)

Opublikowano

Audi daje rade ,jak sie nie powiesi to wyjedzie wszędzie :)

Jutro Patrol i testy Iveco po modach :)

ciekawe jakby bullit zamiatał :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

stałby pewnie w miejscu albo kręcił się w kółko :gwizdanie: Ono masz w ogóle zimówki w Bull'u ?

Opublikowano

Wsiadłew w Q :slina:

haha

Ale tylko w 130 konne.

Do bólu głowy wystarczające :decayed:

A ja właśnie polatałem na tyłach Leroya - jeden łuk z bandami i było :kox: Ciekawe czy setką tam wejdę :mysli:

Opublikowano

Letnie :D Ale nie chce nim latać po soli bo ma słabe zabezpieczenie antykorozyjne :( Więc czeka na lepszą pogode w ciepłym garażu :) Chciałem sprawdzić jak będzie na śniegu ,ale budowlańcy postawili mi kontener na wyjeździe z garażu i za uja Bullem nie wyjade.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.