Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Poziek w tym roku się wy***ie w śnieg to poproszę fotę...będę miał do kolekcji :lol1::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Poziek w tym roku się wy***ie w śnieg to poproszę fotę...będę miał do kolekcji :lol1::polew: :polew:

:ssij::takiego::yeah:

Opublikowano

Jak Poziek w tym roku się wy***ie w śnieg to poproszę fotę...będę miał do kolekcji :lol1::polew: :polew:

:ssij::takiego::yeah:

:polew:

Opublikowano

:ssij::takiego::yeah:

Tylko weź drugi materac bo jak zobaczą Ciebie w Bukowinie to zaraz ukryją wszystkie baranie napletki z półpięter :lol1:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10907256

Komuś nie poszedł projekt z konwersją na RS4 :doh1:

Opublikowano

Podziekowania dla Tomka :kox:

snc00834.jpg

Opublikowano

Podziekowania dla Tomka :kox:

snc00834.jpg

1530zł... za tyle mógłbym załatwić i też LUK

Opublikowano

Kto da więcej ? :naughty:

Opublikowano

ja za swojego SACHSa dałem 1600 :)

Opublikowano

ja za swojego SACHSa dałem 1600 :)

Sachs - Luk jeden ...

Opublikowano

ja za swojego SACHSa dałem 1600 :)

ale do 1.9 :cool1:

Opublikowano

ja za swojego SACHSa dałem 1600 :)

ale do 1.9 :cool1:

taaaa ale nie bądź dla niego zbyt surowy...on mieszka w warholskim Zwoleniu :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja za swojego SACHSa dałem 1600 :)

ale do 1.9 :cool1:

taaaa ale nie bądź dla niego zbyt surowy...on mieszka w warholskim Zwoleniu :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

też cię lubie podwarszawski VIPku :>
Opublikowano

podwarszawski

własnie :kox: i to jest powód do dumy :naughty: :naughty:

Opublikowano

1530zł... za tyle mógłbym załatwić i też LUK

Zaplace 1500 PLN :kox: ...tak wiec 3 dychy na flaszke na jutro mi zostaly :polew:

Oczywiscie mowie o cenie dwumasa... bo sprzeglo to kolejne kilka stowek.

Opublikowano

Szczerze współczuje :gwizdanie:

to sie dopiero bedzie rozkręcać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pamiętasz co było u Ciebie , a jeszcze wtedy był różowy :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeblem jak zobaczylem zielonego kolege, a u kaliego wyrzekala sie żaba błota :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeblem jak zobaczylem zielonego kolege, a u kaliego wyrzekala sie żaba błota :polew: :polew: :polew:

KONFIDENT PIRDOLONY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dostal moderatora bo powtorzyl prezesowi jak na niego dawalismy z Moskalem przy wódzie :polew:,Mazowieckie Ucho Zarzadu :gwizdanie:

Opublikowano

dostal moderatora bo powtorzyl prezesowi jak na niego dawalismy z Moskalem przy wódzie :polew:,Mazowieckie Ucho Zarzadu :gwizdanie:

wiadomo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

coś dla Was

ass skillz sexy dance.mp4

:decayed:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

zabrałby taką na zlot i gościł w VIP roomie :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.