Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo bitches,

To dzis spot w jankach ? Jak koncze robote o 21:00 wiec postaram sie dojechac bo juz sie stesknilem za Waszymi zakazanymi gebami :>

co TY ... ja w Arkadii będę - nie będę marzł jak pała na śniegu :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No gites fajosko,że spocik w Jankach. Trzeba pokazać, Pozierowi, gdzie jego miejsce :decayed:

wpadaj waććććpan swoją bejcom pokazać jak się pali gumowca :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 13:07_________________________________________________

co TY ... ja w Arkadii będę - nie będę marzł jak pała na śniegu :decayed:

faktycznie jak jesteś pała to marzniesz na śniegu

jak nie jesteś pała to ślizgasz się na parkingu

proste :decayed:

Opublikowano

Yo bitches,

To dzis spot w jankach ? Jak koncze robote o 21:00 wiec postaram sie dojechac bo juz sie stesknilem za Waszymi zakazanymi gebami :>

co TY ... ja w Arkadii będę - nie będę marzł jak pała na śniegu :decayed:

Come on - posłuchamy sobie Stachursky'ego :decayed:

Opublikowano

No ja właśnie wróciłem z odcinków specjalnych w lasach i powiem Ci oniak, że jakby nie drzewa to też bym wszędzie wjechał i to prawie 0 uślizgu tylko troche łapska bolą :kox:

Adrianie za udostępnienie sprzetu :notworthy:

cd383213e08fae4fmed.jpg

Nie ma za co dziękować. Ja dorzucę jeszcze jedno zdjęcie gdzie to potrafi jechać.

0dbd9027f6844d05med.jpg

Opublikowano

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Dlaczego mnie tam nie było ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie ma za co dziękować. Ja dorzucę jeszcze jedno zdjęcie gdzie to potrafi jechać.

Ale się musi za***rdalać ! :kox:

Opublikowano
:dance: :dance: :dance::yeee: ale bedzie spociiiikkkk... :evil:w jankach...
Opublikowano

aktycznie jak jesteś pała to marzniesz na śniegu

No gites fajosko,że spocik w Jankach. Trzeba pokazać, Pozierowi, gdzie jego miejsce :decayed:

wpadaj waććććpan swoją bejcom pokazać jak się pali gumowca :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 13:07_________________________________________________

co TY ... ja w Arkadii będę - nie będę marzł jak pała na śniegu :decayed:

faktycznie jak jesteś pała to marzniesz na śniegu

jak nie jesteś pała to ślizgasz się na parkingu

proste :decayed:

wole być pałą na śniegu niż c*pą na parkingu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wole być pałą na śniegu niż c*pą na parkingu :polew: :polew: :polew: :polew:

A c*pą bo ? ośka ? :decayed:

Opublikowano

Nie ma za co dziękować. Ja dorzucę jeszcze jedno zdjęcie gdzie to potrafi jechać.

Ale się musi za***rdalać ! :kox:

Do 160km/h idzie ten.

Opublikowano

wole być pałą na śniegu niż c*pą na parkingu :polew: :polew: :polew: :polew:

A c*pą bo ? ośka ? :decayed:

bo Pośka :polew: :polew: :polew: tylko c*py nie maja niemieckich aut :naughty:

Opublikowano

tylko c*py nie maja niemieckich aut :naughty:

uważam inaczej :decayed:

tylko c*py nie mają 4x4 :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[admin]Nie przeginaj :witch1:[/admin]

Opublikowano

no Poziu - czas na leżakowanie ... bo ze złosci koszmarki będą się śniły :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

poka poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

chooory jestem karwa i siedze w domu :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mam jak przymierzyć :kwasny:

ale jakies konkretny model czy chińszczyzna ???

no i rozmiar przede wszystkim :kox: :kox: :kox:

Kolkov napewno zawstydzi moskala !!!

:decayed:

Opublikowano

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Dlaczego mnie tam nie było ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

podobno w tym czasie pukaleś Natasze w grinrumie "Tańca z gwiazdami" :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________

Kolkov napewno zawstydzi moskala !!!

:decayed:

oby :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

podobno w tym czasie pukaleś Natasze w grinrumie "Tańca z gwiazdami" :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 13:53_________________________________________________

Nie przeginaj :witch1:

oj tam oj tam :witch1::decayed:

Opublikowano

Nie przeginaj :witch1:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie przeginaj :witch1:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

karwa zacytować się nie daje :kox:

Opublikowano

No to cipki moje... chyba i ja sie jednak wybiore do tych Dżanek. :gwizdanie:

Opublikowano

Nie przeginaj :witch1:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

karwa zacytować się nie daje :kox:

szkoda , chciałem sobie zostawić w "notatniku" i powklejać tu i ówdzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.