Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie są pewni swojej seksualności i maja dziwne sny...w głębi duszy chcieliby spróbować z chłopakiem...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Skype i kamerka juz nie wystarczają ... natura domaga się rozwiązania zagadki Groty Nesquicka :naughty: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

..a kawały piętnujące mniejszości sexualne już nie bawią ... widać ten bunt na forum :stop:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..ale se ciśnieta z rana po zwieraczach :decayed::kox:

:hahaha::toon:

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą ciekawe czy moderator moze chodzić z kropkiem.. ??

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą ciekawe czy moderator moze chodzić z kropkiem.. ??

Widziałeś mnie za moderatora z jakimś kropkiem? :kox: :kox: :tongue4:

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą ciekawe czy moderator moze chodzić z kropkiem.. ??

Widziałeś mnie za moderatora z jakimś kropkiem? :kox: :kox: :tongue4:

Moderator jest tak porządny, że się go żaden kropek nie trzyma.. :kox:

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą ciekawe czy moderator moze chodzić z kropkiem.. ??

Widziałeś mnie za moderatora z jakimś kropkiem? :kox: :kox: :tongue4:

Moderator jest tak porządny, że się go żaden kropek nie trzyma.. :kox:

Nie mów Hop :naughty: :naughty:

Opublikowano

Musimy zalatwic lukaszowi wreszcie prosty wydech zeby bylo mu wygodniej. Ile mozna pakowac w dziure skierowana do dolu...

Powtórzę się po raz 3 - Ty też :ssij: :ssij: :ssij::song::nose:

Opublikowano
:nose::kawa: HOP.
Opublikowano

Musimy zalatwic lukaszowi wreszcie prosty wydech zeby bylo mu wygodniej. Ile mozna pakowac w dziure skierowana do dolu...

Widocznie w taką mu łatwiej.. :gwizdanie: :kox:

Ale muszę też po raz 4 wrzucić to samo: :ssij: :ssij: :ssij::yeee::papa:

A jak ktoś będzie chciał coś jeszcze skomentować to także: :ssij: :ssij: :ssij::sarcastic::punish::kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A jak ktoś będzie chciał coś jeszcze skomentować to także: :ssij: :ssij: :ssij::sarcastic::punish::kox::naughty: :naughty: :naughty:

cóż mogę odpowiedzieć ?

może tak jak ostatnio:

Ukaszku :buziak::kwiatek::hahaha::rose::giveheart:

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą ciekawe czy moderator moze chodzić z kropkiem.. ??

Widziałeś mnie za moderatora z jakimś kropkiem? :kox: :kox: :tongue4:

Moderator jest tak porządny, że się go żaden kropek nie trzyma.. :kox:

Niee.. To nie tak..

Moderator jest zielony? Tak?

Kropek jest zielony? Tak?

A więc nawet jak moderator dostanie kropka to go nie widac :>

Opublikowano

A jak ktoś będzie chciał coś jeszcze skomentować to także: :ssij: :ssij: :ssij::sarcastic::punish::kox::naughty: :naughty: :naughty:

Zawsze możesz spróbować stukać do wlewu paliwa :polew::tongue4: :>

Od razu odpowiedź dla Ragusia: Nie nie, nigdy nie próbowałem :tongue4:

Opublikowano

może tak jak ostatnio:

Ukaszku :buziak::kwiatek::hahaha::rose::giveheart:

Tak jak ostatnio ... już CI mówiłem nie raz, że nie przyjmę od Ciebie żadnych kwiatów i czekoladek. Ostatnie musiałem oddać sąsiadce. Bardzo się ucieszyła i pytała gdzie znalazłem taki śliczny bukiet 100 czerwonych róż :kox::naughty::polew:

Od razu odpowiedź dla Ragusia: Nie nie, nigdy nie próbowałem :tongue4:

Czemu miałby kłamać ? Tutaj wszystko zostaje jak w rodzinie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tak jak ostatnio ... nie przyjmę od Ciebie żadnych kwiatów i czekoladek. Ostatnie musiałem oddać sąsiadce. Bardzo się ucieszyła i pytała gdzie znalazłem taki śliczny bukiet 100 czerwonych róż :kox::naughty::polew:

głąbie...kwiaty były dla twej małżonki :wallbash: :wallbash: :polew:

Opublikowano

Tak jak ostatnio ... nie przyjmę od Ciebie żadnych kwiatów i czekoladek. Ostatnie musiałem oddać sąsiadce. Bardzo się ucieszyła i pytała gdzie znalazłem taki śliczny bukiet 100 czerwonych róż :kox::naughty::polew:

głąbie...kwiaty były dla twej małżonki :wallbash: :wallbash: :polew:

oj tam oj tam ... sąsiadka chapneła z wdzięczności i sprawa się rozeszła bez większych emocji

Opublikowano

może tak jak ostatnio:

Ukaszku :buziak::kwiatek::hahaha::rose::giveheart:

Tak jak ostatnio ... już CI mówiłem nie raz, że nie przyjmę od Ciebie żadnych kwiatów i czekoladek. Ostatnie musiałem oddać sąsiadce. Bardzo się ucieszyła i pytała gdzie znalazłem taki śliczny bukiet 100 czerwonych róż :kox::naughty::polew:

A czekoladki zjadłeś? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:02_________________________________________________

Zadyma na stadionie

Opublikowano

Od razu odpowiedź dla Ragusia: Nie nie, nigdy nie próbowałem :tongue4

aaaa..Krzyniek mówił, że jak pukałeś w korek to Ci się pyrdek zassał :lol1::decayed: :decayed:

sąsiadka chapneła z wdzięczności i sprawa się rozeszła bez większych emocji

Emocje to może i były dla Ukasza..ale sąsiadka to podobno widziała większe okazy :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzieciaki ostre niczem brzytwa :kox:

Opublikowano

Od razu odpowiedź dla Ragusia: Nie nie, nigdy nie próbowałem :tongue4

aaaa..Krzyniek mówił, że jak pukałeś w korek to Ci się pyrdek zassał :lol1::decayed: :decayed:

Smacznego :>

Opublikowano

głąbie...kwiaty były dla twej małżonki :wallbash: :wallbash: :polew:

To po cholerę klękałeś przede mną ? :naughty::kox::polew:

oj tam oj tam ... sąsiadka chapneła z wdzięczności i sprawa się rozeszła bez większych emocji

Otóż to bradaaa. Widzę, że znasz takie akcje doskonale z własnego doświadczenia w kontaktach sąsiedzkich :naughty: :naughty: :naughty:

Emocje to może i były dla Ukasza..ale sąsiadka to podobno widziała większe okazy :decayed: :decayed: :naughty:

Ty najwyraźniej chcesz zostać Ojcem po raz drugi :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.