Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Moskalito paczka poszła :hi: mina tej laski co przyjmowała przesyłki bezcenna :polew:

senkju wery macz maj frend :good:

ile puszczałeś na raz ???? :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:45_________________________________________________byłem zakładać test pipe w Nadarzynie u fachowca Poziomki i od razu zrobiliśmy swap na to :

evomotor.jpg

leżało sobie koło wejścia , to przygarnąłem za czapke drobnych :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:51_________________________________________________Buba , kongratulejszyn za wyciągnięcie kata , jesli robiłeś to sam , jesteś przemiszcz :good:

bogu dziekować , ze wolałem zapłacic i mieć to z głowy , normalnie masakra z tymi śrubami , od strony turbo pusciły wszystkie , od tłumika żadna :thumbdown: , przecinaki , diaxy , cuda wianki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

f*ck U Nadarzyński farfocliuszu :wink4:

Chciałem podjechać, pogadać z chłopaczyną, ale mi nie wyszło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

f*ck U Nadarzyński farfocliuszu :wink4:

Chciałem podjechać, pogadać z chłopaczyną, ale mi nie wyszło :polew:

nawet na ciebie nie czekaliśmy :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

wyjeżdżałem o 14:10.

auto lepiej sie zbiera , różnica jest zauważalna , a od 4500 rpm :kox:

ale środkowego chyba na razie nie wywalam , wiele mi to nie da , a hałas w środku bedzie straszny :shocked: .

jestem po słowie z Andrzejem i w razie czego wyrzeźbi cały wydech z kwasu na przelotowych tłumikach , ale to dopiero jak przejme parówe w 100% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z boostem ?

max 0,9 czyli tyle ile było przed stozkiem , zobacze po podmiance DV co bedzie sie działo :wink4:

w środe jade zhamować auto przed wyjazdem , zobacze ile wyjdzie przed softem na dwóch niezależnych hamowniach , byłoby dobrze zeby warunki były takie same :wink4:

temp ofkoz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładać test pipe w Nadarzynie u fachowca Poziomki i od razu zrobiliśmy swap na to :

evomotor.jpg

leżało sobie koło wejścia , to przygarnąłem za czapke drobnych :gwizdanie:

Od czego to gruz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być swap z 1.8T z Siwka na to ale nie wyszło :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 22:33_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , takie pytanko, czy dużo osób jedzie z Mazowsza do Bukowiny i czy organizujecie jakiś wspolny przejazd? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , takie pytanko, czy dużo osób jedzie z Mazowsza do Bukowiny i czy organizujecie jakiś wspolny przejazd? :naughty:

Będzie wątek na ten temat..

Moskal - podmieniłeś DVkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...