Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

jaka aktualna jest pogoda u was w Warszawie bo chce sie wybrać i odwiedzić stolice :gwizdanie:

mocno sypie ktoś śmigał nr 7

prognoza pogody kłamie :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

jaka aktualna jest pogoda u was w Warszawie bo chce sie wybrać i odwiedzić stolice :gwizdanie:

mocno sypie ktoś śmigał nr 7

prognoza pogody kłamie :decayed:

śmigam 7 i jest k**ewsko ślisko i zdradziecko, także ostrożnie :good:

Opublikowano

Już nie wiem czy się nabijasz czy nie :kox:

Lód ?

ty gupi jakiś jesteś :naughty: przecież ja na forum to zawsze na poważnie :gwizdanie: majowy liściu :decayed: :decayed:

:takiego:

Opublikowano

Witam :hi:

jaka aktualna jest pogoda u was w Warszawie bo chce sie wybrać i odwiedzić stolice

warszawa , jak to warszawa , a warszawiacy jak to warszawiacy, kiedy spadnie troche sniegu automatycznie redukuja prędkość z 100km/h na 30-40km/h i skutkuje to tym , ze ten moment pomiędzy godzina 12:15 a 13:04 gdzie jest troszke luźniej na mieście zlewa sie ze szczytem porannym trwającym od 6:30 do 12:14 oraz szczytem popołudniowym trwającym od 13:05 do 21:30.

jak wiec sam widzisz se postoisz troche :kox: :kox:

Opublikowano

na lodzie to każdemu nic nie pomoże... :gwizdanie:

pieprzysz :naughty:

nie!, tu każdy mówi serio :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:11_________________________________________________

Witam :hi:

jaka aktualna jest pogoda u was w Warszawie bo chce sie wybrać i odwiedzić stolice

warszawa , jak to warszawa , a warszawiacy jak to warszawiacy, kiedy spadnie troche sniegu automatycznie redukuja prędkość z 100km/h na 30-40km/h i skutkuje to tym , ze ten moment pomiędzy godzina 12:15 a 13:04 gdzie jest troszke luźniej na mieście zlewa sie ze szczytem porannym trwającym od 6:30 do 12:14 oraz szczytem popołudniowym trwającym od 13:05 do 21:30.

jak wiec sam widzisz se postoisz troche :kox: :kox:

a niektórzy przyśpieszają ze 100 na 140, potem dzwon i korek... od świtu do nocy! :kwasny:

Opublikowano

ja wybieram sie w piatek o 5rano wiec zobaczymy

ale jesli bedzie fatalnie to nie ryzykuje

ostatnio jest wysyp kobiet, które tylko w dupska wjezdzaja :wallbash:

Opublikowano

ja wybieram sie w piatek

KASKADER :kox:

Opublikowano

Kilka rzucających się w oczy z mixera :tongue4:

1374778

1374787

fe583c44c7.jpeg

1375634

1375637

lato+%282%29.jpg

ja.jpg

DSCO6129.jpg

profile-photo-435044.DSC05347..jpg

DSC00234.jpg

1342894

1342870

ja.jpeg

Opublikowano

przygarnijcie spragnionego :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

pierwsza = aniołek :slina:

Opublikowano

Witka wszystkim!! :hi:

Opublikowano

1374759

1374799

Opublikowano

Piękne... Panie.... :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

przygarnijcie spragnionego :slina: :slina: :slina: :slina:

zależy co pragniesz? alk? doopy? bo z reguły to dooopami się nie dzielimy [no chyba że poziek z moskalem ale to inna bajka]
Opublikowano

ale to inna bajka]

faktycznie masz racje :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

pierwsza = aniołek :slina:

Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek to powiem, ale...

Zgadzam się z Tobą siurdaku :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Laska los konkretos :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

te nudziaki pisać coś ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.