Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w rococie wszyscy - tak jak ja wiec nie ma czasu :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja zaraz wyjde :good:

Opublikowano

Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

No właśnie widziałem tuż przed 1 w nocy jak kręciłeś się na rondzie. hehehe.

Wracałem z trasy i zajechałem sprawdzić jak warunki. to był nie najlepszy pomysł. Kręciliśmy bączki nową fabią i naprawdę niewiele zabrakło do słupa. Aż mi się gorąco zrobiło bo siedziałem na miejscu pasażera. Strasznie chu...we uczucie bezradności.

Opublikowano
to był nie najlepszy pomysł

racja nie skodą :naughty:

Opublikowano
to był nie najlepszy pomysł

racja nie skodą :naughty:

Carlos pokarało Ciebie :wink4: , bo zamiast jeżdzić Swoim Q - ośką pomykasz i to szkodą :polew:

Siema młode i stare dziki warszawskie :hi:

Opublikowano

Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

No właśnie widziałem tuż przed 1 w nocy jak kręciłeś się na rondzie. hehehe.

Wracałem z trasy i zajechałem sprawdzić jak warunki. to był nie najlepszy pomysł. Kręciliśmy bączki nową fabią i naprawdę niewiele zabrakło do słupa. Aż mi się gorąco zrobiło bo siedziałem na miejscu pasażera. Strasznie chu...we uczucie bezradności.

Carlos, a co Twojej A4 wkońcu dolega? Zrobiłeś?

Opublikowano

Adrian Carlos zrobił ale trzeba poczekać na efekty :polew:

Opublikowano

:hi:

Fioletowy OES dzisiaj??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________garfield.jpg

:D

Opublikowano

Normalnie masakra u mnie ...śnieg po same cycki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dojechałem do teściów..ale ostro było..i na koniec zakopałem się przed garażem :polew: :polew:

Opublikowano

Bo jezdzic trza umic :decayed:

Opublikowano

Bo jezdzic trza umic :decayed:

Pewnie..ale na takich chojowo cienkich oponach i na śniegu sięgającym po jajca ciężko nie wj***ć się w śnieg :naughty::decayed::kox:

Rok temu na 225/45/ 17 ni razu się nie zakopałem :kox:

Opublikowano

a jakie masz?

Opublikowano

a jakie masz?

185/60/14 :decayed:

Opublikowano

Bo jezdzic trza umic :decayed:

Pewnie..ale na takich chojowo cienkich oponach i na śniegu sięgającym po jajca ciężko nie wj***ć się w śnieg :naughty::decayed::kox:

Rok temu na 225/45/ 17 ni razu się nie zakopałem :kox:

nie to, że sie czepiam ale lepsza jest węższa opona na śnieg ze względu na większy nacisk na centymetr2

Opublikowano

Bo jezdzic trza umic :decayed:

Pewnie..ale na takich chojowo cienkich oponach i na śniegu sięgającym po jajca ciężko nie wj***ć się w śnieg :naughty::decayed::kox:

Rok temu na 225/45/ 17 ni razu się nie zakopałem :kox:

nie to, że sie czepiam ale lepsza jest węższa opona na śnieg ze względu na większy nacisk na centymetr2

mlodzi tego nie wiedza :D

Opublikowano

starzy się odezwali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziadzia :kwiatek::D

Opublikowano

dziadzia :kwiatek::D

No dobra już :embarrassed: ... zagadać chciałem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: siema dziewczęta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.