Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskalito paczka poszła :hi: mina tej laski co przyjmowała przesyłki bezcenna :polew:

senkju wery macz maj frend :good:

ile puszczałeś na raz ???? :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:45_________________________________________________byłem zakładać test pipe w Nadarzynie u fachowca Poziomki i od razu zrobiliśmy swap na to :

evomotor.jpg

leżało sobie koło wejścia , to przygarnąłem za czapke drobnych :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:51_________________________________________________Buba , kongratulejszyn za wyciągnięcie kata , jesli robiłeś to sam , jesteś przemiszcz :good:

bogu dziekować , ze wolałem zapłacic i mieć to z głowy , normalnie masakra z tymi śrubami , od strony turbo pusciły wszystkie , od tłumika żadna :thumbdown: , przecinaki , diaxy , cuda wianki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

Opublikowano

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

Opublikowano

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

f*ck U Nadarzyński farfocliuszu :wink4:

Chciałem podjechać, pogadać z chłopaczyną, ale mi nie wyszło :polew:

Opublikowano

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

nie tłumacz się piz*euszu :naughty:

f*ck U Nadarzyński farfocliuszu :wink4:

Chciałem podjechać, pogadać z chłopaczyną, ale mi nie wyszło :polew:

nawet na ciebie nie czekaliśmy :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

moskal miałem podjechać, ale tak się najebałem wczoraj, zę wstałem chyba o 13.00 - więc już nie dzwoniłem .. :kwasny:

wyjeżdżałem o 14:10.

auto lepiej sie zbiera , różnica jest zauważalna , a od 4500 rpm :kox:

ale środkowego chyba na razie nie wywalam , wiele mi to nie da , a hałas w środku bedzie straszny :shocked: .

jestem po słowie z Andrzejem i w razie czego wyrzeźbi cały wydech z kwasu na przelotowych tłumikach , ale to dopiero jak przejme parówe w 100% :decayed:

Opublikowano

co z boostem ?

Opublikowano

co z boostem ?

max 0,9 czyli tyle ile było przed stozkiem , zobacze po podmiance DV co bedzie sie działo :wink4:

w środe jade zhamować auto przed wyjazdem , zobacze ile wyjdzie przed softem na dwóch niezależnych hamowniach , byłoby dobrze zeby warunki były takie same :wink4:

temp ofkoz :decayed:

Opublikowano

giecik pekl :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

giecik pekl :tongue4:

:D dobry buch buch

Opublikowano

giecik pekl :tongue4:

u mnie juz tez był :kox:

Opublikowano

zielarze sobotnio/niedzielni :decayed:

Opublikowano

kufa\ale faza. pijemyu za ejakulat

Opublikowano

zakładać test pipe w Nadarzynie u fachowca Poziomki i od razu zrobiliśmy swap na to :

evomotor.jpg

leżało sobie koło wejścia , to przygarnąłem za czapke drobnych :gwizdanie:

Od czego to gruz ? :decayed:

Opublikowano

Miał być swap z 1.8T z Siwka na to ale nie wyszło :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 22:33_________________________________________________

Opublikowano
:hi: , takie pytanko, czy dużo osób jedzie z Mazowsza do Bukowiny i czy organizujecie jakiś wspolny przejazd? :naughty:
Opublikowano

Każdy sobie rzepkę skrobie :kox:

Opublikowano

:hi: , takie pytanko, czy dużo osób jedzie z Mazowsza do Bukowiny i czy organizujecie jakiś wspolny przejazd? :naughty:

Będzie wątek na ten temat..

Moskal - podmieniłeś DVkę ?

Opublikowano
:siema::beach:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.