Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwcowy zlot-odkopałem filmik :) Niektórzy swoje dupska moga poobserwować :D

http://pl.youtube.com/watch?v=Em8ySVL0AWw

U Żółwia rezamy 3 światło stopu bo zrobiło się szczerbate :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wit miodzio kiedy stajemy na kresce :notworthy:

A z przyjemnością - kiedyś trzeba zacząć.

Weekend proponuję (znaczy się niedziela, bo w sonotę mnie nie ma). Jak będzię bardzo nie OK, to będziemy udawać, że nie stawaliśmy i że nam się nie chce :polew:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 12:11:51_________________________________________________

wit.s wybacz, ze tak publicznie ale chyba w podpisie powinno byc ...has risen

;)

Przekonałeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr Ty to jestes taki obcykany w tych sprawach..... sluchaj potrzebuje kupic przelotke i tasme airbaga do kierownicy, gdzie ja cos takiego moge dostac?

O cholera, takiego czegoś to nie będę miał tam gdzie mam dostęp.

Może Motor coś wymyśli albo Adaś gdzieś wynajdzie, bo ja tutaj raczej mogę nie dać rady pomóc.

Myślę że najlepiej będzie jak Adaś poszpera po allegro :wink4:

A Ty Brutusie nie wierzysz widzę we mnie ?? :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajcie jakis namiar na Adasia....to go poprosze moze mi cos wynajdzie.....bo on na forum to pojawia sie i znika, moge nie zdazyc go zlapac.. :D A kiere bede miala jutro i pasowalo by ja zalozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Angela nie wiem czy mozemy ci podac te dane bo ostatnio panna K zrobila sie strasznie zazdrosna zebys pozniej nie miala problemow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Angela nie wiem czy mozemy ci podac te dane bo ostatnio panna K zrobila sie strasznie zazdrosna zebys pozniej nie miala problemow :decayed:

Lukas. Nie wkręcaj Angeli - wiesz, ze ona się przejmuje :gwizdanie: i jeszcze uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K zazdrosna??? Jeszcze tego nie widziałem :polew: :polew: o Adasia?? Kiedy on nawet za Carmen Electrą by się nie obejrzał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... :rant: skąd to RS4?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czy zawsze jak mnie nie ma to taki brykiet musi być. F U C K!!![br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 15:27 _________________________________________________Wit jestem pod wrażeniem Twojego softu, przynajmniej na papierze, dlatego przy nastepnej nadarzającej się okazji upalam :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy on nawet za Carmen Electrą by się nie obejrzał

nie wiem kto to mowil ze Adas to bardziej za chlopakami :Chemik, oniak ewentualnie Poziek :polew:

Norbi a Speed napisał ze sie pojawi w swoim watku w Moja A4 no i sie pojawił :shocked::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia ja to tylko załuje ze nie miałas tego terminalu do płacenia karta bo tez bym zobaczyl ta bielizne :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto to mowil ze Adas to bardziej za chlopakami

Rany boskie, a on mnie kiedyś po pijaku do Wawy transportował - na szczeście przytomny byłem.

przy nastepnej nadarzającej się okazji upalam

:hi:

Angela[/b] dzięki za pomoc w przepływie informacji

:shocked: solidarność jajników - Erotomani Gawędziarze - mówiłem myśleć, co mówicie :polew:

Wit (...) nie przyjechał, a tak obiecywał ....

Brynia, siła wyższa - rozumiesz, a poza tym no co ty, przy tej Dzikiej bandzie Szyderców, to nawet Zdrowaśki nie można odmówić bez brechtu. Nic się nie martw. Najbliższy piątek, Radom, późne popołudnie/wieczór - robimy minispota, z którego fotek ani sprawozdania nie będzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit, jescze słowo i wejdziesz na pool position w gawędziarstwie

"...Kobieta mnie bije..." :foch:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia jak chcesz spężynki obniżajaca tak jak ma Lukas to mam na zbyciu -20mm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najlepsze życzenia imieninowe dla Żółwia

Gziziu? Noooo wszystkiego najlepszego. To dzisiaj stawiamy się z goździkami, a w sobotę .... późno w sobote oczekujemy imienin z sałatką jarzynową, koreczkami z wędliny, wódką popijaną gazowaną wodą mineralną i sosem tatarskim. Będziemy wznosić toasty, śpiewać "sto lat" bałamucić nie swoje "siostry", a na koniec połowa gości z przepicia zapaskudzi Ci sałatką wykładzinę.

Będzie super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zólw Wszyskiego Najlepszego :hi:

Czyli w piatek czy w sobote u Zólwia spotkanie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota. W piątek mam spota z kim innym :decayed::naughty:

A i w sobotę dotrę późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego, najlepszego mister powolniak(Żółw) :decayed: no i aftka z podpisu, albo choć jednej tyrbinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu - wszystkiego najlepszego. Abyś mial zawsze checi na torwar jezdzić :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...