Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak na szybko, mam nadzieje, ze sie malik nie obrazi :D

malik.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oniak pisz jak było tam w górze :cool: i dawaj jakiś filmik i foty :bicz3:

Opublikowano

Jak kupisz ośke to ja cie killim :P

Tak apropos kilim, wczora w nocy Al. Jana Pawła był kilim EvoIX białe(jak dla mnie kult... rajdy) :th:

Się rormalnie od raz rozbudziłem. W seryji ma wiecej kucy od standardowej Esy, ale bov tak mu syczał, że nie wierze w jego serie. Był brykiet jak cholera :thumbup: i banan na japie :afro:

czyzby BiTurbulum zaczeło normalnie pompowac .... ?

kiedy w koncu zrobisz pomiar na hamowni tych Twoich szkap .... :naughty:

Heh, przy okazji zmiany czujnika temp. spalin odkryłem nieszczelnośc w dolocie :) kiedyś zdejmowałem kanał dolotowy i nie dokręciłem jednego cybantu :decayed: tera jest brykiet, a hamowanko jak tylko się ochłodzi, nie chce się wku... :decayed:
Opublikowano

Oniak pisz jak było tam w górze :cool: i dawaj jakiś filmik i foty :bicz3:

podobno oniak dopiera gacie w domu :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak chodzi na imprezy beze mnie to tak właśnie sie kończy rumakowanie oniaka :foch::decayed:

Opublikowano

Dajcie znać gdzie jutro spot, bo mam dostęp do netu tylko do dzisiaj wieczora.

Podajcie mi nazwę ulicy i numer ulicy, żebym mogła po GPS-ie dojechać.

Pewnie SPOT będzie w Promenadzie (3 piętro parkingu od strony Wisły - znajdziesz :) )

Jak możesz wpisać współrzędne docelowe to:

PROMENADA (Ostrobramska 75):

N 52 13 52.82

E 21 06 17.52

TORWAR (Łazienkowska 6A):

N 52 13 19.70

E 21 02 36.04

Opublikowano

a Sprawdzał ktos pogodynke jaka bedzie jutro bo mam ochote na torwar :tongue4:

Opublikowano

http://pogoda.onet.pl/0,3,38,miasto.html

czyli chyba padać nie powinno :>

Jakoś nie ufam tym pogodynkom :D

Ostatnio w 2 różnych prognozach pogody widziałem 2 różne wersje i żadna się nie sprawdziła :mysli:

Opublikowano

No panowie skakało sie za***iście , warto to przeżyć :)

Udało sie wylądować :P

screenhunter01jul231138ea0.jpg

Niestety nie wszyscy mieli to szczęście :(

screenhunter02jul231140wr6.jpg

Filmiki z kamer będę miał za tydzień to gdzieś wsadze.

Opublikowano

ale masz fajny mundur - nawet Ci pasuje, hyhyhy :gwizdanie:

Opublikowano

ONO

Bierz sprzęt do Promenady będziemy skakać z wierzowca Polsatu :evil:

:D :D :D

Opublikowano

Mundurek fajny ale jak sie spadochron otworzył to myślałem że mi nogi z d*py powyrywa hyhyhy

Opublikowano

Przy twoich gabarytach to dziwne ze ci nic nie polamało :decayed:

Opublikowano

Mundurek fajny ale jak sie spadochron otworzył to myślałem że mi nogi z d*py powyrywa hyhyhy

Ciesz się, że nic Tobie nie przycięło i że nie mówisz sopranem :polew:

Opublikowano

Będzie ktoś miał może jutro VAG-a na spocie ?

Zdiagnozowałbym sobie ten problem z hamulcami ?

Dajcie znać, postawię jakieś piwko albo trzy, zdziercy w warsztacie chcą ode mnie 60 zł za samo podpięcie do kompa....

A na domiar złego laptop mi sie spalił.... kur.a

Opublikowano

Będzie ktoś miał może jutro VAG-a na spocie ?

Zdiagnozowałbym sobie ten problem z hamulcami ?

Dajcie znać, postawię jakieś piwko albo trzy, zdziercy w warsztacie chcą ode mnie 60 zł za samo podpięcie do kompa....

A na domiar złego laptop mi sie spalił.... kur.a

Na pewno ktoś będzie miał, a jeżeli będzie Sebastian to na 100% będzie miał.

A tak poza tematem szykuje nam się praca przy organizacji ME 2012:

http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068,3

Opublikowano

Wreszcie po dłuższej nieobecności jestem ..... net mi padł :shocked:

Zdjęcia malika - kox

Ono czekamy na zdjęcia ..

BTW Nie mam juz bryki ;( ;( ale na spocie może się pojawię .....

Opublikowano

Będzie ktoś miał może jutro VAG-a na spocie ?

Zdiagnozowałbym sobie ten problem z hamulcami ?

Dajcie znać, postawię jakieś piwko albo trzy, zdziercy w warsztacie chcą ode mnie 60 zł za samo podpięcie do kompa....

A na domiar złego laptop mi sie spalił.... kur.a

powinien być ;)

Opublikowano

Ma ktos moze pozyczyc bagaznik dachowy + uchwyty rowerowe? Na tydzien, dokladniej od spotu do spotu :>

Ja mam, ale taki na hak holowniczy - na 3 rowery.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.