Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stary po pierwsze to szukaj Quattro nie kupuj ośki bo to kibel .

Opublikowano

Stary po pierwsze to szukaj Quattro nie kupuj ośki bo to kibel .

Szukam.. jak ktoś coś fajnego znajdzie to dajcie znać

Sam już nie wiem tyle tego jest

http://autokapitol.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3066146

Opublikowano

Ale sedan .. ma paździochowy tył ... w ostateczności może być i nie jest drogie .. ciekawe kto to będzie vagował :polew: :polew: ewentualnie z oniakiem kupimy ten kabel ;)

Opublikowano

Jak kupisz ośke to ja cie killim :P

Opublikowano

Czarna jest bajeczna, mimo ze nie Avant :>

Opublikowano

Zauwazyliscie jeden szczegol w tej ofercie?

Höchstbietender: $$porno_casting_crew$$ ( privat )

Opublikowano

Jak kupisz ośke to ja cie killim :P

Szukam Quattro ale cięzko jak psia mać ....

Dodra żuczki kto szprecha po niemiecku bo ja się pogniewałem z tym językiem już w liceum :polew: :polew:

Lookać mi dokładnie co mają wersje które wklejam ... (nie chce mi się siedzieć ze słownikiem :bicz2:)

Opublikowano

Nie rezygnuj z Quattro, warto szukać :rolleyes:

Opublikowano

Mi też ale będzie drugi ... narazie będę pałował 206 :drool: :drool: i do 100 będę się rozpędzał wieki :polew: :polew:

Mam nadzieję że na ogólnopolski się wyrobie z kupnem i z rezaniem

bedziesz cwiczyl jazde a niedlogo uslyszymy ze wygrales rajd mlodych peugeota i bedziesz wtedy tylko smigal takimi padaczkami

Opublikowano

uslyszymy ze wygrales rajd mlodych peugeota

Chyba w Need for Speed na PSII :D

Opublikowano

Przeglądam strefę śmiechu i do łez ubawił mnie stary kawał wrzucony przez Żółwia

Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" ?

- A co mom nie umieć !

- No to mówcie.

- Robok burcy w trowie.

Opublikowano

Przeglądam strefę śmiechu i do łez ubawił mnie stary kawał wrzucony przez Żółwia

Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" ?

- A co mom nie umieć !

- No to mówcie.

- Robok burcy w trowie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zbyt ciezko pracuje zeby przegladac Strefe Smiechu, a tym bardziej pisac posty. Stad pragne Ci podziekowac wit.s, ze wyciagasz je dla czytelnikow forum :>

Kawal super :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zbyt ciezko pracuje (...)

No co Ty wyskoczyłeś z tą deklaracją :shocked: Czyżby jakiś przełożony czytał forum :D

Opublikowano

Nie, on jezdzi Fordem...

Opublikowano

Nie, on jezdzi Fordem...

Wiciu też ma doświadczenia ze znaczkiem FORDA :D[br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 15:42 _________________________________________________Looknijcie sobie, jakie głupoty ludzie tu wypisują

http://bash.org.pl/latest

np,

1. <Krzysiek> teraz masz ten komfort że możesz sobie wybierać facetów...

<Anka> hmm, nigdy tego nei umiałam robić xD

<Krzysiek> szok, nie? jakby wejść do hipermarketu i nie wiedzieć którą pastę do zębów wybrać..

<Anka> ale widzisz... mnie intersują inteligentni faceci z poczuciem humoru. nieliniowi. niestereotypowi

<Anka> z pasją

<Anka> i własnym zdaniem

<Anka> z którymi da sie rozmawiać

<Anka> tacy którzy nie boją się wyróżniać

<Krzysiek> geje... xD

2. <Bezczel> wodka jest spolecznie pozyteczna

<melassa_> ze niby jak?

<Bezczel> pijesz i pis wydaje sie sympatyczny

<melassa_> :>

3. <Tyska> nasz proboszcz to ewenement.

<Tyska> przegral w karty dzwony koscielne z proboszczem innej parafi!

Resztę możecie sobie doczytać ;)na stornie [br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 17:32 _________________________________________________Nie mogłem wytrzymać

<szaliach> kot mojej chrzestnej nazywa się Fred ;)

<szaliach> i dziś na mojej osiemnastce ona mówi do mnie:

<szaliach> przyjdź do mnie jak będziesz miał trochę czasu, zobaczysz jak mieszkam, Freda pomęczysz

<szaliach> a ja na to: bardzo chętnie... i w śmiech ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.