Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sa wstepne plany zeby jechac dzien wczesniej .... i nie tylko ludzie z Warszawy .... :naughty:

Masz na myśli jakiegoś konkretnego dzika lubelskiego ?? :polew::thumbup:

ja tam zadnego dzika lubelskiego nie znam ..... :polew::naughty:

bedzie sie dzialo ....

:thumbup::dance::drunk: :oklaski:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
........Motor dal mi namiar i juz sie umowilam jutro odstawiam furke.......

jak tam są jakieś wieści co się spsuło?

Opublikowano

PS. rożowego polo nie mam, ale za to chodzę tylko w stringach ;)

różowych .... ? .... :naughty:

Opublikowano

PS. rożowego polo nie mam, ale za to chodzę tylko w stringach

Zostałem odpowiedzialny, za doprowadzenie Bryni na spota (oczywiście pod warunkiem tych stringów, ale nic się nie martwcie-nie będzie zadnych wątpliwości :polew: )

Brynia. Bierz z A4 Assistance telefony. Najlepiej do Lukasa (bo najsolidniejszy) i do mnie (bo w końcu muszę sprawdzić :D ) i będziemy się zdzwaniać. Do Rogala masz już termin? Jak nie, to możemy się umówić tak, ze przed spotem podjedziemy do niego, ja będę odbierał swojego, a Ty byś sobie szzcegóły dogadała. Po wszystkim możemy na krechę stanąć :decayed:

Opublikowano

Okęcie moja Droga. Czyli daleko. A w tym okresie (15-18) to i jeszcze zakorkowana na maksa (no może trochę mniej niż na maksa, bo wakacje)

Opublikowano

Niedaleko jest petla tramwajowa:) na okeciu. Stamtad mozna bez korkow dojechac na stare miasto (z przesiadka)

Opublikowano

Mozesz zostawic fure na mineralnej i dojechac na starowke ZTM'em. A po szkoleniu sobie ja odbierzesz :> Zawsze to szybciej, niz jazda przez Wa-we w godzinach szczytu. Chociaz teraz, nie powiem, jezdzi sie troche lepiej(sezon wakacyjny).

Opublikowano

Wit ja bym tam zapitolił fajne kołpaki a reszte przepił .

Opublikowano

Na moje obecne żadne kołpaki nie wejdą.

Zresztą - znajdź mi fajne kołpaki :D

Opublikowano

Zresztą - znajdź mi fajne kołpaki :D

Zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html

Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego.

Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew: :polew:

Opublikowano

Będą BBS-y na zimówkach

:polew: :polew: :polew:

213761022mw9.jpg

Opublikowano
........Motor dal mi namiar i juz sie umowilam jutro odstawiam furke.......

jak tam są jakieś wieści co się spsuło?

autko odstawione......mysle ze dzis to ja wam nic nie powiem....

jutro bedzie konkretnie wszystko wiadomo to zdam relacje.....

Opublikowano

Będą BBS-y na zimówkach

:polew: :polew: :polew:

213761022mw9.jpg

oooo coś dla mnie !! :thumbup:

Opublikowano

Zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html

Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego.

Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew: :polew:

Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm.

Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników :naughty:

kolpakiwb2.jpg

Opublikowano

qwa jaki kox :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą - 50mm.

Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników :naughty:

Nie no autko na zdjęciu pierwsza klasa :D

Kołpaki, obniżone zawieszenie, laseczka na masce - czego tu jeszcze chcieć - żyć nie umierać :polew: :polew:

Wiciu, ja bym się zastanowił jednak nad takim rozwiązaniem.

Pomyśl nad tym - jeszcze mi podziękujesz, że takie kox kołpaki do Twojego Forda znalazłem :polew: :polew:

Opublikowano

Dobre. Szkoda, ze dałeś od razu na forum. Trzeba było na PW - dorzuciłbym jako kolejną opcję w głosowaniu - obstawiam, że właśnie ta opcja by wygrała

Nawet lustrzane odbicie kołakunku i laski na podłodze załatwił - niezłe :D

Opublikowano

No teraz to wygląda , pocisk :) hyhyhyhy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.