Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wytlumaczcie jeszcze swiezakowi :D gdzie dokladnie w promenadzie sie zjezdzacie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wytlumaczcie jeszcze swiezakowi :D gdzie dokladnie w promenadzie sie zjezdzacie.

parking przedostatnie pietro.......od razu jak wjedziesz nie trudno zauwazyc.......a4 rzucaja sie w oczy :naughty:

jak ja trafilam to Ty nie bedziesz mial najmniejszego problemu........

bo wiesz ja to zawsze wszedzie bladze :polew:

Opublikowano

ale Zólwik co ma ci tam juz leciec na torwarku tam juz wsio spadlo na pielegniarki

ja sie nie wypowiadam na temat spotu jutrzejszego bo mnie i tak nie bedzie :tongue4:

mam nadzieje ze dacie sobie sami rade :decayed:

Opublikowano

Przeciez pielegniarki siedzialy pod lazienkami...

Opublikowano

Ich autokary tam zaparkowały :)

już się zwineły z resztą :naughty:

Opublikowano

ok czyli wszystko ustalone ;)

zapraszamy jutro na parking do Promenady :thumbup:

nowi ...w rózowych polo obowiazkowo :)

Opublikowano

Wszystkie czyste... poleccie jakas bezdotykowa myjke z automatycznym suszeniem, najlepiej na bielanach/okolicach :cool:

Opublikowano

Wszystkie czyste... poleccie jakas bezdotykowa myjke z automatycznym suszeniem, najlepiej na bielanach/okolicach :cool:

Jasne, ze czyste. Nawet nie myśl o przyjeżdzaniu brudną niuńką na spota. Ja zawsze myję na ciśnieniówce pod Fortem Wola. Później wystarczy na kilka chwil dociągnąć do 120-150 i autko samo się wysuszy. Trzeba tylko uważać na policję :)

Opublikowano

To widzę, że cichaczem rewolucję zrobiliście z tą Promenadą :D. Trza przedyskutować to raz a dobrze. Ja jakos bardziej Torwar widzę - większa przestrzeń.

Malik. Wczoraj widzialem A4 (ciemną B7) z nakładkami na drzwi takimi jak Twoje tylko pomalowanymi na srebrno i ... :polew: fatalnie zabawnie to wyglądało.

Podłokietnik sobie wczoraj wyrezałem :decayed:, kosztował 70 zeta :naughty:. Poza koniecznością lekkich poprawek montażu - była to jedna z lepszych decyzji podjętych odnosnie autka :)

Opublikowano

Podłokietnik sobie wczoraj wyrezałem :decayed:, kosztował 70 zeta :naughty:. Poza koniecznością lekkich poprawek montażu - była to jedna z lepszych decyzji podjętych odnosnie autka :)

oryginał czy z allegro .... ? ... :naughty:

Opublikowano

A!

plati. Kiedy i gdzie mogę do Ciebie podjechać coby felunek obejrzeć - daj info pls (może być na PW)

ono. Będziesz dzisiaj? Pamiętaj o moich garach + potrzebuję namiary na typka w Poznaniu od którego kupiłeś felunek. Wybieram się w ten weekend.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 09:54:37_________________________________________________

oryginał czy z allegro .... ? ... :naughty:

No, co Ty ori za 70 zeta? :polew: :polew: :polew:

Oszyfiście Allegro. Kolorystycznie jakby ori - jestem b.zadowolony. Mógłby się tylko podnosić, ale nie narzekam.

Opublikowano

Malik. Wczoraj widzialem A4 (ciemną B7) z nakładkami na drzwi takimi jak Twoje tylko pomalowanymi na srebrno i ... :polew: fatalnie zabawnie to wyglądało.

Czyli coś w klimacie Allroad.

7086-2001-Audi-Allroad%20Quattro.jpg

Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać.

BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota.

Opublikowano

Ja dzis jednak nie dam rady, musze odebrac kobiete z pracy ok. 20, a jutro z samego rana wylot na krotki urlop. Zamelduje sie w nastepny wtorek czystym i wysprzatanym, wiec poprosze malik o ladne zdjecia :cool:

Opublikowano

Czyli coś w klimacie Allroad.

Dokładnie. Tylko na fotce zapodanej przez Ciebie kolor felunku zgrywa sie z kolorem listew. Tam gdzie widziałem, było inaczej. Horror był

Na fotki się piszę :)

Opublikowano

Ja dzis jednak nie dam rady, musze odebrac kobiete z pracy ok. 20, a jutro z samego rana wylot na krotki urlop. Zamelduje sie w nastepny wtorek czystym i wysprzatanym, wiec poprosze malik o ladne zdjecia :cool:

No niestety, za tydzień to mnie nie będzie bo mam urlop. Ale luzik, będę czesto aparat przywoził.

Opublikowano

plati. Kiedy i gdzie mogę do Ciebie podjechać coby felunek obejrzeć - daj info pls (może być na PW)

dzis na spocie bede chociaz na chwile

Opublikowano

plati. Kiedy i gdzie mogę do Ciebie podjechać coby felunek obejrzeć - daj info pls (może być na PW)

dzis na spocie bede chociaz na chwile

Bomba! Pamiętaj, ze dziś Promenada.

Opublikowano

No, co Ty ori za 70 zeta? :polew: :polew: :polew:

Oszyfiście Allegro. Kolorystycznie jakby ori - jestem b.zadowolony. Mógłby się tylko podnosić, ale nie narzekam.

z chromowana wstawka ? .... :naughty:

*taksiarze czesto takie maja .... :decayed:

Opublikowano

Sluchajcie mam sprawe....

Dzisiaj na spocie prosze byc pod telefonami.....bo byc moze bedzie potrzebna pomoc drogowa z promenady :polew:

Oczywiscie mam nadzieje, ze sie nie rozklekotam na srodku drogi, no ale jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony....

Ale teraz juz serio...

Dzisiaj cos mi strasznie stukalo pod maska(chyba) i tak jakby cos sie przestawialo...

Normalnie, az sie boje wsiasc do auta...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.