Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos nie bardzo jestem zadowolona z wczorajszego zakupu.....

Trudno co robić :confused4: mnie też się bardziej podobały wcześniejsze..[br][br]Dopisany: 15 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________Angela, zakładaj stare felgi, zainwestujesz w wahacze i tyle :polew:

Ludziska co Wy na to?? ściema czy autentyk?? :mysli:

http://www.allegro.pl/item214396552_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i co ja mam z wami zrobic.. :mysli::polew:

raz piszecie ze git, super a pozniej ze do kitu :bicz:

Opublikowano

raz piszecie ze git, super a pozniej ze do kitu

ja sie zawsze siebie samego slucham...ja jezdze autem i to mi sie ma pdobac a nie kolegom i kolezankom :D

zobaczymy we wtorek na zywo jak wyglada :wink4:

Opublikowano

raz piszecie ze git, super a pozniej ze do kitu

ja sie zawsze siebie samego slucham...ja jezdze autem i to mi sie ma pdobac a nie kolegom i kolezankom :D

zobaczymy we wtorek na zywo jak wyglada :wink4:

nie zobaczycie......jutro rano zmieniam na swoje stare kolka :tongue4:

Opublikowano

nie zobaczycie......jutro rano zmieniam na swoje stare kolka

no to po samych fotkach nie da sie powiedziec czy jest fajnie :mysli:

u kolegi od ktorego bralas, na jego A4 wygladaly za***iście i na rozmiar wieksze czyli "18

takie moje skromne zdanie ;)

Opublikowano

juz pisalam, ale co tam napisze jeszcze raz,felgi bardzo mi sie podobaja......

tylko uwazam, ze chyba nie bardzo pasuja do mojego auta.....

no coz, juz sobie tak ubzduralam i nic na to nie poradze :embarrassed:

Opublikowano

juz pisalam, ale co tam napisze jeszcze raz,felgi bardzo mi sie podobaja......

tylko uwazam, ze chyba nie bardzo pasuja do mojego auta.....

no coz, juz sobie tak ubzduralam i nic na to nie poradze :embarrassed:

szkoda .... :rolleyes:

nowy zakup bardzo ładnie sie prezentuje ... tzw.styl Audi,no ale o gustach sie nie dyskutuje .... wazne ze Tobie sie podobaja ... :th:

Opublikowano

Mi sie podobają , bardzo fajne , tamte wyglądają za ciężko i są w starym stylu.

Opublikowano

Mi sie podobają , bardzo fajne , tamte wyglądają za ciężko i są w starym stylu.

Mam podobne zdanie :th:

Opublikowano

He, he he. Żuczki. Ładne, nie ładne-kwestia gustu i dłuho bajki mozna opowiadać. Ale tak czy siak nadal angela nadal nie ma rozwiązanego problemu zachaczania o nadkola :mysli:

angela. Jak jeszcze nie zmieniłaś na swoje stare - wstrzymaj się. Przywieź je na spota (Torwar już przecież odblokowany). Zamienimy Twoje stare, a przy okazji pożyczysz mi (założymy) te nowokupione. Jak mi przypasują, to za nie dam Ci kaskę, jak nie, to w weekend (najpóźniej na najbliższym spocie) Ci felunek oddam.

Mówię o jutrzejszym spocie. :decayed:

Opublikowano

He, he he. Żuczki. Ładne, nie ładne-kwestia gustu i dłuho bajki mozna opowiadać. Ale tak czy siak nadal angela nadal nie ma rozwiązanego problemu zachaczania o nadkola :mysli:

angela. Jak jeszcze nie zmieniłaś na swoje stare - wstrzymaj się. Przywieź je na spota (Torwar już przecież odblokowany). Zamienimy Twoje stare, a przy okazji pożyczysz mi (założymy) te nowokupione. Jak mi przypasują, to za nie dam Ci kaskę, jak nie, to w weekend (najpóźniej na najbliższym spocie) Ci felunek oddam.

Mówię o jutrzejszym spocie. :decayed:

Wiciu te felgi Angeli to do Forda nie bardzo pasuja :polew:

Opublikowano

Gdzie jutro jest ten Wasz spot? Bo planuje sie przejechac :drool: ...jesli nadmiar pracy mi nie przeszkodzi.

Opublikowano

proponuje jutro spot w PROMENADZIE :thumbup:

sugeruje równiez wykreslenie torwaru jako miejscówki

wiadomo z drzew leci, robale lataja :thumbdown:

prosze o opinie do 23:59 :decayed:

Opublikowano

Ja sie dostosuje, ale jednak wole posiedziec na otwartej przestrzeni.

BTW. Ma ktos wyciagaczki do concertII? Bylbym wdzieczny, bo mam jakies bledy z antena zwiazane. thx

Opublikowano

Wyciagaczki to ja mam, tylko moj debiut na spocie potwierdze dopiero jutro popoludniu.

Opublikowano

Thx Flyer. Czekam z niecierpliwoscia :>

Opublikowano

Cos nie bardzo jestem zadowolona z wczorajszego zakupu.....

Trudno co robić :confused4: mnie też się bardziej podobały wcześniejsze..[br][br]Dopisany: 15 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________Angela, zakładaj stare felgi, zainwestujesz w wahacze i tyle :polew:

Ludziska co Wy na to?? ściema czy autentyk?? :mysli:

http://www.allegro.pl/item214396552_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html

Kiedyś zanabyłem od gościa takie wahacze i były to oryginały, niestety nie pamiętam czy był to ten sam koleś :mysli:.
Opublikowano

Jesli chodzi o jutrzejsza miejscowke na spota to sie dostosuje....

choc nie ukrywam ze Torwar bylby lepszy :tongue4:

Opublikowano

Cos nie bardzo jestem zadowolona z wczorajszego zakupu.....

Trudno co robić :confused4: mnie też się bardziej podobały wcześniejsze..[br][br]Dopisany: 15 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________Angela, zakładaj stare felgi, zainwestujesz w wahacze i tyle :polew:

http://www.allegro.pl/item214396552_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html

Kiedyś zanabyłem od gościa takie wahacze i były to oryginały, niestety nie pamiętam czy był to ten sam koleś :mysli:.

No nie był bym pewien kupiłem zestaw całej zawiechy ori za 1400zł i to za***ista cena!!! a te z allegro to coś za tanie....

Jak ma być taka pogoda jak dziś to Torwar gicior!!!

Opublikowano

Ja sie dostosuje, ale jednak wole posiedziec na otwartej przestrzeni.

BTW. Ma ktos wyciagaczki do concertII? Bylbym wdzieczny, bo mam jakies bledy z antena zwiazane. thx

Będe miał wyjmaki ze sobą. Popieram permanentne przeniesienie spotów do Promenady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.