Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z chromowana wstawka ? ....

:shocked:, że niby gdzie???

cos mi strasznie stukalo pod maska(chyba) i tak jakby cos sie przestawialo...

angela. Jesteś urocza :decayed:

Nic sie nie martw, będziemy grzać silniki. :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malik. Wczoraj widzialem A4 (ciemną B7) z nakładkami na drzwi takimi jak Twoje tylko pomalowanymi na srebrno i ... :polew: fatalnie zabawnie to wyglądało.

Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać.

BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota.

TO ja się zapisuję na sesję :naughty: Lecę odkurzać :tongue4:

Opublikowano

Wiciu....Ty sie smiejesz....a nie widziales mojej miny rano jak to uslyszalam :kwasny:

Opublikowano

No, Motor. Kolejeczka jest, Panie szanowny. Malik! Żebyś mnie tam nikogo znajomego przede mnie nie wpuszczał, bo inaczej :bicz: (jakoś nie moge się przemóc coby tego emota z gołym tyłkiem wstawić), a potem :foch: (i nie mówię tu o wersji krakowskiej :D )

Angela. Ubawił mnie sposób określenia problemu, a nie sam problem :>

Opublikowano

oj Wiciu....ja sie na tym nie znam.....nie bardzo wiedzialam jak to napisac....

musicie wybaczyc :embarrassed:

Opublikowano

Przecie się zapisałem w koleje,a nie jako pierwszy :tongue4: i tak będę ostatni pewno bo zanim wyjdę ze środka to wszyscy będą obstrykani :polew:

Opublikowano

Wiciu....Ty sie smiejesz....a nie widziales mojej miny rano jak to uslyszalam :kwasny:

Słonko aż głupio mi zapytać, ale... olej to czasami sprawdzasz prawda?
Opublikowano

heh.....o tym nie pomyslalam :polew:

oczywiscie zartuje, niedawno sprawdzalam i bylo ok....

Opublikowano

heh.....o tym nie pomyslalam :polew:

oczywiscie zartuje, niedawno sprawdzalam i bylo ok....

stukanie w silniku powiadasz.... :mysli: mam nadzieje,że to nic poważnego,może to nie z silnika tylko np. wydechu, a przenosiło się na motorownie. Chłopaki osłuchają jak dojedziesz :th:
Opublikowano

lekki gorac dzisja byl :D

Angela dotarla do chaty bez problemów?

Opublikowano

Jeszcze jej nie widze.. ale nie dzwoniła więc chyba dała radę :)

Powiedzcie lepiej dlaczego VAG nie widział 4 cylindra !!!!! i bynajmniej to nie jest sprzęgło !!!

Opublikowano

Dzisiaj Lukas pewnie chciał cichaczem przemknać po Zamościu ale został zauważony :>

PS. Chyba żebym się mylił ale wątpię bo takie autko jest za bardzo charakterystyczne.

Opublikowano

Dzisiaj Lukas pewnie chciał cichaczem przemknać po Zamościu ale został zauważony :>

PS. Chyba żebym się mylił ale wątpię bo takie autko jest za bardzo charakterystyczne.

To skubany a miał być nad morzem :chytry:

Opublikowano

Dziś był spot Avantów i jedna Angela sedanikiem :tongue4:

Opublikowano

Dziś był spot Avantów i jedna Angela sedanikiem :tongue4:

AVANTY GÓRĄ

Opublikowano

dala rade.....tylko musze wam powiedziec, ze zaczelo mocniej stukac i tez przy szybszym skrecie kierownica....

w jedna i w druga strone.....[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 23:02 _________________________________________________sedanik angeli to troche do was dzis nie pasowal :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze jej nie widze.. ale nie dzwoniła więc chyba dała radę :)

Gdybyś nie dodał tego "chyba" to wszystko by było dobrze :)

Powiedzcie lepiej dlaczego VAG nie widział 4 cylindra !!!!! i bynajmniej to nie jest sprzęgło !!!

Podobno tak niby powinno być, tylko chciałbym wiedzieć skąd to się bierze.

Ale niedługo, jak dobrze pójdzie to będę wiedział :wink4:

A co do sprzęgła to na 95% jest do wymiany.

Opublikowano

to luz

Opublikowano

to luz

Ty to dzisiaj niezłą opaleniznę miałeś, tylko jakoś tak nierównomiernie :tongue4:

Chyba jak te laseczki Ciebie oblazły to słońce nierówno brało.

Daleko Tobie do naszego kochanego - byłego zresztą wicepremiera :polew: :polew:

Opublikowano

Link do fotek ze spota wyslalem na priv.

Mała zajawka

IMG_0310.JPG?imgmax=640

IMG_0230.JPG?imgmax=640

IMG_0174.JPG?imgmax=640

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.