Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeeee... młody i głupi byłem wtedy :gwizdanie:

Dobra dobra, nie ściemniaj, przyznaj, że lubisz Fordy i nie możesz się opanować za kierownicą :polew:

Hornet teraz polubi "peżoty" i nimi będzie jeździł na lody ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to malenstwo nawet nie osiagnie takiej predkości :angry:

ale poważnie uważajcie na srebrnego peugeota na mieście bo dzisiaj złapali laskę na foto ..... :bicz: :bicz: :bicz: już nawet peugeotami śmigają ??? :slina: :slina:

Opublikowano

to malenstwo nawet nie osiagnie takiej predkości :angry:

Dasz radę :polew:

Opublikowano

tylko dostanę i śmigam do rogala żeby podkręcić

Opublikowano

tylko dostanę i śmigam do rogala żeby podkręcić

Po chipie takim maleństwem to przy dobrym wietrze to oderwiesz się od ziemi :)

Opublikowano

Ese byś mi odpicował, może by Angela wkoncu na mnie poleciała :>

Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie:

Opublikowano

O jakiej bryce mówimy .. bo ja już podchodzę pod restart :D

Opublikowano

No i jeszcze trzeba na spoty przyjezdzac :>

Opublikowano

Co tu sie dzieje tyle postow do przeczytania :decayed:

W poniedzialek wracam do cywilizacji to szykowac sie na :drunk: i :dance:

Chudineze tak to ja latalem po miescie we wtorek :cool:

Opublikowano

i co ja tu widze..... :D

znalezliscie ciekawy temat do rozmow.....poleci? nie poleci? :polew:

erotomani-gawedziarze :tongue4: ten tekst zapamietam do konca zycia :decayed:

(Brynia trafila w dziesiatke :thumbup:)

Opublikowano

Lukas

Chudineze tak to ja latalem po miescie we wtorek

Jednak mam dobry wzrok bo siędziałem prawie 100 m od drogi pijąc browarka schłodzonego w upalne popołudnie gdy znajoma A4-a śmignęła mi między kuflami :D.

Opublikowano

Ese byś mi odpicował, może by Angela wkoncu na mnie poleciała :>

Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie:

widze,że na kobietach się nic nie znasz :decayed:
Opublikowano

Ese byś mi odpicował, może by Angela wkoncu na mnie poleciała :>

Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie:

widze,że na kobietach się nic nie znasz :decayed:

Ja wyrywam na kolekcje znaczków i motylków :naughty:

Opublikowano

Już poszło, decyzja zapadła S-line i koniec

Opublikowano

Mi też ale będzie drugi ... narazie będę pałował 206 :drool: :drool: i do 100 będę się rozpędzał wieki :polew: :polew:

Mam nadzieję że na ogólnopolski się wyrobie z kupnem i z rezaniem

Opublikowano

Może rzucicie okiem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2736161

Cos w tym stylu szukam S-line

Ciężko ją będzie tu na miejscu sprawdzić bo nie ma żadnego serwisu, jeszcze jedno jak mam jechać przez tą miejscowość z ogłoszenia to mnie szlak trafia taka droga :thumbdown:

Opublikowano

Ciężko ją będzie tu na miejscu sprawdzić bo nie ma żadnego serwisu, jeszcze jedno jak mam jechać przez tą miejscowość z ogłoszenia to mnie szlak trafia taka droga :thumbdown:

Spoko, powoli bez pośpiechu.... damy radę jak nie to śmigam do niemieć po salonach ....

Opublikowano

damy radę jak nie to śmigam do niemieć po salonach ....

Do granicy kilkanaście km :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.