Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Nosfer masz w bagażniku swojej strychniny taką skrzyneczke z boku w kolorze tapicerki bagażnika ?? mozna tam wsadzik np. gaśnice , puszke plaka nabłyszczającego , itp.

bo mam znalazłem w domu i moge ci oddać jak nie masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nosfer masz w bagażniku swojej strychniny taką skrzyneczke z boku w kolorze tapicerki bagażnika ?? mozna tam wsadzik np. gaśnice , puszke plaka nabłyszczającego , itp.

bo mam znalazłem w domu i moge ci oddać jak nie masz :wink4:

Mam - z prawej strony :tongue4:

A co z twoim struclem ?

Gdzie On jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z twoim struclem ?

Gdzie On jest ?

z którym ??? zielona na złomie , parówkowa w Piasecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pulinki

Lipa w tej warszafce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zamówił ramki klubowe - obecnie mam jakieś obleśne Rowiński i spółka - muszę to zakleić czarną taśmą bo obciach ich reklamować na ulicy. Kiedy najbliższy spot w Warszawie? To się kopnę i u kogo można te tabliczki zamówić?? Jaka cena etc. Sory za zawracanie d*py ale pytam bo nie mam myszki a scrollowanie postów na laptopie z padem to męczarnia.

Jeszcze naklejkę bym walnął na tył, jakąś małą taką coby bylo widać ze forumowicz jedzie. :kox:

:decayed: pozdrawiam wszystkich posiadaczy B8

ps. dzis mi na Modlińskiej jakiś koleś machał chyba z czarnej S4 ale nie wiem czy klubowicz i chcial pozdrowic czy jakis wqurwiony ze mu drogę zajechalem i chcial mi pogrozic - ciezko sie jedzie z napojem miedzy nogami, hamburgerem w rece i jednoczesnie gada przez komorke z 2 osobami naraz (zestaw Bluetooth jest fabryczny - spoko)

ps2. panowie, jest wogole w klubie z Warszawy ktos kto by mial A4 B8 z ksenonami (no chyba juz z zarowkami to sie nie kupuje) bo mam problem i musze sprawdzic w innym jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zamówił ramki klubowe - obecnie mam jakieś obleśne Rowiński i spółka - muszę to zakleić czarną taśmą bo obciach ich reklamować na ulicy. Kiedy najbliższy spot w Warszawie? To się kopnę i u kogo można te tabliczki zamówić?? Jaka cena etc. Sory za zawracanie d*py ale pytam bo nie mam myszki a scrollowanie postów na laptopie z padem to męczarnia.

Jeszcze naklejkę bym walnął na tył, jakąś małą taką coby bylo widać ze forumowicz jedzie. :kox:

:decayed: pozdrawiam wszystkich posiadaczy B8

ps. dzis mi na Modlińskiej jakiś koleś machał chyba z czarnej S4 ale nie wiem czy klubowicz i chcial pozdrowic czy jakis wqurwiony ze mu drogę zajechalem i chcial mi pogrozic - ciezko sie jedzie z napojem miedzy nogami, hamburgerem w rece i jednoczesnie gada przez komorke z 2 osobami naraz (zestaw Bluetooth jest fabryczny - spoko)

ps2. panowie, jest wogole w klubie z Warszawy ktos kto by mial A4 B8 z ksenonami (no chyba juz z zarowkami to sie nie kupuje) bo mam problem i musze sprawdzic w innym jak to jest

jak popatrzysz na poczatek kazdej strony to sie dowiesz kiedy sa spoty, od razu mowie nie sluchaj Pozka ktory bedzie cie ciagnal na Torwar :gwizdanie:

co do rameczek, naklejek etc zobacz dzial gadzety klubowe a wszystkiego sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rameczek, naklejek etc zobacz dzial gadzety klubowe a wszystkiego sie dowiesz

No właśnie w ramkach sprawdzałem i są jakieś 3 warianty - info że już zamawiać nie można - nie za bardzo łapię o co biega.

A propos spotów to rozumiem, że są oficjalne i nieoficjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ;) ?

:blink: wtf :?: co popsułeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rameczki sa zamawiane co jakis czas dla okreslonej ilosci osob, nikt nie zamawia 100szt zeby trzymac w piwnicy.

nieoficjalne to sa imprezy alkoholowe gdzie Poziek stawia wszystkim :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:29_________________________________________________

sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ;) ?

a do jakich wartosci potrzebujesz?? ja mam ten autogauge jak cos +2 -2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na picie to się nie piszę bo jadę sam, nie mam nikogo w zastępstwie. Jakieś zrzutki są w takim razie na wałówkę? Znajdę post z tablicami i się dopiszę w takim razie do zamówień. Ramki wyglądają fachowo i ładnie się zamykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan80 dawaj we wtorek na spota :gwizdanie: , ramki i ect. oblukasz na żywo :kox:

PS głosowałeś http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ jak nie :rant: to na co czekasz :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:29_________________________________________________

sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ;) ?

a do jakich wartosci potrzebujesz?? ja mam ten autogauge jak cos +2 -2

potrzebuje zmierzyć czy mam odpowiednie podciśnienie na sterowaniu turbiny i powinno być od ok. 100 do prawie 700 mbarów da się to odczytać na Twoim sprzęcie?[br]Dopisany: 07-02-2010, 00:27:19_________________________________________________

sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ;) ?

:blink: wtf :?: co popsułeś :?:

turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny i max speed to 130kmh z wiatrem to może 140 :decayed:

zaczyna mnie to już wku^%%$$#@@! muszę naprawić kondona i go sprzedam :)

kupię Allroad'a 2.7 BiT manual rodzina mi się rozrasta a A4 to jest na "only two person" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny

Trudno żeby nie łapał :wink4:

Sebek może głupio to zabrzmi, ale sprawdzałeś wszystko po kolei, co może być odpowiedzialne za ten stan rzeczy - nie ma za wiele do sprawdzania, a komu jak komu, ale Tobie chyba tego nie trzeba tłumaczyć :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan80 dawaj we wtorek na spota :gwizdanie: , ramki i ect. oblukasz na żywo :kox:

PS głosowałeś http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ jak nie :rant: to na co czekasz :buhaha:

Głosowałem już wcześniej! spox. To gdzie ten zlot we wtorek? Arkadia? Ramki to biorę na pewno - jesli są takie jak w w opisie. Jest szansa że będą 2 awaryjne dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny i max speed to 130kmh z wiatrem to może 140 :decayed:

zaczyna mnie to już wku^%%$$#@@! muszę naprawić kondona i go sprzedam :)

kupię Allroad'a 2.7 BiT manual rodzina mi się rozrasta a A4 to jest na "only two person" :decayed:

znam ten ból :wallbash:

widzę, że konkretnie celujesz :naughty: też myślałem o 2,7BiT z tym że bez allroad samo A6, ale póki co muszę się wyluzować :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny i max speed to 130kmh z wiatrem to może 140 :decayed:

zaczyna mnie to już wku^%%$$#@@! muszę naprawić kondona i go sprzedam :)

kupię Allroad'a 2.7 BiT manual rodzina mi się rozrasta a A4 to jest na "only two person" :decayed:

Miałem Audi allroad 2.7 biturbo w automacie i obecne A4 się do niego nie umywa mimo, że nowsze o kilka lat. Więcej miejsca, niesamowity kop (250PS) ale poszlo do żyda po wypadku. Nie kupuj Audi z tym silnikiem ze skrzynią manual. Kolega miał to samo co ja ale w manualu i na gwarancji 2 razy skrzynię wymieniali. Automatem naprawdę jeździ się przyjemnie a to że remont skrzyni kosztuje majątek to piszą ci co automatami nie jeździli - miałem kilka aut, wszystkie automaty - żadnej usterki. W Audi częsciej manual pada niz automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny i max speed to 130kmh z wiatrem to może 140 :decayed:

zaczyna mnie to już wku^%%$$#@@! muszę naprawić kondona i go sprzedam :)

kupię Allroad'a 2.7 BiT manual rodzina mi się rozrasta a A4 to jest na "only two person" :decayed:

Miałem Audi allroad 2.7 biturbo w automacie i obecne A4 się do niego nie umywa mimo, że nowsze o kilka lat. Więcej miejsca, niesamowity kop (250PS) ale poszlo do żyda po wypadku. Nie kupuj Audi z tym silnikiem ze skrzynią manual. Kolega miał to samo co ja ale w manualu i na gwarancji 2 razy skrzynię wymieniali. Automatem naprawdę jeździ się przyjemnie a to że remont skrzyni kosztuje majątek to piszą ci co automatami nie jeździli - miałem kilka aut, wszystkie automaty - żadnej usterki. W Audi częsciej manual pada niz automat.

:hi: :hi:

No kolego automat zrobić to koszt ok 5tyś. Sam mam okazje sie o tym przekonać..

BTW. Muszę sprawdzić bo gdzieś powinienem mieć jeszcze naklejki ok 10 sztuk.. Więc jakby co to mogę się podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...