Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaman, serio pytam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile płacicie za 1 GJ centralnego ogrzewania?

23 pln

Opublikowano

Ile płacicie za 1 GJ centralnego ogrzewania?

23 pln

Serio?

:zemdlal::bag:

Opublikowano

tak ., a co ????

Opublikowano

tak ., a co ????

To: 95 zł

:naughty:

Opublikowano

To: 95 zł

:naughty:

tyle masz ???? :shocked:

to gdzie ty kórwa mieszkasz ??? W Beverly Hills ??? :kox:

mam dobrze ocieplony blok bo jeszcze nigdy nie przekroczyłem 2,5 GJ na miesiąc , a u ciebie jak to wygląda ?? mieszkanie 55m2

Opublikowano

no wlasnie, gdzie ty mieszkasz?? penthouse na zlotej jeszcze w budowie :gwizdanie:

Opublikowano

Ha, ha, ha przebijam wszystkich 27,67zł/GJ i zużycie roczne 2,847 :polew: czyli za ogrzewanie za tamten rok zapłaciłem 78,78zł za mieszkanie i 271,37 za części wspólne.

Mieszkanie 68m, temp w domu 21-22st. Mam po prostu ciepłolubnych sąsiadów, dwa lata temu jak włączyli kaloryfery na kl. schodowej to nic nie płaciłem i miałem ok 22-24st

dla ciekawości: ciepła woda podgrzanie 11,993zł/m3; woda: 7,60zł/m3

zapomniałem dodać, że jedną ścianę mam w wykuszu całą szklaną i przez nią większość ciepła ulatuje :thumbdown:

Opublikowano

Ha, ha, ha przebijam wszystkich 27,67zł/GJ i zużycie roczne 2,847 :polew: czyli za ogrzewanie za tamten rok zapłaciłem 78,78zł za mieszkanie i 271,37 za części wspólne.

Mieszkanie 68m, temp w domu 21-22st. Mam po prostu ciepłolubnych sąsiadów, dwa lata temu jak włączyli kaloryfery na kl. schodowej to nic nie płaciłem i miałem ok 22-24st

dla ciekawości: ciepła woda podgrzanie 11,993zł/m3; woda: 7,60zł/m3

zapomniałem dodać, że jedną ścianę mam w wykuszu całą szklaną i przez nią większość ciepła ulatuje :thumbdown:

U mnie podobnie. Za 2009 rok prawie nic nie zapłaciłem (kosztów nie pamietam).

Mieszkanie zewnętrzne z 3 stron, ale z jednej ogród zimowy - sporo zimna zatrzymuje.

Do tego sauna na klatce od przewodów + miejscami jakieś rurki ciepłe idą w podłodze.

Opublikowano

siema dziewczeta :hi:

No ja nie wiem czy mam sie czym chwalić , czynsz 239pln/msc w tym ryczałt na wode ciepłą/zimną , ogrzewanie (płace przez caly rok jakąś kwote i jak na razie w tym roku nie przyszedł zaden rachunek gdyż do tej pory wszystko pokrywane jest z ryczałtu) do tego prąd tez ryczalt 82,90/msc i tez nie mialem dotychczas niedopłaty. mieszkanie 55m2 :decayed:

Opublikowano

To: 95 zł

:naughty:

tyle masz ???? :shocked:

to gdzie ty kórwa mieszkasz ??? W Beverly Hills ??? :kox:

mam dobrze ocieplony blok bo jeszcze nigdy nie przekroczyłem 2,5 GJ na miesiąc , a u ciebie jak to wygląda ?? mieszkanie 55m2

No właśnie qr** nie wiem. Żadnej celebrytki na korytarzu nigdy nie zobaczyłem :naughty:

73 m, narożne. 27,7 GJ zużycia w zeszłym roku :wtf:

Nowy blok, jeszcze do końca nie zasiedlony. Może dlatego :mysli:

Ale w tych 23 zł są wszystkie koszty ogrzewania? (stałe, zmienne). Sieć grzewcza miejska czy własna kotłownia?

Opublikowano

Ale w tych 23 zł są wszystkie koszty ogrzewania? (stałe, zmienne). Sieć grzewcza miejska czy własna kotłownia?

tyle płace za GJ , przychodzi kwit i jest np. 2,342GJ *23pln = 53,86pln

siec miejska :wink4:

27,7 GJ zużycia w zeszłym roku

:shocked::blink:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 08:04_________________________________________________potrzebuje na gwałt numer do MoorPH-a

Opublikowano

potrzebuje na gwałt numer do MoorPH-a

Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal :good:

:hi:

Opublikowano

potrzebuje na gwałt numer do MoorPH-a

Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal :good:

:hi:

Moskal i takie rzeczy przez telefon oferuje? :naughty::decayed:

Opublikowano

potrzebuje na gwałt numer do MoorPH-a

Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal :good:

:hi:

załatwiłeś temat ????

Opublikowano

potrzebuje na gwałt numer do MoorPH-a

Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal :good:

:hi:

załatwiłeś temat ????

W 99% zalatwione. Teraz jeszcze odbiór mnie czeka

Opublikowano

W 99% zalatwione. Teraz jeszcze odbiór mnie czeka

ciesze sie :good:

pije finke żurawinową , najlepiej w pojemnikach jednolitrowych

:decayed:

Opublikowano

W 99% zalatwione. Teraz jeszcze odbiór mnie czeka

ciesze sie :good:

pije finke żurawinową , najlepiej w pojemnikach jednolitrowych

:decayed:

Jak wszystko skończe to nie zapomne o Tobie.. Nie martw sie.. Kto jak nikt inny budzi mnie z rana telefonami.. :good:

Opublikowano

Jak wszystko skończe to nie zapomne o Tobie.. Nie martw sie..

przeciez żartuje , składaj auto , to jest najważniejsze :wink4::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.