Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

Przyjacielu jutro ci odwoże , ustawimy sie gdzies wieczorkiem ok ????

Opublikowano

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

Weź nie udawaj, że umiesz cokolwiek z tym kablem zrobić :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

Weź nie udawaj, że umiesz cokolwiek z tym kablem zrobić :naughty: :naughty:

Przecież napisał że będzie eksperymentował.. :naughty:

Opublikowano

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

Przyjacielu jutro ci odwoże , ustawimy sie gdzies wieczorkiem ok ????

Koks.

Moskal podrzuciłbyś mi jakoś kabel vag - bez nie go nie mogę eksperymentować z systemem i sterownikami.

Przez co nie mam jak ogarnąć tego j**anego BlueScreena :thumbdown:

Weź nie udawaj, że umiesz cokolwiek z tym kablem zrobić :naughty: :naughty:

A co za filozofia.

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

Opublikowano

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

:hahaha:

Opublikowano

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? :mysli: Szczerze mówiąc wątpię..

Opublikowano

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? :mysli: Szczerze mówiąc wątpię..

No serio.. Musisz tylko na pół-sprzęgle cały czas jechać..

Jak będziesz miał juz Manuala to sprawdź. Pół godzinki i naładowany. :good:

Opublikowano

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? :mysli: Szczerze mówiąc wątpię..

No serio.. Musisz tylko na pół-sprzęgle cały czas jechać..

Jak będziesz miał juz Manuala to sprawdź. Pół godzinki i naładowany. :good:

To ja wezme laptopa i Twoim sie przejade.. ;p

Opublikowano

Podłączasz do samochodu, żeby się ładował laptop. :dontknow:

To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? :mysli: Szczerze mówiąc wątpię..

No serio.. Musisz tylko na pół-sprzęgle cały czas jechać..

Jak będziesz miał juz Manuala to sprawdź. Pół godzinki i naładowany. :good:

Kolor lakieru można też programowo zmienić. Trzeba znać jedynie "LOGIN" do konkretnego nadwozia :good:

To jest dopiero :kox:

Ja ostatnio ustawiłem sobie perłowy różowy. Miazga :decayed:

Opublikowano

Kolor lakieru można też programowo zmienić. Trzeba znać jedynie "LOGIN" do konkretnego nadwozia :good:

Kolor lakieru to mały pikuś..

Ale wiedziałeś ze można z Ośki zrobić Q i to zaledwie za pomocą 3 kliknięć?

Ale tylko wtedy gdy masz czarno-biala matryce w laptopie..

Opublikowano

Ja ostatnio ustawiłem sobie perłowy różowy. Miazga :decayed:

widziałem na mieście , potwierdzam ze kox :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Buba jak wczoraj twój egzamin ?

Opublikowano

:hi:

Buba jak wczoraj twój egzamin ?

jaki egzamin :mysli:

Opublikowano

jaki egzamin :mysli:

z BHP

Opublikowano

jaki egzamin :mysli:

z BHP

Piepszyla o niczym a pozniej kazala podpisac oswiadczenie ze zapoznalismy sie z przepisami BHP panujacymi na uczelni :thumbdown::sick3:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Widzieliście dwa filmiki z YT z aukcji?

Jak wciąga hayabuse? :shocked:[br]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.