Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To gdzie spot jest?

w 37A , trzecie piętro :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To gdzie spot jest?

w 37A , trzecie piętro :decayed:

Dobra a o której??? :kox:

Opublikowano

JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew: :polew: :polew:

ooo.................. obudził się :decayed:

Opublikowano

JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew: :polew: :polew:

ooo.................. obudził się :decayed:

NO DOPIERO :gwizdanie:

Opublikowano

JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew: :polew: :polew:

ooo.................. obudził się :decayed:

NO DOPIERO :gwizdanie:

Ale się zamotałem w tym Krakowie :slina:

Ja pier***e.. :wallbash:

W końcu Autostradą pojechałem.. :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema,

Panowie będzie spot we wtorek?? Potrzebuje pomocy przy logach , bo coś mi nie wychodzi...Będzie może ktoś kto pomoże???A może jest ktoś z okolic Piaseczna z kim mogę się ustawić??

Opublikowano

JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema,

Panowie będzie spot we wtorek?? Potrzebuje pomocy przy logach , bo coś mi nie wychodzi...Będzie może ktoś kto pomoże???A może jest ktoś z okolic Piaseczna z kim mogę się ustawić??

Spot jest zawsze. W podwieszonym poście masz wszystkie informacje.

Arkadia poziom -2 sektor żółty

Opublikowano

Szukam zajebiaszczego tokarza...macie jakieś namiary ?

Opublikowano

Szukam zajebiaszczego tokarza...macie jakieś namiary ?

Spaliłeś hamulce? :decayed:

Mam zajebistego tokarza, ale w Warcholandii. :wink4:

Opublikowano

Szukam zajebiaszczego tokarza...macie jakieś namiary ?

Spaliłeś hamulce? :decayed:

Jak mógł spalić hamulce jak jemu to nie jedzie :decayed:

Opublikowano

Szukam zajebiaszczego tokarza...macie jakieś namiary ?

Spaliłeś hamulce? :decayed:

o dziwo heble git

śrubę potrzebuję skrócić i nagwintować :wink4:

Opublikowano

Poziek ile twoje Evo ma 0-100km/h? :)

Opublikowano

śrubę potrzebuję skrócić i nagwintować :wink4:

Tak jak mówiłem - znam dobrych fachmanów w Radomiu, ale sam zdecyduj czy opłaca się jechać taki kawał z jedną śrubą. :wink4:

Opublikowano

Poziek ile twoje Evo ma 0-100km/h? :)

3.3 sec :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek ile twoje Evo ma 0-100km/h? :)

3.3 sec :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O kuźwa, to prawie tyle co moja bagażówka. :shocked:

Opublikowano

Poziek ile twoje Evo ma 0-100km/h? :)

3.3 sec :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chyba wysiada z auta w tym czasie :decayed:
Opublikowano

Poziek ile twoje Evo ma 0-100km/h? :)

zwykła seria :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.