Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Niedzielę ??

Chłopie, opanuj się, wiemy, że zbierasz na tą A4 w Q, ale tak to nam się wykończysz :polew: :polew:

Spoko spoko dam radę.. powoli przymierzam się na dyr. :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No lodziki byly :thumbup:

Ludzikow bylo sporo i nawet dwa takie mniejsze :wink4:

Tylko ten nasz Zolwik........znow sie nie pojawil......beda :bicz3:......to juz drugie lody u Zolwia bez Zolwia :tongue4:

Opublikowano

No lodziki byly :thumbup:

Lodzikow bylo sporo i nawet dwa takie mniejsze :wink4:

Tylko ten nasz Zolwik........znow sie nie pojawil......beda :bicz3:......to juz drugie lody u Zolwia bez Zolwia :tongue4:

To Was Żółwik załatwił eheheh bez mydła :polew:

Opublikowano
To Was Żółwik załatwił eheheh bez mydła

Zobaczymy kto tu sie bedzie smial......jak Ci wrecze FV za straty poniesione w piatek :polew:

Opublikowano

Zobaczymy kto tu sie bedzie smial......jak Ci wrecze FV za straty poniesione w piatek :polew:

Podaj mi nr konta to zrobię Ci przelew. I już się tak nie marz za tą bluzką :polew: Ciesz się że jeszcze została na Tobie (ciekawe co na to moja )

Opublikowano

Flyer gratuluje rozowego kolorku :oklaski:

Opublikowano

o madafaka Michał dołączył do "różowych" ?? :polew: gratki !! :thumbup:

Opublikowano

Szkoda że nie dudało mie się dotrzeć do Wa-wy, może następnym razem ;(

Trzymajcie kciuki za mnie jutro po 10-tej jak mi się uda to się pochwalę, ale potrzebuje wsparcia duchowego przynjaamniej od 10 do 11

Pozdrawiam całą Wa-wę :>

Senkju, my też Cię kochamy :>
Opublikowano
Trzymajcie kciuki za mnie jutro

Bedziemy :th: tylko nie zapomnij jutro napisac za co te kciuki trzymalismy :wink4:

Opublikowano

Flyer gratuluje rozowego kolorku :oklaski:

o madafaka Michał dołączył do "różowych" ?? :polew: gratki !! :thumbup:

hyh, nawet nie wiedzialem o tym fakcie :drool:. Czyli we wtorek stawiam biala, tak?

Opublikowano

Flyer ty nie musiales wiedziec, Wielki Brat czuwal i widzial wszystko.

Jest jeszcze 2 ktorzy zostana mianowani jak beda grzeczni :decayed:

Opublikowano
Jest jeszcze 2 ktorzy zostana mianowani jak beda grzeczni decayed

chlopcy starac sie :decayed: Wielki Brat rozdaje roz :naughty:

Opublikowano

Pytanie globalne: ma moze ktos zapas ramek klubowych? Bo zamowilem 4 sztuki i jakos dojsc nie moga... wiec jak dojda to oddam :)

Opublikowano

Pytanie globalne: ma moze ktos zapas ramek klubowych? Bo zamowilem 4 sztuki i jakos dojsc nie moga... wiec jak dojda to oddam :)

ja mam :tongue4:

Opublikowano

angela: A moze chcesz mi je ofiarowac? :notworthy: Oddam juz swoje 2 nowki oczywiscie, jak tylko mi je poczta dostarczy.

Opublikowano

angela: A moze chcesz mi je ofiarowac? :notworthy: Oddam juz swoje 2 nowki oczywiscie, jak tylko mi je poczta dostarczy.

jasne nie ma sprawy.....

we wtorek zabiore na spota.....chyba ze chcesz wczesniej to tez nie ma problemu....

Opublikowano

Na spota bedzie idealnie :)

Opublikowano

No Flyer teraz o kazdej twojej nieobecnosci na spocie musi wiedziec rada Klubowa czyli wysylasz podanie i jakies dowowy ze nie mozesz sie pojawic :kox:

Opublikowano

Nie dotarłem :confused4: jak tam lodziki?? były jakieś ciepłe ;) ...bo zimno :kwasny:

Opublikowano

No Flyer teraz o kazdej twojej nieobecnosci na spocie musi wiedziec rada Klubowa czyli wysylasz podanie i jakies dowowy ze nie mozesz sie pojawic :kox:

Przez najblizsze 2 miesiace bede dojezdzal na spoty po 70km w jedna strone, wiec bez takich :foch: mi tu :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.