Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry :hi:.....

moskal ty zblazowany milionerze :polew:, chyba miałeś wczoraj lajtowy wieczorek skoro już wstałeś i bez kaca :decayed:....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

moja głowa! :zemdlal:

ale w końcu weekend jest :buhaha:

:pali:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 10:01_________________________________________________

CypressHill-RiseUp.jpg

Stara szkoła powraca :naughty:

Opublikowano

bry :hi:.....

moskal ty zblazowany milionerze :polew:, chyba miałeś wczoraj lajtowy wieczorek skoro już wstałeś i bez kaca :decayed:....

wczorajszy wieczor to 3 rzeczy które uwielbiam ponad wszystko :

1. połówka zielonego

2. sześciopak tyskiego

3. Grand Prix na żużlu w Canal+ od 18:30 do 22:00

Żyć nie umierać :buhaha:

Opublikowano

Siema lamusy :hi:

Opublikowano

1. połówka zielonego

2. sześciopak tyskiego

3. Grand Prix na żużlu w Canal+ od 18:30 do 22:00 połówka zielonego :naughty:

:afro:

Opublikowano

zakladaj kratke i bedzie jak TIR :naughty:

hehehe żebyś wiedział :gwizdanie:

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

Ile czasu zajęło ci wyjęcie?

Opublikowano

pewnie z tydzien sie z tym bawil :gwizdanie:

Opublikowano

1. połówka zielonego

2. sześciopak tyskiego

3. Grand Prix na żużlu w Canal+ od 18:30 do 22:00 połówka zielonego :naughty:

:afro:

:good:

tak było , napisałem ci 3 rzeczy co nie znaczy ze zielony wystepował tylko raz podczas wieczoru

a dzisiaj tez juz "po zabiegu" :gwizdanie: :kox: . czekam do 16:00 na mecz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pewnie z tydzien sie z tym bawil :gwizdanie:

Lepiej.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

Ile czasu zajęło ci wyjęcie?

mi :?: ja się do tego nie dotykałem :gwizdanie:

samochód stał u mechanika ponad dwa tygodnie, bo ten kolo co regenerował coś zaczął wymyślać :thumbdown:

Opublikowano

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

Ile czasu zajęło ci wyjęcie?

Ile cię to wszystko wyszło?

mi :?: ja się do tego nie dotykałem :gwizdanie:

samochód stał u mechanika ponad dwa tygodnie, bo ten kolo co regenerował coś zaczął wymyślać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

już mnie powoli moja A4 zaczęła wkur... ale zrobiłem ten magiel i nic już nie cieknie :decayed:

Ile czasu zajęło ci wyjęcie?

Ile cię to wszystko wyszło?

mi :?: ja się do tego nie dotykałem :gwizdanie:

samochód stał u mechanika ponad dwa tygodnie, bo ten kolo co regenerował coś zaczął wymyślać :thumbdown:

350zł bo jeszcze uszczelkę pod deklem mi wymienił

Opublikowano

Tak tanio?

Opublikowano
  • Autor

bo to na gwarancji było robione, a mechanik policzył po kosztach swoją robotę, bo to nie jego wina, że ktoś spier... regenerację magla. Za regenerację z robocizną w zeszłym roku zapłaciłem 900zł

Opublikowano

Za regenerację z robocizną w zeszłym roku zapłaciłem 900zł

:zemdlal:

Opublikowano

Za regenerację z robocizną w zeszłym roku zapłaciłem 900zł

:zemdlal:

co sie dziwisz?

Opublikowano

I tak w miarę normalnie zapłacił.

Opublikowano

chlopaki ma moze ktos do pozyczenia wyjmaki do radia pioneer ?

bylbym wdzieczny za pozyczenie (moge odkupic jak ktos ma pare zbednych)

Opublikowano

A dwa pilniki nie wystarczą?

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.