Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć strasznie mięttttkie maszyny te tupolewy :naughty: :naughty: :naughty:

tez gdzies o tym czytałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

mam wrażenie że ktoś robi tu-polew :kox:

eeeee , wydaje cie sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wasza mine zobaczyc jak przyjebal :polew:

ja dopiero po minucie wyskoczyłem ale chłopacy mówili ze jak zajebał to stanął dęba , później wkleje pare fotek bo teraz psy oględziny robią i nie moge oblukać auta z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akcja była przed chwilą :polew: :polew: :polew: :polew:

kierowca podwykonawcy który odwozi od nas z budowy ziemie , po rozładunku nie opuścił kipra i jadąc wirażową zajebał kiprem w wiadukt ul.Poleczki :kox: :kox: :kox: :kox:

W aucie pękła rama , wygięła sie w banana , siłownik i przód kipra w harmonijke , kierowca złamany nos :decayed:

tak wygląda auto :

autoc.th.jpg

Totalbudowi robiłem leasingi hahaha a oni rozjebowują sprzęt :polew: :polew:

a w to zayebał :

wiadukt.th.jpg

Totalbudowi robiłem leasingi hahaha a oni rozjebowują sprzęt :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak S8 budowali na odcinku Wyszków - Radzymin kierownik Budimexu tak samo przyjebał w dopiero budowany wiadukt i naruszył konstrukcje :decayed:

Też chciałbym zobaczyć tego kierownika jak wysiadł z rozjebanym nochalem, jedziesz sobie na luzie i nagle jeb ryjem w kierownice :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tak wjechałem z przyczepą do garażu .. w dokumentach było że przyczepa ma 2m ale miała 2,5 :shocked:

kolega z tyłu nie zapiął pasów i mało co nie zrobił mi szybra głową ... dobrze że trafił na profil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos sie orintuje jakie sprezeny/amory zakladal suli do Esy??Bo on to na forum tylko w swieta zaglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akcja była przed chwilą :polew: :polew: :polew: :polew:

kierowca podwykonawcy który odwozi od nas z budowy ziemie , po rozładunku nie opuścił kipra i jadąc wirażową zajebał kiprem w wiadukt ul.Poleczki :kox: :kox: :kox: :kox:

W aucie pękła rama , wygięła sie w banana , siłownik i przód kipra w harmonijke , kierowca złamany nos :decayed:

tak wygląda auto :

autoc.th.jpg

a w to zayebał :

wiadukt.th.jpg

ładnie, wyklepie się na gorąco :polew: i pójdzie do ruskich

moskal jak wygląda sprawa ziemi którą wywozi się z budowy, czy jakbym chciał ze 2-3 ciężarówki na zniwelowanie terenu to czy za to płacę (legal czy np flaszka dla kierowcy)? nie chodzi mi o Twoją budowę tylko tak ogólnie bo będę potrzebował ziemi w okolicach Błonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos sie orintuje jakie sprezeny/amory zakladal suli do Esy??Bo on to na forum tylko w swieta zaglada :)

chyba czerwone, ale ręki sobie nie dam uciąć :decayed:

_________________________________________________

zadzwoń do niego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym potrzebował do piaskownicy, tak ponad 100 ton .... :confused4:

Serio. Jakiegoś czystego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jak wygląda sprawa ziemi którą wywozi się z budowy, czy jakbym chciał ze 2-3 ciężarówki na zniwelowanie terenu to czy za to płacę (legal czy np flaszka dla kierowcy)? nie chodzi mi o Twoją budowę tylko tak ogólnie bo będę potrzebował ziemi w okolicach Błonia

załatw auto i podjeżdżaj , załadunek gratis :good: - tak to wygląda u mnie , nasze auta mają GPS-y i nie moge ich puścić nigdzie indziej niz poza budowe , w firmie sa 4 osoby które non stop monitoruja trasy aut więc lipa , ale jakbys miał "swoje" auto to zapraszam :wink4:

na innych budowach nie wiem , pewnie można sie dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja powiem pani więcej, parę tygodni wcześniej uzyskaliśmy również informacje, chyba rozmawiałem z komendantem głównym policji, że również były jakieś plany, żebyśmy polecieli wszyscy: szefowie służb MSWiA, czyli komendant główny policji, straży granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i BOR. I powiem szczerze, jak zaczęliśmy przygotowywać tę wizytę ja chciałem tam jechać, chciałem jechać za Jarka Florczaka, bo uważam, pomijając pracę, uważam, że każdy w Katyniu obywatel Rzeczypospolitej powinien być, tak jak w Oświęcimiu powinien być, tak i w Katyniu. (...)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,4,title,Szef-BOR-wizyta-prezydenta-w-Katyniu-nie-byla-oficjalna-ochroniarzy-bylo-dwoch,wid,12220307,wiadomosc.html

Słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jak wygląda sprawa ziemi którą wywozi się z budowy, czy jakbym chciał ze 2-3 ciężarówki na zniwelowanie terenu to czy za to płacę (legal czy np flaszka dla kierowcy)? nie chodzi mi o Twoją budowę tylko tak ogólnie bo będę potrzebował ziemi w okolicach Błonia

załatw auto i podjeżdżaj , załadunek gratis :good: - tak to wygląda u mnie , nasze auta mają GPS-y i nie moge ich puścić nigdzie indziej niz poza budowe , w firmie sa 4 osoby które non stop monitoruja trasy aut więc lipa , ale jakbys miał "swoje" auto to zapraszam :wink4:

na innych budowach nie wiem , pewnie można sie dogadać

pogadam na jakiejś bliższej budowie, jak się nie uda to się odezwę. Ale pewnie koszt wynajęcia ciężarówki na taką trasę (70-75km) będzie mało opłacalny

(...) Ja powiem pani więcej, parę tygodni wcześniej uzyskaliśmy również informacje, chyba rozmawiałem z komendantem głównym policji, że również były jakieś plany, żebyśmy polecieli wszyscy: szefowie służb MSWiA, czyli komendant główny policji, straży granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i BOR. I powiem szczerze, jak zaczęliśmy przygotowywać tę wizytę ja chciałem tam jechać, chciałem jechać za Jarka Florczaka, bo uważam, pomijając pracę, uważam, że każdy w Katyniu obywatel Rzeczypospolitej powinien być, tak jak w Oświęcimiu powinien być, tak i w Katyniu. (...)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,4,title,Szef-BOR-wizyta-prezydenta-w-Katyniu-nie-byla-oficjalna-ochroniarzy-bylo-dwoch,wid,12220307,wiadomosc.html

Słabo?

teraz to każdy gada że miał lecieć. Ja jedynie żałuje, że nie poleciał Jarek bo by był teraz niezły cyrk w pis-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie koszt wynajęcia ciężarówki na taką trasę (70-75km) będzie mało opłacalny

na taka trase nawet nie próbuj , ceny miażdżą :thumbdown:

Ja jedynie żałuje, że nie poleciał Jarek

+Kurski :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Kurski :good:

Tjjaa, już wylizła gnida spod kamienia .... Wczoraj/przedwczoraj słyszałem go w jakimś radio. Nie znoszę typa :sick3:

Jacek "Dobrze Się Jechało" Kurski :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jak wygląda sprawa ziemi którą wywozi się z budowy, czy jakbym chciał ze 2-3 ciężarówki na zniwelowanie terenu to czy za to płacę (legal czy np flaszka dla kierowcy)? nie chodzi mi o Twoją budowę tylko tak ogólnie bo będę potrzebował ziemi w okolicach Błonia

m@riucha

zagadaj z enduroboy z AKP on wozi takie materiały po wawie i okolicach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...