Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

To ja mogę powiedzieć że ciołem się z dostawcą pizzy na skuterze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (żart)

Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sie kiedyś spróbować.....

Ale mój to ciężki dupowóz z automatem, mimo wszystko chętnie się sprawdzę :P

Tylko tak naprawdę nie ma gdzie za bardzo (w wawce tłok, a ja generalnie nie cierpię warszawy, bardzo chętnie bym się gdzieś umówil na jakiegoś mini spota poza miastem, gdzieś gdzie jest długa prosta, mało uczęszczana)

Za długo siędzę w stolycy i już szczerze nienawidzę tego miasta, już mi się niedobrze rpobi jak jestem 20 km od warszawy....

Wolę jeździć po pustych drogach w lubelskim, ach te boczne trasy, jednopasmowe, zakręty, lasy.... nocne sprinty w okolicach Firleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sie kiedyś spróbować.....

Ale mój to ciężki dupowóz z automatem, mimo wszystko chętnie się sprawdzę :P

Nie oszukuj.Cały z folli aluminiowej i mało waży :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dokładnie tyle samo bo byłem na wadze :) Będziemy mieli super porównanie ON vs PB :)

Miejsc na kreche w okolicach promenady jest milion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy umówieni, tylko ja rzadko na spotach bywam, ale jak już przyjadę.... dam znać wcześniej :)

A ile masz dokładnie Nm i KM? U mnie nie wiadomo bo Quattro + Tip są nie mierzalne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dokładnie tyle samo bo byłem na wadze :) Będziemy mieli super porównanie ON vs PB :)

Miejsc na kreche w okolicach promenady jest milion.

zrobcie próbe na parkingu w Promenadzie .. zobaczymy które Quattro trzyma lepiej w zakretach ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Oniak sporo waży to będziesz miał fory :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Z tym akurat można sobie poradzić :)

No nic zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

już sie tak nie tłumacz , żeś sobie taką krowe kupił to cierp :P moje a4 z 98roku miało 115koni po 9 latach czyli 5więcej :P audice mocno trzymają sie za konie :th:

jak już sie ścigniecie to chciałbym filmik zobaczyć :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nawet jak sobie z tym poradzić, ale nie będę tej metody stosował

Po prostu wrzucę "3" i ogień (po załączeniu biegu) - szkoda mi skrzyni, ona i tak biedna pierwszą wymianę oleju miała po 323000 km

Ja się nie tłumaczę :P Po prostu PD-ki maja gifty, a wolnossące Vki tracą konie (taka prawda), spoko nie widze problemu, mogę na krechę stanąć :), automatu też nie będę zarzynał, a jak przegram to spoko, nie chodzi o wygrana tylko o fun... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew: :polew:

Oj mistrzuniu .......widzę że zaczynasz sobie pogrywać i to już nie w pierwszej Twojej wypowiedzi......będę miał oko na Ciebie...... :mysli:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mistrzuniu .......widzę że zaczynasz sobie pogrywać i to już nie w pierwszej Twojej wypowiedzi......będę miał oko na Ciebie...... :mysli:;)

Wiesz, że ja to tak z miłości :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...