Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mimo wszystko Brynia w telewizji wygląda zawodowo (na żywo też :evil:) jesteś fotogeniczna i nadajesz się do mediów ;)

Hehe.. nadrabiaj, nadrabiaj :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znam i nie tylko ja, lepszego mistrza, dyskretny i romantyk zarazem :polew: :polew: :polew:

Tego mistrza to i ja znam - Sebek przy nim to pikuś w prawieniu komentarzy w odpowiednim do tego momencie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mimo wszystko Brynia w telewizji wygląda zawodowo (na żywo też :evil:) jesteś fotogeniczna i nadajesz się do mediów ;)

takie małe przymilania się, lub jak kto woli komplement

SebMis czemu takie małe literki?

Opublikowano

No ładnie towarzystwo pochlało. Wstawać i smarować metyle :drunk::decayed:

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

wpadaj to coś wyrezamy :D jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić..

tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

wpadaj to coś wyrezamy :D jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić..

tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"

Znowu straszenie. Ja z wami nie wytrzymam :)

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

Luzik wpadaj.

Na dzień dobry stajemy na kresce i jak wygram to krówka moja ;)

Opublikowano

no Norbi ciesz się póki możesz z tych krówek :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no Norbi ciesz się póki możesz z tych krówek :tongue4: :tongue4:

Czekam na Twoje nadejście o wielki :>

Myśle,że ze mną nie bedziesz miał problemu, ale z Oniakiem możesz już mieć gorzej.

Chyba czas się udać do Rogala na korekte softu :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2007, 13:54 _________________________________________________Nalałem dziś 95V-Power, ale kicha, autko się cofa, a nie jedzie :rant:

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

wpadaj to coś wyrezamy :D jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić..

tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"

Hyhy a ja myslalem ze u nas ceremonia przyjecia jest gorsza hahahaah.

Opublikowano

Można zawitać na wtorkowego spota ? :gwizdanie:

Zobaczylibyscie co i jak w A4 piszczy ?

wpadaj to coś wyrezamy :D jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić..

tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"

Hyhy a ja myslalem ze u nas ceremonia przyjecia jest gorsza hahahaah.

jak widac nie, ale chłopaka straszą...

Opublikowano

Takie żarciki, wal kolego jak w dym. Wtorek się widzimy. :thumbup:

Opublikowano

Znowu straszenie. Ja z wami nie wytrzymam :)

Jakie straszenie ??? Po prostu Adaś jest szczery i tyle :polew:

Opublikowano

Niech się cieszy, że mnie nie ma w Wawie, bo z opon ubyłoby kilka mm :D

Opublikowano

Znowu straszenie. Ja z wami nie wytrzymam :)

Jakie straszenie ??? Po prostu Adaś jest szczery i tyle :polew:

Mnie też tak straszyliście...I prawie wam wyszło, a bym nie przyjechała, ale na szczęście Lukas trzyma rękę na pulsie i mnie zachęcił. :oklaski: dla Lukasa za pilnowanie interesu.

Opublikowano

Mnie też tak straszyliście...I prawie wam wyszło, a bym nie przyjechała, ale na szczęście Lukas trzyma rękę na pulsie i mnie zachęcił. :oklaski: dla Lukasa za pilnowanie interesu.

Lukas dostanie w łapę i przymknie oko na niektóre sprawy - on jest z "układu" także spoko :>

Prawda Lukasku - "mordo Ty nasza" :polew:

Opublikowano

LukaszR a sobie przypomniałem, że twojego paździocha nie katowałem jeszcze... :decayed:

Opublikowano

LukaszR a sobie przypomniałem, że twojego paździocha nie katowałem jeszcze... :decayed:

Poziu, a co masz konkretnie na myśli ?? :D:tongue4:

Opublikowano

Po pierwsze to chciałem usiąść na masce :P:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.