Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb

a moich zdolności manualnych nie pochwalisz ??? tylko siekiera ???? takim długim drucikiem w tak małej dziurce grzebać to jest sztuka , w tym przypadku zaprocentowały dziesiątki dawno temu odebranych porodów u krów/świń/kur/bazantów :kox: :kox: :kox: :kox:

ty mega szperaczu w ciasnych dziurkach cienkim drucikiem :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trójkąta się nie wywala :D Ciężko to dostać :tongue4:

Święte słowa. Dobrze, że nie tłukli tylu szyb ilu ich było.

Opublikowano

Wogóle to sie musti ciesz ze mnie zobaczyłeś przez okno w barze bo bym ciął dalej , do celu mi wychodziło jeszcze 35-40km a miałem juz od ciebie nie odbierać tel bo mi dópe zawracałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobrze, że nie tłukli tylu szyb ilu ich było.

2 nas było i dwie szyby poszły :decayed:

Opublikowano

2 nas było i dwie szyby poszły :decayed:

Zasugerowałem się podziękowaniami :tongue4:

Opublikowano

Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb

a moich zdolności manualnych nie pochwalisz ??? tylko siekiera ???? takim długim drucikiem w tak małej dziurce grzebać to jest sztuka , w tym przypadku zaprocentowały dziesiątki dawno temu odebranych porodów u krów/świń/kur/bazantów :kox: :kox: :kox: :kox:

Pochwalę te Twoje zdolności matrymonialne :polew: dobrze Ci szła ta praca z drucikiem chyba nie raz już to robiłeś :kox:

Wogóle to sie musti ciesz ze mnie zobaczyłeś przez okno w barze bo bym ciął dalej , do celu mi wychodziło jeszcze 35-40km a miałem juz od ciebie nie odbierać tel bo mi dópe zawracałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akurat wyjrzałem do okna i patrze parówa leci kuźwa jakieś przeczucie miałem że już jedziesz zresztą od Kłodzka nie miałeś już daleko :wink4:

Opublikowano

2 nas było i dwie szyby poszły :decayed:

Zasugerowałem się podziękowaniami :tongue4:

tamci telepatycznie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2 nas było i dwie szyby poszły :decayed:

Zasugerowałem się podziękowaniami :tongue4:

tamci telepatycznie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to się nie liczy :foch:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

widzę, że mieliście udany weekend :decayed:

Opublikowano

siema:

widzę, że mieliście udany weekend :decayed

jo wrażenia były dość duże :kox:

Opublikowano

:siema:

widzę, że mieliście udany weekend :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox:

kolkov masz oscara za awatar

Opublikowano

+30km na wschód od Wisły to juz Lubelaki rządzą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pierwsze słyszę :gwizdanie:

musti

:doh1:

dobrze, że moskal ma dobre serce - a może to patriotyzm lokalny... :wink4:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

kolkov masz oscara za awatar

wiedziałem, że Ci się spodoba :cool1:

_________________________________________________

nie chce ktoś klapy na ROSTa kupić :?: :kox:

image222.jpg

By mrkolkov at 2010-06-14

image221q.jpg

By mrkolkov at 2010-06-14

Opublikowano

+30km na wschód od Wisły to juz Lubelaki rządzą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pierwsze słyszę :gwizdanie:

musti

:doh1:

dobrze, że moskal ma dobre serce - a może to patriotyzm lokalny... :wink4:

:polew:

No niestety stało się :confused4: , a Wujek Moskal bardzo mi pomógł :oklaski:

Opublikowano

patriotyzm lokalny... :wink4:

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Opublikowano
  • Autor

patriotyzm lokalny... :wink4:

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Panie odrobię w polu

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany

nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV :polew:

Opublikowano

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Panie odrobię w polu

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany

nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV :polew:

to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC :good:

kopsne Ci nawet piątaka :kox:

Opublikowano

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Panie odrobię w polu

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany

nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV :polew:

to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC :good:

kopsne Ci nawet piątaka :kox:

bez przesady Paraf głupolu :naughty:

Opublikowano

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Panie odrobię w polu

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany

nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV :polew:

to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC :good:

kopsne Ci nawet piątaka :kox:

bez przesady Paraf głupolu :naughty:

:kox::naughty: :gwizdanie: :wink4::polew::tongue4::evil:

Opublikowano

ja tu mieszkam dopiero 1,5 roku i gardze mieszkańcami , po prostu zal mi sie go zrobiło , z drugiej strony chce troche zarobic na tym wypadzie po niego :gwizdanie:

trasa 300km - do rachunku bede wliczał :

- 1 zbiornik LPG

- 1,5L oleju do silnika :decayed:

- mój bezcenny czas (5h) , a cała akcja miał miejsce w porze emitowania finału Tańca z gwiazdami

- stres przed psami bo koło 18:00 wypiłem 3 browce a o 20:00 musiałem startować do niego

- awaryjne otwieranie auta siekierą

- okaleczenia od stłuczonej szyby

- nie poruchałem sobie - późno wróciłem i Paulina spała

Panie odrobię w polu

o kur... :blink:musti chyba będziesz musiał opędzlować audi, telewizor i rodzinne porcelany

nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV :polew:

to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC :good:

kopsne Ci nawet piątaka :kox:

bez przesady Paraf głupolu :naughty:

:kox::naughty: :gwizdanie: :wink4::polew::tongue4::evil:

może jakiś spot bo zapomniałem już jak wyglądasz staruchu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.