Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

Wit nie bierzemy drzewa do lasu ;)

Motor no wiesz co....ale Ty to samolubny jestes :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flyer. Aleś wywalił z grubej rury. Jak Panna LuNaTi'ego mu przez ramę zajrzała, to teraz nawet autobusem przez Plac Powstańców nie przejedzie :polew: Na PW mu trza było :polew:

Motor - pogadamy na osobności na spocie. Chyba mam argumenty, które przekonają Cię do zmiany stanowiska :naughty:

Słuchajta, ale się dziewczyny rozkręciły. Normalnie jeszcze tylko bryni brakuje i taką stolicę Bułgarii nam zaraz zrobią, ze tylko wióry będą lecieć :polew:

Opublikowano

No dobra chlopaki to kiedy lecim jutro ? :decayed:

Tylko trzeba Adasia zabrac to chociaz sobie popatrzy :drool: i zrelaksuje bo ciagle w stresie zyje :D

Opublikowano

Flyer. Aleś wywalił z grubej rury. Jak Panna LuNaTi'ego mu przez ramę zajrzała, to teraz nawet autobusem przez Plac Powstańców nie przejedzie :polew: Na PW mu trza było :polew:

Ale reklame zrobiłeś Flayer :> Bez lina trzeba było walnąć w poście te różową witrynkę :polew:

Motor - pogadamy na osobności na spocie. Chyba mam argumenty, które przekonają Cię do zmiany stanowiska :naughty:

OK. Mam nadzieje,że masz po :shocked: tężne argumenty :D

Opublikowano

No dobra chlopaki to kiedy lecim jutro ? :decayed:

Tylko trzeba Adasia zabrac to chociaz sobie popatrzy :drool: i zrelaksuje bo ciagle w stresie zyje :D

I to w jakim :D
Opublikowano

No dobra chlopaki to kiedy lecim jutro ? :decayed:

:kox:

Opublikowano

No dobra chlopaki to kiedy lecim jutro ? :decayed:

:kox:

no tylko nie zapomnijcie mnie zabrac ze soba :decayed:

Opublikowano

Ale w soboty jest większy :kox:

no tylko nie zapomnijcie mnie zabrac ze soba :decayed:

Angee super :naughty: nareszcie zobacze jak tańczysz :wink4:

Opublikowano
Angee super naughty nareszcie zobacze jak tańczysz wink4

Motor :bicz3: nie licz na to :D

Opublikowano

Jakby coś to ja sie też pisze :D na jutro czy na sobote - wsio rawno :kox:

Opublikowano
Angee super naughty nareszcie zobacze jak tańczysz wink4

Motor :bicz3: nie licz na to :D

TAAK?? to przechlam tego LEDA Twojego :tongue4:

Opublikowano
Angee super naughty nareszcie zobacze jak tańczysz wink4

Motor :bicz3: nie licz na to :D

TAAK?? to przechlam tego LEDA Twojego :tongue4:

Mozesz przepic....... :D odkrece Twoje ledy :D:tongue4:

Opublikowano

Jakby coś to ja sie też pisze :D na jutro czy na sobote - wsio rawno :kox:

To się skład silny robi :naughty:

Opublikowano

Ale tam są paździochy :D :D i jeszcze nic nie zaliczycie :kwasny:

Opublikowano

Ale tam są paździochy :D :D i jeszcze nic nie zaliczycie :kwasny:

Słabo gadałeś :>

Paździochy niektóre :thumbup:-polecane- info na PW :D

Opublikowano

Wiem z autopsji :blink: nie ma co sobie glowy zawracać lepiej skoczyć do dobrego klubu i tam jakieś mięsiwo rwać :mysli:

Opublikowano

Te mięsiwo trzeba cały tydzień na grillu piec, żeby dało sie ugryść..no chyba,że lecisz to mięsnego gdzieś w szczerym polu co podają towar w pianie i kiślu tam to już jestes wyręczony w połowie :wink4:

Opublikowano
Jakby coś to ja sie też pisze

Poziu ty to jestes pierwszy na liscie bo musisz uzyc swojej złotej karty Klubowej zebysmy mieli znizki :decayed:

Opublikowano

Poziu ty to jestes pierwszy na liscie bo musisz uzyc swojej złotej karty Klubowej zebysmy mieli znizki :decayed:

Masz nieświeże informacje - poziek nie potrzebuje już złotej karty, bo ma już tam darmowe wizyty i może zabrać 8 znajomych :polew:

Trzeba tylko zrobić listę.

Opublikowano

Flyer. Aleś wywalił z grubej rury. Jak Panna LuNaTi'ego mu przez ramę zajrzała, to teraz nawet autobusem przez Plac Powstańców nie przejedzie :polew: Na PW mu trza było :polew:

Co sie mialem szczypać... lajf is brutal :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.