Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oraz PKB przecież cały czas było na plusie..

ale nie wystarczającym plusie...człowieku nic już nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia...

jesteś doskonałym przykładem osoby łykającej ten populistyczny bełkot, nawet nie potrafisz skojarzyć ekonomicznym faktów...

ok to zestaw mi stosunek długu skarbu państwa do pkb w ostatnich 20 latach to pogadamy.. oraz rozwiń jakich faktów nie jestem w stanie skojarzyć - z chęcią się dowiem czegoś nowego.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawie sie robi :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

oraz PKB przecież cały czas było na plusie..

ale nie wystarczającym plusie...człowieku nic już nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia...

jesteś doskonałym przykładem osoby łykającej ten populistyczny bełkot, nawet nie potrafisz skojarzyć ekonomicznym faktów...

ok to zestaw mi stosunek długu skarbu państwa do pkb w ostatnich 20 latach to pogadamy.. oraz rozwiń jakich faktów nie jestem w stanie skojarzyć - z chęcią się dowiem czegoś nowego.

Sprężać się Panowie, bo zaraz cisza wyborcza :decayed:

Opublikowano

no buja się ze sprzedażą tak jak ja :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 10:50_________________________________________________

oraz rozwiń jakich faktów nie jestem w stanie skojarzyć - z chęcią się dowiem czegoś nowego.

nie mamy o czym rozmawiać

wskocz na jakieś studia z przedmiotem makroekonomia :good:

Opublikowano

nie mamy o czym rozmawiać

wskocz na jakieś studia z przedmiotem makroekonomia :good:

dzięki za argumenty

Opublikowano

nie mamy o czym rozmawiać

wskocz na jakieś studia z przedmiotem makroekonomia :good:

dzięki za argumenty

naucz się podstaw, potem siej propagandę

lub inaczej: jeśli nie wiesz o czym piszesz nie powtarzaj demagogi głoszonej na potrzebę wyborów :wink4:

Opublikowano

:bry:

Poziomek na prezydenta :decayed:

Opublikowano

koniec OT. kazda nastepna wypowiedz o wyborach swin do chlewu bedzie nagrodzony urlopem od forum na 3 miechy :gwizdanie:

Opublikowano

Co jest że ten paździerzak tyle razy się sprzedaje w ciągu roku ? ehhha mówiłem że sypie się jak piasek w klepsydrze :decayed:

Opublikowano

Poziek ... cykl koniunkturalny, propagandę, populistyczny, demagoga ... nie wiedziałem, że taki prosty chłopak ze wsi zna takie trudne słowa :naughty: :naughty: :naughty::kox::polew:

Opublikowano

nie wiedziałem, że taki prosty chłopak ze wsi zna takie trudne słowa :naughty: :naughty: :naughty::kox::polew:

A TY NIBY INTELIGENT Z MIASTA a głupi jak but :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A TY NIBY INTELIGENT Z MIASTA a głupi jak but :kox: :kox: :kox: :kox:

Może głupi, ale przynajmniej inteligent i z miasta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kupić Wam kalosze i snopek siana do kompletu ? :polew:

Opublikowano

Kupić Wam kalosze i snopek siana do kompletu ? :polew:

kalosze tak

ze snopkiem siana trzeba uważać bo jeszcze się przewróci i przygniecie Ukasza a'ka cień cienia :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

Widzę dyskusja o polityce, ja nie zaczynam bo dostanę bana pewnie :evil:

Ktoś z was ma okręg wyborczy na Torwarze, pewnie Poziomka :kox:

pzr

Opublikowano

Ktoś z was ma okręg wyborczy na Torwarze, pewnie Poziomka :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano

Ktoś z was ma okręg wyborczy na Torwarze, pewnie Poziomka :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4:

Nie będziesz miał problemu z parkowaniem :decayed:

Opublikowano

zastanawiam sie czy go nie łyknąć , mam pare złotych w skarpecie ..... :gwizdanie

bierz Paulinie dasz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.