Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzę tak Twoje jodowanie ganja.gif

jade z Łatkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jade z Łatkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade z Łatkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

co sie smiejesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade z Łatkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

co sie smiejesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

już Was widzę zbakanych polujących na orki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade z Łatkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

co sie smiejesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

już Was widzę zbakanych polujących na orki :D

Albo przybijających "piątki" z bojami Heyah... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przybijających "piątki" z bojami Heyah... :polew: :polew: :polew:

hehehe i ścigających się na delfinach :polew:

o jak dobrze, że zaraz weekend :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wkurwili w "Turbo Serwis" :thumbdown:

co za pojeby , oddałem im w środe turbo i tłumacze tam babie ze maja ja robic bo mam w sobote wyjazd a auto stoi rozebrane, ona mówi ze w piątek rano wycena. ok

dzwonie dzisiaj a ona mówi ze wycena jest na 1300 i czy chce naprawiać , to mnie c**j strzelił , powiedziałem "nie ,założe z powrotem popsutą , kupie bańke oleju na dolewke i bede tak jeździł" , poprosze szefa.

Tłumacze chójowi ze mam od jutra zaklepany domek nad morzem i mi popierdolił cały wyjazd bo jak mi dzisiaj nie zrobia to dopiero na poniedziałek , o 13:00 mam zadzwonić.

nosz kórwa co za pedały , tłumaczyć babie a ona i tak kórwa swoje , nie rozumie , co ona myslała ze jak mi krzyknie 1300 to zabiore klamota z powrotem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci zrobila wycene,tak jak sam napisales \.Trzeba bylo jej wytlumaczyc ze maja zrobic i nie zwazac na koszty :gwizdanie:[br]Dopisany: Lipiec 16, 2010, 09:36:06 _________________________________________________

ona mówi ze w piątek rano wycena. ok

:tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie pękaj moskal, w WGM też masz ładną pogodę... :naughty:

tłumaczyć babie a ona i tak kórwa swoje

Typowe, gdzy mamy połączenie TURBO i KOBIETY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci zrobila wycene,tak jak sam napisales \.Trzeba bylo jej wytlumaczyc ze maja zrobic i nie zwazac na koszty

co za pojeby , oddałem im w środe turbo i tłumacze tam babie ze maja ja robic bo mam w sobote wyjazd

tak jej mówiłem od samego początku , po co miałbym oddawać ??? po to zeby usłyszec cene i zabrać ją z powrotem ????jak ją odbiore to najwyżej mechanior zaliczy dzisiaj wieczorne nadgodziny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzis jakis blond k**wiszon w jakims c**jowym suvie zepchnalby na barierke w momencie jak wjezdzalem na wiadukt nad skrzyzowaniem jana pawla/jerozolimskie.

Pozniej dorwalem szmate, strabilem, przyhamowalem i nic... zero reakcji, jak jakies pier**lone zombie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci zrobila wycene,tak jak sam napisales \.Trzeba bylo jej wytlumaczyc ze maja zrobic i nie zwazac na koszty

co za pojeby , oddałem im w środe turbo i tłumacze tam babie ze maja ja robic bo mam w sobote wyjazd

tak jej mówiłem od samego początku , po co miałbym oddawać ??? po to zeby usłyszec cene i zabrać ją z powrotem ????jak ją odbiore to najwyżej mechanior zaliczy dzisiaj wieczorne nadgodziny :gwizdanie:

widzisz niektórym trzeba wszystko rysować, powinieneś to wiedzieć, pracujesz na budowie (pamiętasz tą babę w wywrotce?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pamiętasz tą babę w wywrotce?)

pamiętam , tępa jak czubek chója :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pamiętasz tą babę w wywrotce?)

pamiętam , tępa jak czubek chója :kox: :kox: :kox:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja banana :hi:

Kretowiny

tak chójowej miejscowości w zyciu nie widziałem , nic nie ma , byłem 2 lata temu :thumbdown:

deptak blisko (czyt. lachonarium :) )

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

mówie ci - nie jedz

Ja jadę nad ten sam staw ale z innej strony i dla spokoju sam z żoną :decayed: i ze swoim kempingiem :cool1:

Moskalito ja przez ostatnie dwa miechy robiłem w Sztutowie i po robocie zawsze chcieliśmy nad wodę zajechać i większość razy rezygnowaliśmy bo syf za***isty był :thumbdown: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 21:10_________________________________________________

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

Zapomniałem napisać tam niema ryb :naughty:

moskal byłem tam już nie raz, kumpel ma przyczepke taką dużą (długość 2 samochodów) postawioną tam na cały sezon. Jest sklep, jest jezioro, jest kibel. A lachonów też sporo, jak byłem 3 tyg. temu to nie wiedziałem w którą strone się patrzeć :)

Mi to wystarczy na reset i odcięcie się od swiata :)

Patrykbor bedziesz tez w ten weekend? jak coś to się można zgadać, przypłyne kajakiem do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś na najbliższym spocie z założonym TT w swoim klekocie?

http://moto.allegro.pl/item1148860761_turbo_timer_apexi_turbo_timery_turbo_off_tt.html

a co cie interesuje ??? chętnie ci odpowiem , wątpie czy oprócz mnie i cantony ma ktoś jeszcze zamontowany :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskla wertuje forum i napisane jest że ten jest najodpowiedniejszy

poziek też chyba robił zamówienia albo próbował

podłączenie proste? nie ma błędów na kompie? czy on ustawia czas też w zależności od przegrzania turbo czy na stałe np: 30 sekund?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskla wertuje forum i napisane jest że ten jest najodpowiedniejszy

poziek też chyba robił zamówienia albo próbował

podłączenie proste? nie ma błędów na kompie? czy on ustawia czas też w zależności od przegrzania turbo czy na stałe np: 30 sekund?

poziek zakładał w siwku i mi zakładał w parówie , ustawiasz sobie czas sam , tyle ile uwazasz za stosowne , błędów nie ma , przynajmniej u mnie bo nie mam fisa :kox:

co do podłączenia to prosze :

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_montaz_turbo_timera-t101732.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...