Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zebyscie wiedzieli ze lazilem po sklepach a dokladnie po arkadi no i filma ogladalem "dublerów" takie sobie polska komedia :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no szukuje sie COŚ większego jutro jak Arkadia była grana :razz:

Luas piątkowy lansik znaczy się był grany :mrgreen: :mrgreen:

hmm...miałem sie wybrać w niedzielę do fryzjera ale chyba jutro muszę pójść :oops:

Opublikowano

Oj bedzie sie dzialo szykowac sie :twisted:

Krzysztof czekaj jutro na moj telefon to bedziesz tlumaczyl co gdzie i jak bo juz wiem ze o 15 :razz:

Opublikowano

Luk jak coś to ja bede jechał z centrum..po co dzwonić jak możesz jechać za mną :-)

JAk coś to jutro się ustawimy i zajedziemy razem :grin:

Opublikowano

no spox adamooo moze byc nawet torwar a dalej to juz polecim razem jutro przedzwonie kolo poludnia :wink:

Opublikowano

NO chłopaki dzisiaj zrobiłem gafe z tym szybkim wyjściem :cry: ale wiecie nowo poznana Girl i trza się starać a miała pociąg przed 17 więc musieliśmy się szybko zmyć..jutro sie poprawie :oops: :mrgreen:

Opublikowano

adamoooo....he he a ja myśłałem, że to siostra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fajnie było, wpadł jeszcze Norbi, szkoda, że tak późno, ja musiałem sie zmyć o 17:15 na kolejna imprę :razz:

jkaby co to do jutra chopaki :cool:

Opublikowano

a jutro sa grane lody w Jozefowie ... :?: napiszcie co i jak ....

Opublikowano

no pokazna ekipa byla: adamooo z siostra,T-zółw z kobieta, ono, norbi, kichol z rodzina, no i ja z kobieta zdjecia wrzuce postaram sie dzisiaj :wink:

Opublikowano
no pokazna ekipa byla: adamooo z siostra,T-zółw z kobieta, ono, norbi, kichol z rodzina, no i ja z kobieta zdjecia wrzuce postaram sie dzisiaj :wink:

a jutro tez cos robicie :?:

Opublikowano

Spanky checi sa i mysle ze cos wyjdzie takze czekaj na info jakby co to mysle ze kolo 15 tak jak dzisiaj :wink:

Opublikowano
Spanky checi sa i mysle ze cos wyjdzie takze czekaj na info jakby co to mysle ze kolo 15 tak jak dzisiaj :wink:

spoko ... bede czekal ...... :twisted:

[ Dodano: 2006-07-15, 19:44 ]

Spanky checi sa i mysle ze cos wyjdzie takze czekaj na info jakby co to mysle ze kolo 15 tak jak dzisiaj :wink:

spoko ... bede czekal ...... :twisted:

P.S jutro mam niedzielke dla siebie takze moglbym wkoncu podjechac i sie pokazac ... ;-)

Opublikowano

wiesz Ciebie to ja juz widzialem autko tez :razz: oczywiscie Spanky zartuje i zapraszamy do warszawiakow głownego wyznawce TDI zaraz po baskecie :grin:

Opublikowano
TDi

TDI .... :twisted: ..... ;-) duze "I" .... ;-)

moze mnie przyjmiecie do swojej "paczki" ... ;-)

Opublikowano

Przeprawszam za ten blad ortograficzny tak pamietam duze I :!:

Opublikowano

Luk kaman foty :mrgreen: :oops:

Opublikowano

cierpliwosci zakladka juz jest zaraz bede wrzucal :wink:

Opublikowano

jak zjezdza sie z czerniakowskiej w lazienkowska to na prawo jest taki duzy parking i tam zawsze stoimy nie da sie nie zauwazyc

Zdjecia z lodów juz wrzucone :wink:

Opublikowano

he he foty lux malinka :razz: :mrgreen:

nawet ładnie wyszedłem :mrgreen: :mrgreen:

dzisiaj Audi odpoczywa :!: Na lody podjeżdżam....rowerem...dajci znac na fona kiedy spotkanko, bo mogę poźniej nie być przy kompie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.