Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpinanie klemy w Audi to zawsze ruletka , jebnie coś czy nie.

Opublikowano

Odpinanie klemy w Audi to zawsze ruletka , jebnie coś czy nie.

To trochę nie klawo, całe życie się martwić o aku :mysli:

Opublikowano

Odpinanie klemy w Audi to zawsze ruletka , jebnie coś czy nie.

To trochę nie klawo, całe życie się martwić o aku :mysli:

takie uroki audi...

Opublikowano

siema z rana :hi:

Odpinanie klemy w Audi to zawsze ruletka , jebnie coś czy nie.

To trochę nie klawo, całe życie się martwić o aku :mysli

weeee tam ja przejechałem z bratem 600 km jedno auto bez alternatora jedyną opcją była przekładka aku na odpalonym aucie ...... i tak z 5 razy do padu aku :kox::naughty::decayed: mało su***syn na samym aku jechał .. pewnie przez tipa :polew:

nic nie jebło :gwizdanie:

Opublikowano

A nie mamy jakiegoś specjalisty od tych spraw?

Mówię o tym gdzie wy śmigacie jak coś nie tak z elektryką? Nie musi być to rzecz jasna kolega forumowy, ale sam nie ruszę auta z garażu jak nikt nie dotrze, a pana Czesia z okolicy chyba nie chce wołać bo nie ma pojęcia co to jest CAN :wallbash:

Opublikowano

A jednemu forumowiczowi jebło i długo się z tym bujał :confused4:

Opublikowano

dobrze ze w B5 nie ma takich problemow :decayed:

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

jak nie zapomnę to wezmę kabel

Opublikowano

Jak Ci się bardzo nie spieszy to jutro z wieczora będę na Ursusie .. mogiem zVagować pisz na priv jakbyco.

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

Spier... :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

Jasne, podjedź na Torwar to zvagujemy :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

Spier... :naughty::kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

jak nie zapomnę to wezmę kabel

Witam. No wiem że już pewnie wszyscy mają tego dość ale też bym podjechał bo mi multitronik miga i może byście coś wyczytali żeby mnie w serwisie ceną nie zabili. Dziś o 19 jest ktoś z VAGiem?

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

jak nie zapomnę to wezmę kabel

Witam. No wiem że już pewnie wszyscy mają tego dość ale też bym podjechał bo mi multitronik miga i może byście coś wyczytali żeby mnie w serwisie ceną nie zabili. Dziś o 19 jest ktoś z VAGiem?

jw :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: Udana prowokacja.

A Tobie Łukaszu dziękuję za szczerą chęć pomocy :>

Opublikowano

jw :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Tobie Łukaszu dziękuję za szczerą chęć pomocy :>

Wiesz, że na mnie możesz zawsze liczyć :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

jak nie zapomnę to wezmę kabel

Witam. No wiem że już pewnie wszyscy mają tego dość ale też bym podjechał bo mi multitronik miga i może byście coś wyczytali żeby mnie w serwisie ceną nie zabili. Dziś o 19 jest ktoś z VAGiem?

jw :polew:

Dobra to to jadę do serwisu. Dzięki

Opublikowano

Wpadne dzisiaj do Was bo już pozapominałem jak wyglądacie. To w którym miejscu na tym Torwarze? Tam gdzie co tydzień jest grill, stara czarna nexia i stado mocherowych beretów w bikini krzyczacych Poziek, Poziek, Poziek? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.