Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra to to jadę do serwisu. Dzięki

:foch:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć koledzy,

chciałbym sprawdzić błędy na komputrze. Czy jest możliwość, aby mi ktoś pomógł? :)

jak nie zapomnę to wezmę kabel

Witam. No wiem że już pewnie wszyscy mają tego dość ale też bym podjechał bo mi multitronik miga i może byście coś wyczytali żeby mnie w serwisie ceną nie zabili. Dziś o 19 jest ktoś z VAGiem?

jw :polew:

Dobra to to jadę do serwisu. Dzięki

Spoko, za połowę ceny ASO Ci zvaguję :kox:

Opublikowano

jw :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Tobie Łukaszu dziękuję za szczerą chęć pomocy :>

Wiesz, że na mnie możesz zawsze liczyć :naughty: :naughty: :naughty:

Normalnie LOVE IS IN THE AIR .....

:tongue4:

zdrowaś

k.

Opublikowano

zdrowaś

k.

kamyk co ty kurfa z tą zdrowaś ? pod krzyżem za długo koczowałeś ? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Dobra to to jadę do serwisu. Dzięki

:foch:

To nie foch tylko desperacja ;)

Opublikowano

zdrowaś

k.

kamyk co ty kurfa z tą zdrowaś ? pod krzyżem za długo koczowałeś ? :naughty: :naughty: :decayed:

poziu wyklaruję dzisiaj wieczorem

nie pękaj, z o. tadeuszem mi nie do końca po drodze :naughty:

zdrowaś

k.

Opublikowano

a widzieliście co się działo wczoraj pod krzyżem. Nie sądziłem, że tyle ludzi się zbierze. a rzucanie żółtą kaczką mnie rozwaliło całkiem :polew:

choraś

K.

Opublikowano

Jaja byly jak berety :polew:

K

Opublikowano

Więc miłego spota koledzy....... Ja nie dotrę chodź planowałem.

Bajk ostatnio korzystałem z VCTS to ten sam co mnie Vagowałeś?

Sprawa zegarów ruszyła dzięki aydaho, dzięki wielkie pokłony :hi:

Opublikowano

Więc miłego spota koledzy....... Ja nie dotrę chodź planowałem.

pech :kox:

Opublikowano

Więc miłego spota koledzy....... Ja nie dotrę chodź planowałem.

Bajk ostatnio korzystałem z VCTS to ten sam co mnie Vagowałeś?

Sprawa zegarów ruszyła dzięki aydaho, dzięki wielkie pokłony :hi:

Ja mam VAG-COM'a 7.04.

Opublikowano

Czy ktoś chce turbo timer HKSa nówka ?

Opublikowano

Czy ktoś chce turbo timer HKSa nówka ?

Podskocz na Torwar o 18 to się dogadamy :kox:

Więc miłego spota koledzy....... Ja nie dotrę chodź planowałem.

pech :kox:

Bardziej debilizm niemiaszków :confused4:

Opublikowano

Podskocz na Torwar o 18 to się dogadamy :kox:

łeee cena jak dla ciebie 550zł :kox: :kox:

Opublikowano

Podskocz na Torwar o 18 to się dogadamy :kox:

łeee cena jak dla ciebie 550zł :kox: :kox:

Skreśl 5 z przodu i biorę :naughty: 5 setek przyda się na naprawę zegarów, bo chyba na tym się zakończy na 99%

Opublikowano

Czy ktoś chce turbo timer HKSa nówka ?

hal macz?

Opublikowano

cena za nowego HKSa 250zł

Opublikowano

Czy ktoś chce turbo timer HKSa nówka ?

Podskocz na Torwar o 18 to się dogadamy :kox:

...ale się dałeś wyruchać Poziowy :polew: :polew:

Opublikowano

Czy ktoś chce turbo timer HKSa nówka ?

Podskocz na Torwar o 18 to się dogadamy :kox:

...ale się dałeś wyruchać Poziowy :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

HKS sprzedany :decayed:

Opublikowano

bynajmniej nie o niego mi chodziło :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.