Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jakby nie bylo to ja je robilem :razz:

ja to dzisiaj nie dam rady sie pojawic we wtorek jestem :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok jak dzisiaj nie dajecie rady Panowie to do wtorku :razz:

polansuje sie na wsiach okolicznych na rowerku trochę :cool: :mrgreen:

Opublikowano
polansuje sie na wsiach okolicznych na rowerku trochę

no tak zimny lokiec muzyczka pelen lans :lol:

Opublikowano

Wpadajcie o 15 do żółwia na lody :P Teraz sie zgadalem z Adamooo :)

Opublikowano
Wpadajcie o 15 do żółwia na lody :P Teraz sie zgadalem z Adamooo :)

przejezdzalem o 16.45 kolo lodziarni ale tylko stalo czarne A4 :sad: .... to ktos od nas ???

Opublikowano

Adamoo zostawił bryke bo polecilismy na chwilke do wawy :)

Opublikowano

he he wpadłem na rowerku na fantazje, potem przenieśliśmy się do dominium na browar, po rowerku zimne piwko - jak marzenie :!:

był adamooo i ono

Opublikowano

no prosze prosze mam nadzieje ze pozniej Krzysiek ten rower prowadziles do domu :razz:

Opublikowano

:razz: blisko z lodów i dominium mam do domu więc nie było problemu

:wink:

Opublikowano

Dla przypomnienia dla nowych klubowiczow

Spot

data :arrow: 18.07.2006r

miejsce :arrow: Torwar

godzina :arrow: 19:00

obecnosc :arrow: obowiazkowa

Dla klubowiczow jadacych na Mazury:

:arrow: ustalamy szczegoly wyjazdu dlatego musi byc komplecik elity :wink:

Zapraszam i Pozdrawiam

Opublikowano

Widziałem fotki Panowie:)

całkiem fajnie się bawicie:)

Adamoo a myślałem, że na zdjęciach to twoja girl:) a tu prosze takie miłe zaskoczenie:)

u mnie pod domem parkuje S4 B6 Avant fotki wrzuce niedługo. Pikna srebrna maszynka:)

pozdro

Opublikowano

Poziek zdjecia specjalnie dla Ciebie zebys predko wracal :wink:

A ta panna adamooo to nie jest jego siostra tylko my tak myslelismy :razz:

Opublikowano

hehe dobre dobre:)

Opublikowano

PANOWIE:

JUTRO

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/miasto/zgromadzenia_masowe.php

pzycja nr 8

2006-07-18 Fundacja Jazzarium

Hala Widowiskowo Sportowa TORWAR

18.00 - 23.00

3 200

koncert Paco de Lucia

:evil:

nie bądźcie zdziwieni jak parking będzie full :mrgreen:

Opublikowano

No nieciekawie ale jakos sie znajdziem pozniej przestawimy :wink:

Opublikowano

Jeszcze nie dotarliście po spociku, jakaś popijawa mnie ominęła?? :mrgreen:

Opublikowano

mini melanżyk u adamooo w knajpie :mrgreen:

Opublikowano

No ja juz doma a no popijawa to byla taka mala u adamooo :mrgreen:

NO to lista obecnosci :

kichol

lukas23

norbi

tomboy

T-żółw

ono

kunio

czyli stali spotowcy nowi sie boja pokazac a szkoda :roll:

Opublikowano

to co chłopaki..kołować jakieś misie na wyjazd ?:> będą z Tomboyem jechać :razz: :mrgreen:

Opublikowano

Szkoda ze nie mozna jakiegos PKS skołowac bysmy wiecej ludu zmiescili ciekawe co powie pani Hania z osrodka jak jej powiem ze potrzebuje 20 dostawek :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.