Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dooobry :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pochwa :hi:

Opublikowano

heloł ewrybady

dzisiaj ligi mistrzów cd. - tottenham będzie mieszał

lubi tu ktoś angielską piłkę ?

Opublikowano

Siema pipuchy :decayed:

Moskal jak furmana ? Mam nadzieję że nie pójdziesz w te ślady

Opublikowano

angielską

z angielskich sportów lubie tylko żużel :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 09:29_________________________________________________

Moskal jak furmana ?

furmana stoi i czeka na rzeczoznawce , po ogledzinach podejme decyzje co z nią zrobić , czy sprzedać na części czy w całości , tylko te dwie opcje wchodzą w gre.

ja juz nie chce 1.8T :decayed:

Opublikowano

ja juz nie chce 1.8T :decayed

To co teraz ? :gwizdanie: jakieś mało problemowe 1.6 ?

Opublikowano

ja juz nie chce 1.8T :decayed

To co teraz ? :gwizdanie: jakieś mało problemowe 1.6 ?

2.7 pewnie :)

Opublikowano

ja juz nie chce 1.8T :decayed

To co teraz ? :gwizdanie: jakieś mało problemowe 1.6 ?

2.7 pewnie :)

http://moto.allegro.pl/vw-polo-2002-r-1-4-tdi-i1200472901.html

to to to to blisko jest

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

chyba tymczasowo wciągnę S3 8L

dobry wybór :good: Szukaj jak chcesz być naprawde zadowolony eSki z końcówki produkcji 2002-2003 z silnikiem od TT (nie pamiętam oznaczenia). One miały 225 koni i już po programiku robi się ciekawiej :) I szukaj jakiegoś fajnego koloru (żółty, czerwony, niebieski) tak żeby się rzucać w oczy.

Opublikowano

właśnie słyszałem dobre opinie

Od sprzedającego? :naughty:

Ziom z roboty ma i tak ją chwali że aż pluje.. :gwizdanie:

Nic no ma 3 cylindry nie jest dobre.. to samo z 1.2 HTP

Szukaj z 1.9, nawet SDI

Opublikowano

SDI nie jedzie. Dobre dla panow od pizzy co gasza i pala non stop fury.

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

chyba tymczasowo wciągnę S3 8L

dobry wybór :good: Szukaj jak chcesz być naprawde zadowolony eSki z końcówki produkcji 2002-2003 z silnikiem od TT (nie pamiętam oznaczenia). One miały 225 koni i już po programiku robi się ciekawiej :) I szukaj jakiegoś fajnego koloru (żółty, czerwony, niebieski) tak żeby się rzucać w oczy.

mam na oku dwa

http://otomoto.pl/audi-s3-s3-1-8t-224km-skora-recaro-qua-C14620839.html

http://otomoto.pl/audi-s3-C13319729.html

dzisiaj podjadę obejrzę czarne :kox:

Opublikowano

Szukaj z 1.9, nawet SDI

tego szukam ale nie ma :thumbdown:

Opublikowano

nie kręcą mnie motory , nie kupie bo bym sie zabił :thumbdown:

i znając ciebie, cały czas latałbyś bez kasku - a wtedy musiałbyś cały czas czesać się "do tyłu" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.