Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cały bok szpachlowany ... i niestety w środku evo wygląda jak traktor :polew: przyciski na konsoli zalatują lanosem albo matizem :kox::naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cały bok szpachlowany ... i niestety w środku evo wygląda jak traktor :polew: przyciski na konsoli zalatują lanosem albo matizem :kox::naughty::decayed:

Tego samochodu nie kupuje się ze względu na wersję wyposażenia :polew:

Opublikowano

przyciski na konsoli zalatują lanosem albo matizem

:kox: Ale chyba się nie sypią jak w Daewoo
Opublikowano

Względy finansowe w sumie.. Za dobrą IX bym musiał 100-110 wyłożyć - doszedłem do wniosku, że jednak nie chcę tyle pieniędzy pakować w samochód.

To ja Cie ziom kompletnie nie rozumiem.

Wpakowales kupe kasy w B7, sprzedales ze strata dosc znaczna, a teraz kupujesz stare S3, bo jednak EVO za drogie :kox:

Po co bylo sprzedawac B7 ? :decayed:

Opublikowano

Po co bylo sprzedawac B7

I to takie B7, jak dla mnie wyglądało zajebiszczo :naughty:

Opublikowano

Cały bok szpachlowany ... i niestety w środku evo wygląda jak traktor :polew: przyciski na konsoli zalatują lanosem albo matizem :kox::naughty::decayed:

a kto kupuje ten samochod zeby ogladac deske rozdzielcza?

jedyne co cie interesuje to obrotomierz i najlepiej zeby byl na szybie zebys mial go przed oczyma

zreszta i tak patrzysz przez boczne szyby zeby wiedziec gdzie jedziesz :decayed:

Opublikowano

a kto kupuje ten samochod zeby ogladac deske rozdzielcza?

a Ty wolisz kupe robic w toi-toi'u, czy u siebie w lazience?

Opublikowano

a kto kupuje ten samochod zeby ogladac deske rozdzielcza?

a Ty wolisz kupe robic w toi-toi'u, czy u siebie w lazience?

jak jest parcie to i toi toi nie smierdzi

Opublikowano

bajk mam złe informacje, eSka z Krakowa niestety już sprzedana. A szkoda bo to była naprawde ładna sztuka. Daj znac jak CI wyjdą oględziny tej z puławskiej, wygląda na łądną też ale cholera wie co tam się kryje.

Opublikowano

Względy finansowe w sumie.. Za dobrą IX bym musiał 100-110 wyłożyć - doszedłem do wniosku, że jednak nie chcę tyle pieniędzy pakować w samochód.

To ja Cie ziom kompletnie nie rozumiem.

Wpakowales kupe kasy w B7, sprzedales ze strata dosc znaczna, a teraz kupujesz stare S3, bo jednak EVO za drogie :kox:

Po co bylo sprzedawac B7 ? :decayed:

Jeszcze nie kupiłem, póki co noszę się z różnymi myślami.. S3 było by przejściowym samochodem - reszta kasy na inwestycje i na wiosnę/lato bym szukał pewnie czegoś nowego :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 14:23_________________________________________________

bajk mam złe informacje, eSka z Krakowa niestety już sprzedana. A szkoda bo to była naprawde ładna sztuka. Daj znac jak CI wyjdą oględziny tej z puławskiej, wygląda na łądną też ale cholera wie co tam się kryje.

ok dzięki[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 14:23_________________________________________________Dodatkowym aspektem sprzedaży jest to, że samochód mi się po prostu znudził - chcę pojeździć czymś innym :decayed:

Opublikowano

a kto kupuje ten samochod zeby ogladac deske rozdzielcza?

a Ty wolisz kupe robic w toi-toi'u, czy u siebie w lazience?

Michau już nie bądź takim estetą..

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

niedawno była wystawiona za 110 :kox:

może mam inny gust, ale jak na moje - :sick3:

Opublikowano

"Lekko" długnięta ta czarna jest: http://srmm.com.pl/index.php/evo-6/

Opublikowano

niedawno była wystawiona za 110 :kox:

wiem, fura pierwsza klasa

kiedys byly dwa japonczyki albo angliki za 17k i zaluje ze nie wzialem bialej :disgust:

Opublikowano

s3 okazało się niezłym zlepem po dachu najprawdopodobniej ;( nic tam się kupy nie trzyma - zderzaki, listwy - wszystko lata.. każdy element miał różne odczyty z miernika lakieru - dach najwięcej (~600) :sick3:

wielkie dzięki M@riucha za podjechanie z miernikiem :hi:

Opublikowano

niedawno była wystawiona za 110 :kox:

wiem, fura pierwsza klasa

kiedys byly dwa japonczyki albo angliki za 17k i zaluje ze nie wzialem bialej :disgust:

no no no..tylko przełóż to dobrze :naughty:

Opublikowano

s3 okazało się niezłym zlepem po dachu najprawdopodobniej ;( nic tam się kupy nie trzyma - zderzaki, listwy - wszystko lata.. każdy element miał różne odczyty z miernika lakieru - dach najwięcej (~600) :sick3:

wielkie dzięki M@riucha za podjechanie z miernikiem :hi:

Na Twoim miejscu kupilbym S4 B5, te same pieniadze, frajda duzo wieksza :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.