Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i ja stalem sie od wczoraj szczesliwym posiadaczem niepotrzebnego kata ze swojego auta :gwizdanie:

sa czarne bąki?? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i ja stalem sie od wczoraj szczesliwym posiadaczem niepotrzebnego kata ze swojego auta :gwizdanie:

sa czarne bąki?? :decayed:

bąki to były nawet z katem , byłyby nawet z dwoma , taki urok gnoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no i ja stalem sie od wczoraj szczesliwym posiadaczem niepotrzebnego kata ze swojego auta :gwizdanie:

sa czarne bąki?? :decayed:

po wymianie coolera nawet nie piardnie

no i ja stalem sie od wczoraj szczesliwym posiadaczem niepotrzebnego kata ze swojego auta :gwizdanie:

sa czarne bąki?? :decayed:

bąki to były nawet z katem , byłyby nawet z dwoma , taki urok gnoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tak tak tak...

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:naughty:

a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma?

Opublikowano

:naughty:

a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma?

są, tylko nie chce się szukać :tongue4:

Opublikowano

:naughty:

to daj jakis namiar,w dwoch najwiekszych sklepach w warszawie nie mieli

a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma?

są, tylko nie chce się szukać :tongue4:

to daj jakis namiar

Opublikowano

:naughty:

to daj jakis namiar,w dwoch najwiekszych sklepach w warszawie nie mieli

a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma?

są, tylko nie chce się szukać :tongue4:

to daj jakis namiar

w Przemo Car założyli ziomowi grubość rdzenia 3,5 cala

wygląda jak sk***ysyn :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

w Przemo Car założyli ziomowi grubość rdzenia 3,5 cala

:shocked: , do Evo ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

w Przemo Car założyli ziomowi grubość rdzenia 3,5 cala

:shocked: , do Evo ???

Ano...cykne foty ale jest przeogromny :kox:

Opublikowano

Łeee tam, co druga eSa z fmiciem ma takiego :kox:

Opublikowano

Łeee tam, co druga eSa z fmiciem ma takiego :kox:

82cm grubego ? :gwizdanie:

Opublikowano

75mm :)

82 cm ? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

w Przemo Car założyli ziomowi grubość rdzenia 3,5 cala

:shocked: , do Evo ???

Ano...cykne foty ale jest przeogromny :kox:

dawaj foty

Łeee tam, co druga eSa z fmiciem ma takiego :kox:

3,5" ???? to bez zderzaka trzeba byłoby jeździć :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

3,5 cala to 88,9 mm :decayed:

Opublikowano

4" kumpla :>

IMG_8866.JPG

Opublikowano

Hej,

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

Opublikowano

Siema dziewczynki :hi:

Hej,

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

VAga na spocie maja koledzy ktorzy sa fioletowi, musisz do nich pisac :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.