Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby mam tam tych mechaniorów na mojej wsi ale oni maja problem z uruchomieniem kompa a o diagnostyce nie wspomnę. Potrzebne mi ktoś konkretny, który się na tym dobrze zna i wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo. Tak mam objawy, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164261.0 tutaj wszystko jest opisane

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale wy się spotujecie we wtorki a ja mieszkam 80 km od wawy więc pasuje mi tylko niedziela. Dlatego pomyślałem że omówię się z nim indywidualnie. Oczywiście jak będzie chciał

nie słuchaj ich , mieszkasz blisko Garwolina , napisz do usera Krzyniek , on mieszka koło Garwolina i ogarnia vaga.na bank ci pomoze :good:

poważnie

Moskal ma rację. Nie zwróciłem uwagi, że tam mieszkasz..

Krzyniek swój chłop. Na obiad potrafi opierdolić świniaka i worek kartofli z kefirem, ale ogarnia temat :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal ma rację. Nie zwróciłem uwagi, że tam mieszkasz..

Krzyniek swój chłop. Na obiad potrafi opierdolić świniaka i worek kartofli z kefirem, ale ogarnia temat :naughty:

:polew: :polew: :polew:

tylko uważaj jak się będziesz z nim witał, bo Twoja prawica może nie być już tak sprawna :gwizdanie:

a tak na serio to kontaktuj się z nim :good:

Opublikowano

Dzięki Chłopaki :notworthy: a że tak jeszcze spytam, jak można zostać klubowiczem?:)

Opublikowano

Dzięki Chłopaki :notworthy: a że tak jeszcze spytam, jak można zostać klubowiczem?:)

Praca, praca, praca i jeszcze raz praca..

Potem druga zmiana, trzecia zmiana, czwarta zmiana i potem egzamin..

Albo... Mała dodacja na moje prywatne konto i jeden malutki podpisik :naughty: :naughty: :decayed:

Ps. Przedewszystkim należy przeczytać regulamin..

...potem przeczytać Wątek Warszawski i Poznański :D

Opublikowano

Dzięki Chłopaki :notworthy: a że tak jeszcze spytam, jak można zostać klubowiczem?:)

jest w regulaminie :wink4:

ale ciężko jest :thumbdown:

Opublikowano

przeczytac i jeszcze wiedziec co tam pisza bo pozniej przeciez egzamin z wiedzy spotowej jest, pytaja nawet co na jakiej stronie bylo napisane :decayed:

Opublikowano

REGULAMIN TO BIBLIA KLUBOWICZA

Opublikowano

Niby mam tam tych mechaniorów na mojej wsi ale oni maja problem z uruchomieniem kompa a o diagnostyce nie wspomnę. Potrzebne mi ktoś konkretny, który się na tym dobrze zna i wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo. Tak mam objawy, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164261.0 tutaj wszystko jest opisane

Wiązka pompowtrysków

Opublikowano

Czerwonka odebrana :kox: :kox:

1250429499

Opublikowano

fajna :naughty:

Opublikowano

fajna :naughty:

No fajna fajna...tylko te chromy nie pasują :wink4:

Opublikowano

:kox::good: :good: :good:

fajna :naughty:

No fajna fajna...tylko te chromy nie pasują :wink4:

:D

Opublikowano

i nie avant :gwizdanie:

sciema szyb jest??

Opublikowano

Trzeba będzie je wyeliminować i zrobić tylko czerwone/czarne :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:12_________________________________________________

i nie avant :gwizdanie:

sciema szyb jest??

Nie ma.. ogólnie samochód jest w stanie jak by dopiero wyjechał z salonu :>

Opublikowano

Trzeba będzie je wyeliminować i zrobić tylko czerwone/czarne :decayed:

Gadasz jak ludź :naughty:

Opublikowano

1250429499_6

te felgi są tylko tragiczne.. nie chce ktoś wciągnąć? :decayed:

Opublikowano

1250429499_6

te felgi są tylko tragiczne.. nie chce ktoś wciągnąć? :decayed:

O faaaak..Ty masz ramki wokół szyb :jezyk:

Felgi ujdą.. jebnij na biało czy czarno i będzie fpytkę :naughty:

Opublikowano

O faaaak..Ty masz ramki wokół szyb :jezyk:

Felgi ujdą.. jebnij na biało czy czarno i będzie fpytkę :naughty:

Ta.. z tym najwięcej pierdzielenia się bedzie ;(

Taki wzór mnie nie robi, trzeba będzie jakieś LM'y wrzucić :polew:

Opublikowano

No sąsiad :notworthy: ale wypas , przed chwilą wstawiłem swoją furę w garage ..... a tu :shocked:

Piękna sucz :naughty: fotele wymiatają :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.