Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo boberq gratki bryki , fakt A6 2.0 pewnie łba nie urywa ale jest rozsądne.... jak kupowanie za dużych butów dla dziecka.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

MASAKRA TEN FILMIK...ROZPIERDOLIŁO MNIE

Opublikowano

wczoraj ściągnąłem cały, wieczorkiem obejrzę i się pośmieję i zapłacze nad losem Biednej Młodzieży Wiejskiej

Opublikowano

MASAKRA TEN FILMIK...ROZPIERDOLIŁO MNIE

nie tylko Ciebie .... [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 18:06_________________________________________________

wczoraj ściągnąłem cały, wieczorkiem obejrzę i się pośmieję i zapłacze nad losem Biednej Młodzieży Wiejskiej

powiem Ci po tym co ostatnio widziałem jak dla jaj nawaleni zajechaliśmy pod taka dyskotekę że nie tylko biedni się tak bawią i to co robią tam małolaty to galerianki przy tym to pikuś
Opublikowano

ja pier..... a filmik :kox:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
jesteś zadowolony i ok a co do Q to: żeby się nie okazało że sprzęt gwizda tylko operator pi..zda

ja w górach już 10 lat ośkami jeżdżę i powiem tak gorzej z baru na 2 nogach w lecie wrócić, niż ośką w zimie do celu dojechać

radze sobie dobrze jesli chodzi o ośkę

Fly ty nie mów ze Ci sie nudzi bo znowu 3 razy na plac wyjedziesz :)

co do mojego A6 hmm biere sie w weekend :) robie oleje itp :) rozrząd :) jade na hamownie do rogala zobaczyć ile to ma :) i może odrazu zawirusuje tego DPFa :)

i glinka i jakis mały wosk bo zniego woda nie spływa :) on nigdy wosku nie widział

Opublikowano
  • Autor

krzyń :blink: kope laaaaaaat, gdzie byłeś jak Cię nie było?

Opublikowano

widziałem w niedziele na HBO :good:

Opublikowano

widziałem w niedziele na HBO :good:

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

Safraną, ona jest jak lep na lachony :kox:

Opublikowano

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

Safraną, ona jest jak lep na lachony :kox:

pewnie, elektryczne fotele i skóra zrobią lepsze wrażenie niż nowe A6 boberka :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

widziałem w niedziele na HBO :good:

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

toć możem :good:

Opublikowano

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

Safraną, ona jest jak lep na lachony :kox:

pewnie, elektryczne fotele i skóra zrobią lepsze wrażenie niż nowe A6 boberka :naughty: :naughty: :naughty:

widziałem w niedziele na HBO :good:

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

toć możem :good:

możecie razem jechać i pukać nie jedną laskę

Opublikowano

możecie razem jechać i pukać nie jedną laskę

Korzeń nie wiedziałem ze jestes taki zazdrośnik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

widziałem w niedziele na HBO :good:

jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: :kox: :kox:

tak tak umawiaj sie z chłopakami

poczekaja na ciebie do niedzieli i pojadą sami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra nazwa potańcówki :D

Opublikowano

możecie razem jechać i pukać nie jedną laskę

Korzeń nie wiedziałem ze jestes taki zazdrośnik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co Twoje to moje co moje to nie rusz ;):polew: :polew:

Opublikowano

Panowie

Cos niedobrego sie dzieje u mnie z audica :(

wiem ze mam dziure gdzies w ukladzie dolotowym :\

na wskazniku od doladowania kiedys dzialal w zakresie -0.8 do +0.5 teraz -0.2 do +0.2

dodatkowo zauwazylem dzisiaj ze jak odpuszcze gaz po przyspieszaniu np na 3jce to mam efekt BLOWOFF'a tylko nie pssssyt a takie sporo nizsze i w miare dluge "gwizdniecie"

jak myslicie moze to byc cos powaznego (na zasadzie sprezarka sie konczy) czy mam w jakims wezu gumowym cos ? Droga to naprawa bedzie czy nie ? - jak myslicie ?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.