Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pewien młody mężczyzna miał 3 przyjaciółki, po pewnym czasie musiał się zdecydować, którą w końcu poślubić. Dlatego zrobił test.

Każdej dał po 2.000 EURO.

Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera. Przyszła z powrotem do gościa i mówi: - Chce być najładniejsza dla Ciebie, ponieważ Cię kocham.

Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, video, 1000 puszek piwa i abonament Canal+. Przyszła z powrotem do gościa i mówi:- To są moje prezenty dla Ciebie, ponieważ Cię kocham.

Trzecia przyjaciółka pomyślała ostro, wzięła te pieniądze i wpakowała w inwestycje, z której po krótkim czasie wyciągnęła podwójny wkład. Potem wzięła te pieniądze i wpakowała je w inną inwestycje, która również pięknie prosperowała. I potem znowu to samo i znowu to samo, tak ze po pewnym czasie z tych 2.000 EURO zrobiła majątek. Przyszła z powrotem do gościa i mówi:- Ja z tych pieniędzy bardzo dużo zarobiłam na naszą wspólną przyszłość, ponieważ Cię kocham.

Młody mężczyzna był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami, przemyślał wszystkie odpowiedzi... i ożenił się z tą ... która miała największe cycki..

Morał: Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę....

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien młody mężczyzna miał 3 przyjaciółki, po pewnym czasie musiał się zdecydować, którą w końcu poślubić. Dlatego zrobił test.

Każdej dał po 2.000 EURO.

Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera. Przyszła z powrotem do gościa i mówi: - Chce być najładniejsza dla Ciebie, ponieważ Cię kocham.

Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, video, 1000 puszek piwa i abonament Canal+. Przyszła z powrotem do gościa i mówi:- To są moje prezenty dla Ciebie, ponieważ Cię kocham.

Trzecia przyjaciółka pomyślała ostro, wzięła te pieniądze i wpakowała w inwestycje, z której po krótkim czasie wyciągnęła podwójny wkład. Potem wzięła te pieniądze i wpakowała je w inną inwestycje, która również pięknie prosperowała. I potem znowu to samo i znowu to samo, tak ze po pewnym czasie z tych 2.000 EURO zrobiła majątek. Przyszła z powrotem do gościa i mówi:- Ja z tych pieniędzy bardzo dużo zarobiłam na naszą wspólną przyszłość, ponieważ Cię kocham.

Młody mężczyzna był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami, przemyślał wszystkie odpowiedzi... i ożenił się z tą ... która miała największe cycki..

Morał: Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę....

:polew: :polew: :polew:

jedyny słuszny wybór :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia przyjaciółka pomyślała ostro...

Ty wieśniaro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia przyjaciółka pomyślała ostro...

Ty wieśniaro :P

Wiedziałam, że akurat Ty wyhaczysz ten fragment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że akurat Ty wyhaczysz ten fragment :)

Znasz mnie. Nie mogłem się powstrzymać :wink4:

Kasiu znów ktoś Ci z lekka jedzie... :P

Krzyniek, nie podlizuj się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam błądzić rzecz ludzka :P

Właśnie znalazłem jakiś filmik z B8, faktycznie ma taki środek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...tak sie zastanawialam, ktory pierwszy o to zapyta....... :polew:

Tu się nie ma co śmiać. Pytanie całkiem na miejscu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...