Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pochwa :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł bicze :polew::hi:

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

jest,ale działająca bardziej "podprogowo" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

pochwalony :hi:

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

heblowales u mnie??

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

nie ma, ale zrobiłem dopiero 5km :>

Opublikowano

heblowales u mnie??

Tak, ale u Ciebie to inna bajka.

Tu są 312 i 6 przewodów gumowych. Tył nie ruszany.

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

heblowales u mnie??

heblowales u mnie ? :decayed:

Opublikowano

312mm+stalowy oplot+DOT 5= 8h roboty, a potem :> :good::)

jest różnica?

heblowales u mnie??

heblowales u mnie ? :decayed:

rozumiem ze u Ciebie powinno byc porownywalnie z 312mm? :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 15:01_________________________________________________

heblowales u mnie??

Tak, ale u Ciebie to inna bajka.

Tu są 312 i 6 przewodów gumowych. Tył nie ruszany.

6 przewodow jest z przodu? :shocked:myslalem ze to komplet P+T,no to inna bajka

Opublikowano

2 przewody przód

2 przewody z tyłu na belce

2 przewody na tyle

W quattro można się pokusić o coś większego na tył.. w swoim Q co masz na tyle 256??

Opublikowano

ale pisales ze tyl nie ruszany?nad tylem myslalem ale pytalem i zdania sa troche podzielone

Opublikowano

ale pisales ze tyl nie ruszany?nad tylem myslalem ale pytalem i zdania sa troche podzielone

jak masz 320mm z przodu to warto wzmocnic tyl na 288/300mm.

jezdzilem pare dni na 320/300 i bylo znacznie lepiej niz na serii 255mm

Opublikowano

ale pisales ze tyl nie ruszany?nad tylem myslalem ale pytalem i zdania sa troche podzielone

jak masz 320mm z przodu to warto wzmocnic tyl na 288/300mm.

jezdzilem pare dni na 320/300 i bylo znacznie lepiej niz na serii 255mm

pomysle,ale kurfa najzwyczajniej w swiecie juz mi sie nie chce :mysli:

Opublikowano

pomysle,ale kurfa najzwyczajniej w swiecie juz mi sie nie chce :mysli:

a ja chętnie przygarnę tył 288 w dobrej kasie :gwizdanie:

Opublikowano

A więc tak:

zacząłem od tyłu.

Okazało się że przewody kupione na aukcji http://allegro.pl/przewody-hamulcowe-w-oplocie-audi-a4-goodridge-i1299591936.html nie pasują

przewodyo.jpg

Dla przykładu. Jak przewód ma wejść w tę dziurę?

imag0457medium.jpg

Zaczęło się więc piłowanie: before>after

imag0157medium.jpg

Później już łatwiej

imag0460medium.jpg

imag0458medium.jpg

imag0461medium.jpg

Niestety, problem był z odkręceniem starych gumowych przewodów.

Znowu na metalowych ukręciłem dwie śruby i musiałem o 24 jechać do znajomego i dorabiać dwa nowe kable (już miedziane).

Zostały mi dobre tarcze 288, osłony 288, jarzma 288, zaciski Lucas tak?

Szkoda, że nie można założyć tego PNP do tyłu. Póki co zostanie 256mm.

Latem może zdejmę to co jest i wypiaskuje...

Opublikowano
  • Autor

zaciski Lucas tak?

ATE

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no tak pomyła...

Opublikowano
  • Autor

:hi:

co tam cycek, kiedy wracasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.