Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie sprawdzam, bo nie wiem co jest... ale SD nawet komputer nie chce otworyć mi teraz... mam już druga SD i sprawdze jak to na SD... na CD nagrywm drugi zestaw muzyczny...

co do Bitrate to i 320 kb.s odtwarza...

p.s. Audio CD zarówno ORi jak i nagrywane Audio Cd oraz DVD Ori czyta bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

A teraz co do mojego autka

odebralem i roznica jest ze k..wa mac

wciska w fotel drze kapcie :) - pelen :kox:

oto zdjecia starej "turbiny"

http://img254.imageshack.us/img254/8256/dscf2485b.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7931/dscf2484.jpg

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

no ładne coś musiało być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak jest w RNS-E z:

- czytanie płyt CD z mp3? macie jakieś problemy? np nie czyta mi niektóych płyt mp3, włoże inną i czyta ale nie w 100%... sam pomija niektóre utwory, w spisie są, niejaeźdzam na nie, klikam a ten skubaniec przeskakuje np do nastepnego...

- NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak jest w RNS-E z:

- czytanie płyt CD z mp3? macie jakieś problemy? np nie czyta mi niektóych płyt mp3, włoże inną i czyta ale nie w 100%... sam pomija niektóre utwory, w spisie są, niejaeźdzam na nie, klikam a ten skubaniec przeskakuje np do nastepnego...

- NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

RNS nie radzi sobie z długimi nazwami plików oraz znakami innymi niż alfanumeryczne (we wcześniejszych wersjach softu). Sprawdź też ID3 TAG - jeśli tam się wkradną dziwne znaki, również może sobie nie poradzić. Bitrate oraz codec mp3 również mogą powodować problemy.

Może masz jakąś lipną antenę GPS i nie łapie zawsze satelit :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satelity mam najczęściej między 6 a 8... rzadko bardzo spada do 5 satelit.

Musze dzisiaj na spocie sprawdzić, czy tylko u mnie jest problem z odtwarzaniem czy się okaże że płytki CD sa do d*py i dlatego jest problem.

Jest jeszcze sprawa czy że na Concert II nie było problemów - ale jak rozumiem tam jest CD i mp3... a w RNS-E jest czytnik DVD, stąd może problem że jest wymagająca.

ID3 TAG - mówisz o liczbie znaków w nazawach? ja widze że ma problem np z odtworzeniem polskich nazw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satelity mam najczęściej między 6 a 8... rzadko bardzo spada do 5 satelit.

Musze dzisiaj na spocie sprawdzić, czy tylko u mnie jest problem z odtwarzaniem czy się okaże że płytki CD sa do d*py i dlatego jest problem.

Jest jeszcze sprawa czy że na Concert II nie było problemów - ale jak rozumiem tam jest CD i mp3... a w RNS-E jest czytnik DVD, stąd może problem że jest wymagająca.

ID3 TAG - mówisz o liczbie znaków w nazawach? ja widze że ma problem np z odtworzeniem polskich nazw.

zeby okreslil gps polozenie musi miec conajmniej sygnal z 3 roznych satelit paracuje w tej branzy wiec moge cos pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

tylko własnie nie zawsze tak jest... podobno coś tam się jeszcze VAguje... ale dzisiaj na spocie sprawdze ten problem jak i problem z mp3 z płyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

lol co najmniej masz 3 sekundy opoznienia na samym laczu satelitarnym wiec nigdy nie bedzie ci pokazywal dokladnej pozycji co do metra podczas jazdy, a jesli jeszcze pozniej cos tam vaguje to tym bardziej bedzie wieksze opoznienie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego RNS-E nie bierze tylko sygnału z sat ale też z kół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...