Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie sprawdzam, bo nie wiem co jest... ale SD nawet komputer nie chce otworyć mi teraz... mam już druga SD i sprawdze jak to na SD... na CD nagrywm drugi zestaw muzyczny...

co do Bitrate to i 320 kb.s odtwarza...

p.s. Audio CD zarówno ORi jak i nagrywane Audio Cd oraz DVD Ori czyta bez problemu

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

A teraz co do mojego autka

odebralem i roznica jest ze k..wa mac

wciska w fotel drze kapcie :) - pelen :kox:

oto zdjecia starej "turbiny"

http://img254.imageshack.us/img254/8256/dscf2485b.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7931/dscf2484.jpg

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

no ładne coś musiało być...

Opublikowano

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

bonżur :hi:

Opublikowano

słuchajcie jak jest w RNS-E z:

- czytanie płyt CD z mp3? macie jakieś problemy? np nie czyta mi niektóych płyt mp3, włoże inną i czyta ale nie w 100%... sam pomija niektóre utwory, w spisie są, niejaeźdzam na nie, klikam a ten skubaniec przeskakuje np do nastepnego...

- NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

Opublikowano

słuchajcie jak jest w RNS-E z:

- czytanie płyt CD z mp3? macie jakieś problemy? np nie czyta mi niektóych płyt mp3, włoże inną i czyta ale nie w 100%... sam pomija niektóre utwory, w spisie są, niejaeźdzam na nie, klikam a ten skubaniec przeskakuje np do nastepnego...

- NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

RNS nie radzi sobie z długimi nazwami plików oraz znakami innymi niż alfanumeryczne (we wcześniejszych wersjach softu). Sprawdź też ID3 TAG - jeśli tam się wkradną dziwne znaki, również może sobie nie poradzić. Bitrate oraz codec mp3 również mogą powodować problemy.

Może masz jakąś lipną antenę GPS i nie łapie zawsze satelit :gwizdanie:

Opublikowano

satelity mam najczęściej między 6 a 8... rzadko bardzo spada do 5 satelit.

Musze dzisiaj na spocie sprawdzić, czy tylko u mnie jest problem z odtwarzaniem czy się okaże że płytki CD sa do d*py i dlatego jest problem.

Jest jeszcze sprawa czy że na Concert II nie było problemów - ale jak rozumiem tam jest CD i mp3... a w RNS-E jest czytnik DVD, stąd może problem że jest wymagająca.

ID3 TAG - mówisz o liczbie znaków w nazawach? ja widze że ma problem np z odtworzeniem polskich nazw.

Opublikowano

JEST TU JAKIŚ MODERATOR :?: :?:

Spam w wątku :!: :!: :spam:

:naughty::decayed:

Opublikowano

:polew:

dawno d*p nie było :gwizdanie:

Opublikowano

AndyN... Ty dowcipnisiu... :kox: :kox:ja pytałem pod kątem spota i sprawdzenia czy tak jest i nie zawracać ludziom głowy, czy coś nie tak z Navi.

Opublikowano

satelity mam najczęściej między 6 a 8... rzadko bardzo spada do 5 satelit.

Musze dzisiaj na spocie sprawdzić, czy tylko u mnie jest problem z odtwarzaniem czy się okaże że płytki CD sa do d*py i dlatego jest problem.

Jest jeszcze sprawa czy że na Concert II nie było problemów - ale jak rozumiem tam jest CD i mp3... a w RNS-E jest czytnik DVD, stąd może problem że jest wymagająca.

ID3 TAG - mówisz o liczbie znaków w nazawach? ja widze że ma problem np z odtworzeniem polskich nazw.

zeby okreslil gps polozenie musi miec conajmniej sygnal z 3 roznych satelit paracuje w tej branzy wiec moge cos pomoc :)
Opublikowano

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Opublikowano

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

:naughty:

Opublikowano

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

tylko własnie nie zawsze tak jest... podobno coś tam się jeszcze VAguje... ale dzisiaj na spocie sprawdze ten problem jak i problem z mp3 z płyty

Opublikowano

NAVI - podcza jazdy jest małe opóźnienie we wskazywanej pozycji? np jestem na skrzyżowaniu a ten mi potrafi pokazywać że jestem 30m wczesniej? nie zawsze ale jest tak.

to coś masz zjebane - zawsze pokazuje dokładną pozycje :naughty:

lol co najmniej masz 3 sekundy opoznienia na samym laczu satelitarnym wiec nigdy nie bedzie ci pokazywal dokladnej pozycji co do metra podczas jazdy, a jesli jeszcze pozniej cos tam vaguje to tym bardziej bedzie wieksze opoznienie :wink4:
Opublikowano

Dlatego RNS-E nie bierze tylko sygnału z sat ale też z kół :)

Opublikowano

pewnie dlatego zeby przeliczyc odleglosci jaka juz pokonal i zeby pomiar byl w miare dokladny

Opublikowano
:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.