Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

wow... to jak za frytki...haha[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 13:44_________________________________________________a swoją drogą znacie może firmę Bemocar?... ktoś coś u nich robił... zajmują się Navi i sprzętem audio itd.

@adamoo... ty poszerzałeś jakoś nadkola? na czym to polegało? ile płaciłes za listwe z kamerką do klapy bagażnika? masz może numer części?

ciągnąłeś jakieś ekstra kable do kamery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... to jak za frytki...haha[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 13:44_________________________________________________a swoją drogą znacie może firmę Bemocar?... ktoś coś u nich robił... zajmują się Navi i sprzętem audio itd.

@adamoo... ty poszerzałeś jakoś nadkola? na czym to polegało? ile płaciłes za listwe z kamerką do klapy bagażnika? masz może numer części?

ciągnąłeś jakieś ekstra kable do kamery?

ja znam Bemocar - nawet właściciela znam :decayed: wiec nie bedę obiektywny w ocenie ale robią porządnie wszystko co robi hałas w furze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy na spoty często wpadają RNS-E masterzy? Nie działają mi karty SD, wrażenie mam jakby sam czytnik był zepsuty...

1. Karty mam SD nie HC 1 Gigowe

2. Formatowane i Fatem i Fatem 32

3. Mam tylko jeden utwór, 192 bitrate, nazwa sleepyhead.mp3

4. WTF?

RNS-E montował mi gościu w wawie, nie z forum, taki cfaniaczek...

MP3 z CD też mi nie hula, ale i navi i FIS i sam RNS nie budzi zastrzeżeń.

Mam wyjazd w niedziele dosyć daleki i potrzebuję navi, niestety nie mam zmieniarki więc chciałem uruchomić MP3 na karty, do tej pory tego nie używałem a navi zamontowane mam od kwietnia.

Wiem ,to durne, że nie sprawdzałem ale mi to zwisało bo zawsze słuchałem muzyki z CD i to z oryginałów ;[

Teraz będzie mi siedzieć mapa więc pozostaje mi tylko radio ;( a ja nigdy nie słucham radia :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw późne pomarańczowe :no:

co prawda nie u nas, ale ile razy się widzi gości co "jeszcze zdążą przeskoczyć"

Хроники ДТП 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

A teraz co do mojego autka

odebralem i roznica jest ze k..wa mac

wciska w fotel drze kapcie :) - pelen :kox:

oto zdjecia starej "turbiny"

http://img254.imageshack.us/img254/8256/dscf2485b.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7931/dscf2484.jpg

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj poszło 5 win na dwóch :decayed:

hmm, a dobre chociaż?

co dionizos zaproponował?

Bacchus produkcji Wernera Strubla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

moge ci podrzucić fakture , ona ma nabity indywidualny nr na korpusie i jest w bazie danych , rok gwarancji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy ten rok ?

jak bede potrzebowal fakturki to sie zglosze :)

zaraz sprawdze w temacie o parówie kiedy regenerowałem i ci powiem , ale letnia pora była :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

to wygląda na uszkodzenie mechaniczne, obce ciało wpadło w wirnik :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E widzi tylko niektóre utwory z karty SD np z kilkunastu widzi tylko 2.... podobnie z CD (z mp3), spis jest cały, ale odtwarza wiekszość a na niektórych wywala błąd ERROR (jak dobrze pamiętam że nie może odczytac płyty).

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

to wygląda na uszkodzenie mechaniczne, obce ciało wpadło w wirnik :gwizdanie:

Ale zeby zaoralo wszystkie lopatki na glanc ?

i co to moglo byc jak z przodu jest filter powietrza a nieszczelnosci nie ma[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________

RNS-E widzi tylko niektóre utwory z karty SD np z kilkunastu widzi tylko 2.... podobnie z CD (z mp3), spis jest cały, ale odtwarza wiekszość a na niektórych wywala błąd ERROR (jak dobrze pamiętam że nie może odczytac płyty).

O co chodzi?

moze probkowanie za wysokie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...