Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

200zł

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wow... to jak za frytki...haha[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 13:44_________________________________________________a swoją drogą znacie może firmę Bemocar?... ktoś coś u nich robił... zajmują się Navi i sprzętem audio itd.

@adamoo... ty poszerzałeś jakoś nadkola? na czym to polegało? ile płaciłes za listwe z kamerką do klapy bagażnika? masz może numer części?

ciągnąłeś jakieś ekstra kable do kamery?

Opublikowano

wow... to jak za frytki...haha[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 13:44_________________________________________________a swoją drogą znacie może firmę Bemocar?... ktoś coś u nich robił... zajmują się Navi i sprzętem audio itd.

@adamoo... ty poszerzałeś jakoś nadkola? na czym to polegało? ile płaciłes za listwe z kamerką do klapy bagażnika? masz może numer części?

ciągnąłeś jakieś ekstra kable do kamery?

ja znam Bemocar - nawet właściciela znam :decayed: wiec nie bedę obiektywny w ocenie ale robią porządnie wszystko co robi hałas w furze :decayed:

Opublikowano

własnie sprawdzałem na necie... jeden gość chodził do tej samej podstawówki co ja... ciekawe czy też ma siostre o tym samym nazwisku z tej samej szkoły hehe... :kox:

Opublikowano

Panowie,

czy na spoty często wpadają RNS-E masterzy? Nie działają mi karty SD, wrażenie mam jakby sam czytnik był zepsuty...

1. Karty mam SD nie HC 1 Gigowe

2. Formatowane i Fatem i Fatem 32

3. Mam tylko jeden utwór, 192 bitrate, nazwa sleepyhead.mp3

4. WTF?

RNS-E montował mi gościu w wawie, nie z forum, taki cfaniaczek...

MP3 z CD też mi nie hula, ale i navi i FIS i sam RNS nie budzi zastrzeżeń.

Mam wyjazd w niedziele dosyć daleki i potrzebuję navi, niestety nie mam zmieniarki więc chciałem uruchomić MP3 na karty, do tej pory tego nie używałem a navi zamontowane mam od kwietnia.

Wiem ,to durne, że nie sprawdzałem ale mi to zwisało bo zawsze słuchałem muzyki z CD i to z oryginałów ;[

Teraz będzie mi siedzieć mapa więc pozostaje mi tylko radio ;( a ja nigdy nie słucham radia :no:

Opublikowano

tzw późne pomarańczowe :no:

co prawda nie u nas, ale ile razy się widzi gości co "jeszcze zdążą przeskoczyć"

Хроники ДТП 2010

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

kolkov jest w pracy :polew:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

A teraz co do mojego autka

odebralem i roznica jest ze k..wa mac

wciska w fotel drze kapcie :) - pelen :kox:

oto zdjecia starej "turbiny"

http://img254.imageshack.us/img254/8256/dscf2485b.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/7931/dscf2484.jpg

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

Opublikowano

U mnie wczoraj poszło 5 win na dwóch :decayed:

hmm, a dobre chociaż?

co dionizos zaproponował?

Bacchus produkcji Wernera Strubla :decayed:

Opublikowano

Moskal ci kolesie mowili ze ta turbina za dlugo nie polata - ze juz ja slychac :\

I ze niebardzo byla regenerowana

moge ci podrzucić fakture , ona ma nabity indywidualny nr na korpusie i jest w bazie danych , rok gwarancji :wink4:

Opublikowano

od kiedy ten rok ?

jak bede potrzebowal fakturki to sie zglosze :)

Opublikowano

od kiedy ten rok ?

jak bede potrzebowal fakturki to sie zglosze :)

zaraz sprawdze w temacie o parówie kiedy regenerowałem i ci powiem , ale letnia pora była :good:

Opublikowano
  • Autor

od kiedy ten rok ?

czerwiec - lipiec jakoś tak

Opublikowano

do weekendu jeszcze daleko, ale ..... :naughty:

do pobicie koleś, może w jednej z dziesiątek linii naszego metra :cool1:

Borracho en transmilenio

Opublikowano

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

to wygląda na uszkodzenie mechaniczne, obce ciało wpadło w wirnik :gwizdanie:
Opublikowano

RNS-E widzi tylko niektóre utwory z karty SD np z kilkunastu widzi tylko 2.... podobnie z CD (z mp3), spis jest cały, ale odtwarza wiekszość a na niektórych wywala błąd ERROR (jak dobrze pamiętam że nie może odczytac płyty).

O co chodzi?

Opublikowano

nawet nie bede dociekac co sie stalo ani z jakiego materialu byly wykonane łopatki (podobno regenerowana gdzies w polsce :\)

to wygląda na uszkodzenie mechaniczne, obce ciało wpadło w wirnik :gwizdanie:

Ale zeby zaoralo wszystkie lopatki na glanc ?

i co to moglo byc jak z przodu jest filter powietrza a nieszczelnosci nie ma[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________

RNS-E widzi tylko niektóre utwory z karty SD np z kilkunastu widzi tylko 2.... podobnie z CD (z mp3), spis jest cały, ale odtwarza wiekszość a na niektórych wywala błąd ERROR (jak dobrze pamiętam że nie może odczytac płyty).

O co chodzi?

moze probkowanie za wysokie ?

Opublikowano

moze miales dziure w filtrze... i cos wpadlo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.