Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

Nikt Ci nie kazał jechać przez Lublin :naughty: :naughty: :naughty:

38KM dokladnie :thumbdown: nie czuje lewej nogi od sprzegla...

pod ikea mialem kryzys. Pecherz domagal sie oproznienia a zoladek jedzenia. bylem tam raptem 15min

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PIXI I NOSFER mam dla was graty

Opublikowano

Ja Trasą Łazienkowską spod Promki na Pradze wyruszyłem chwilę po 16.00 na Madalińskiego na Mokotów. Dotarłem przed 20.00 :kox: :kox: :kox:

Ale w druga stronę poszło już szybciej.

Naliczyłem co najmniej 3 porzucone samochody po drodze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wyjechalem z zoliborza o 20:45.

O 22:00 bylem juz w domu :kox: - objechalem caly mokotow uliczkami osiedlowymi i nie stalem prawie w zadnym korku oprocz Woloskiej.

Znajome z pracy wyjechaly o 17 [ta sama trasa] i byly o 21:30 na ursynowie :polew:

Spalanie 21,5l/100km (nie zalowalem gazu) :D

To co sie dzieje, to masakra... myslalem, ze wylece sobie na czarny asfalt na glownych ulicach, a tu **uj :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to co jutro janki???????

Opublikowano

Ja wyjechalem z zoliborza o 20:45.

O 22:00 bylem juz w domu :kox: - objechalem caly mokotow uliczkami osiedlowymi i nie stalem prawie w zadnym korku oprocz Woloskiej.

Znajome z pracy wyjechaly o 17 [ta sama trasa] i byly o 21:30 na ursynowie :polew:

Spalanie 21,5l/100km (nie zalowalem gazu) :D

To co sie dzieje, to masakra... myslalem, ze wylece sobie na czarny asfalt na glownych ulicach, a tu **uj :kox: :kox: :kox:

A ja się dzisiaj wpier....lem w ostry krater na kolejowej lecąc bokiem :kwasny: Ale chyba nic nie urwałem :decayed:

Opublikowano

to co jutro janki???????

no :good:

Opublikowano

PIXI I NOSFER mam dla was graty

Danke Paweł .... odbiore jutro :good: - Janki :gwizdanie: yyyyy znaczy dziś :)

Opublikowano

PIXI I NOSFER mam dla was graty

Danke Paweł .... odbiore jutro :good: - Janki :gwizdanie: yyyyy znaczy dziś :)

pixi kiedy wódke robimy???

Opublikowano

Małe te wasze spalanie jakieś..

149981_1501773223552_1210836052_31185092_6624582_n.jpg

:siema:

Opublikowano

Małe te wasze spalanie jakieś..

bajk zawstydził Flyera - 40 litrów to nie w kij dmuchał. Szacun :hi:

Mój wczorajszy wynik: Miedzeszyn-Ursynów (przez Sadybę) 25km, 2h10 z wizytą na stancji benzynowej i spożywczym po chleb :-)

Szkoda, że nie mam Quattro bo pewnie dałoby radę zejść do 2h09min :polew: :polew:

Miłego!

Opublikowano

mój boss wyjechał wczoraj o 15:10 z cargo i na Bródnie zameldował sie o 22:40 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wczoraj powrót z pracy do domu - 15 minut :shocked: :shocked: :blink:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

Opublikowano

wczoraj powrót z pracy do domu - 15 minut :shocked: :shocked: :blink:

Masz do pokonania 300 m (tak na dobrą sprawę to 1 skrzyżowanie) i jechałeś aż 15 minut i to na wsi ? Cienias :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry:

5/0

ale ich zlali

Jose Big Japa nawet nie pomógł ...

Opublikowano

Małe te wasze spalanie jakieś..

149981_1501773223552_1210836052_31185092_6624582_n.jpg

:siema:

149981_1501773223552_1210836052_31185092_6624582_n.jpg

:siema:

Realnie nie osiągniesz takiego spalania :naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 09:11_________________________________________________

wczoraj powrót z pracy do domu - 15 minut :shocked: :shocked: :blink:

Kup dobre buty to szybciej będziesz w domu :polew: :polew:

Jak renault ? Gdzie film z latania bokami ?

Opublikowano

Wcale mnie to nie cieszy, że jest takie duże.. realnie też nie jest zachwycające - prawie 3/4 baku nie ma a przejechane ledwo 200 :rolleyes:

Opublikowano

To ile Bajk ci w końcu to pali ? Bo już słyszę legendy o małym spalaniu 2.0 TFSI .

Opublikowano

To ile Bajk ci w końcu to pali ? Bo już słyszę legendy o małym spalaniu 2.0 TFSI .

Robiłem testy kiedyś na trasie - minimalne wyszło 9.8 kręcąc do maksymalnie 2000-2500 :polew:

Normalnie jeżdżąc na trasie to 13-14, po mieście od 18.. :rolleyes:

Ośka mi spalała na trasie około 12..

Opublikowano
Normalnie jeżdżąc na trasie to 13-14, po mieście od 18.. rolleyes

No tak myślałem :) za***iście mało , hyhyhy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.